REMEMBER® Kancelářský box na dokumenty ZigZag
520 Kč 419 Kč

Rychlý přehled a především blesková dostupnost všech dokumentů. To vám nabídne kancelářský box na dokumenty ZigZag. Výrobek je stohovatelný a má velmi atraktivní design, která rozzáří nejeden pracovní prostor či koutek.

REMEMBER® Kancelářský odkladač Solena
520 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neradi se loučíte s novinami, časopisy a kresbičkami vašich dětí? Kancelářský odkladač Solena si přímo žádá o uložení těchto věcí.

REMEMBER® Kancelářský odkladač ZigZag
520 Kč 419 Kč

Přineste do své kanceláře nebo do jakékoli místnosti v interiéru hravost a pozitivní náladu. Kancelářský odkladač Zig Zag je jako dělaný pro ukládání jakýchkoli časopisů, ale i různých dokumentů.

REMEMBER® Melaminová miska Scoop (SET 4 ks), 0,67 l
1 010 Kč 606 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Melaminová miska Scoop je dalším originálním kouskem jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Melaminová miska Scoop prodávaná v setu 4 ks je ideální pro servírování salátů, ovoce, dezertů a jiného občerstvení.

REMEMBER® Miska porcelánová Black, 12 cm
490 Kč 245 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V jednoduchosti je krása, porcelánová miska Black je praktickým pomocníkem do vaší jídelny či kuchyně. Výhodou je, že si můžete porcelánové misky barevně namixovat podle vaší nálady a chuti.

REMEMBER® Podnos melaminový Books, 32x23 cm
610 Kč 305 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vychutnat si dobrou kávu nebo čaj při četbě právě rozečtené knihy je skvělou relaxací. Hledáte stylového pomocníka pro servírování těchto pochutin? Elegantní melaminový podnos Books je tím pravým ořechovým právě pro vás.

REMEMBER® Podnos melaminový Random, 44x29 cm
930 Kč 465 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi inspirativní dekorace a pomocníky do vaší kuchyně? Melaminový podnos Random je vyroben z kvalitního plastu, jeho údržba je tedy jednoduchá, navíc je tento podnos vyroben v jedinečném designu Random.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým víkem Amelie, 11 cm
720 Kč 559 Kč

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Amelie je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánová dóza Amelie je opatřena silikonovým těsněním, které zaručuje dokonalou vzduchotěsnost.

REMEMBER® Prostírání Osaka, 44x29 cm (SET 4 ks)
610 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vaše kuchyň si zaslouží veselé doplňky, které vyzdvihnou tuto oblíbenou místnost, kde každý tráví spoustu času. Elegantní bílý jídelní stůl pozdvihne právě prostírání Osaka, které hýří barvami a je jisté, že vás bude bavit.

REMEMBER® Stolička / stolek z vlnité lepenky Boom-20%
800 Kč 639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční stoličku / stolek z vlnité lepenky Boom využijete mnoha způsoby. Můžete ji využít k sezení čí k odložení věcí. Poslouží také skvěle jako originální a výstřední designový doplněk, který se hodí nejen do dětských pokojů.

REMEMBER® Taburetka s víkem Zigzag-50%
1 660 Kč 830 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hledáte do svého interiéru praktického pomocníka? Taburetka s víkem Zigzag je tím pravým ořechovým. Nejen, že vás vždy naladí na správnou náladu, díky svému barevnému geometrickému designu.

REMEMBER® Espresso šálek s podšálkem Black Lines
610 Kč 469 Kč

Espresso šálek s podšálkem Black Lines je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánové espresso šálky Remember jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kostního porcelánu.

REMEMBER® Espresso šálek s podšálkem Elise
610 Kč 469 Kč

Espresso šálek s podšálkem Elise je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánové espresso šálky Remember jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kostního porcelánu.

REMEMBER® Espresso šálek s podšálkem Fish
610 Kč 469 Kč

Espresso šálek s podšálkem Fish je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánové espresso šálky Remember jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kostního porcelánu.

REMEMBER® Kancelářský box na dokumenty Etienne
520 Kč 419 Kč

Rychlý přehled a především blesková dostupnost všech dokumentů. To vám nabídne kancelářský box na dokumenty Etienne. Výrobek je stohovatelný a má velmi atraktivní design, která rozzáří nejeden pracovní prostor či koutek.

REMEMBER® Kancelářský box na dokumenty Hexagon
520 Kč 419 Kč

S tímto kancelářským boxem Hexagon si můžete třídit všechny své dokumenty rychle jako blesk! Box je totiž stohovatelný a je jen na vás, kolik kusů si vyberete. Podle toho si můžete své dokumenty třídit do různých kategorií a mít tak přehled a řád ve svých věcech.

REMEMBER® Kancelářský box na dokumenty Solena
520 Kč 419 Kč

Kancelářský box na dokumenty Solena nesmí chybět v žádné kanceláři nebo ve studentském pokoji. Na každý stůl vnese řád, ale především hravý design, který rozšíří pozitivní náladu.

REMEMBER® Kancelářský odkladač Etienne
520 Kč 419 Kč

Kancelářský odkladač Etienne vám pomůže s uložením oblíbených časopisů, novinových článků a dalších dokumentů, které si chcete nechat.

REMEMBER® Kancelářský odkladač Hexagon
520 Kč 419 Kč

Nechcete se loučit se starými časopisy, spousty papírů či plakátů? Kancelářský odkladač Haxagon je přímo dělaný pro uložení jakýchkoli dokumentů.

REMEMBER® Kancelářský odkladač Paul
520 Kč 419 Kč

Kancelářský odkladač Paul vám pomůže s uložením oblíbených časopisů, novinových článků a dalších dokumentů, které si chcete nechat.

REMEMBER® Kancelářský odkladač Treviso
520 Kč 419 Kč

Kancelářský odkladač Treviso vám pomůže s uložením oblíbených časopisů, novinových článků a dalších dokumentů, které si chcete nechat.

REMEMBER® Kosmetická etue Black Stripes, 17 cm
800 Kč 619 Kč

Nechte se očarovat praktičností kosmetické etue Black Stripes. Je vybavená 2 kapsami, do kterých můžete uložit kosmetiku, ale i drobné doplňky, jako jsou např. šperky.

REMEMBER® Kosmetická etue Colour Stripes, 17 cm
800 Kč 619 Kč

Kosmetická etue Colour Stripes bude fantastickým společníkem na každou vaši cestu. Ať se bude jednat o delší cesty nebo třeba doplněk do vaší kabelky – kosmetická taška je zkrátka ideální na vše. Má 2 různě velké kapsy, do kterých si můžete uložit kosmetiku, ale i šperky.

REMEMBER® Kosmetická etue Colour Stripes, 23 cm
1 210 Kč 919 Kč

Kosmetická etue Colour Stripes se stane vašim společníkem na cesty. Je vyrobená z odolného materiálu, který je omyvatelný. Vnitřek je naopak ze saténového materiálu, který je příjemný na dotek a ve kterém bude vaše kosmetika a drobné příslušenství, jako jsou např.

REMEMBER® Kosmetická etue Scoop, 17 cm
800 Kč 619 Kč

Hledáte ideálního společníka na všechny vaše cesty? Pak jste našli toho pravého. Kosmetická etue Scoop je ideálním doplňkem, který uloží vaši kosmetiku, ale i drobné doplňky.

REMEMBER® Kosmetická etue Scoop, 23 cm
1 210 Kč 919 Kč

Doba staromódních toaletních tašek je pryč. Jakmile vyzkoušíte kosmetickou etui Scoop, tak nebudete chtít nic jiného. Jedná se o praktickou tašku, která má 1 velkou kapsu s další kapsou uvniř a 1 menší kapsu.

REMEMBER® Kosmetická etue Solena, 23 cm
1 210 Kč 919 Kč

Pryč se starými toaletními taškami. Teď je čas na módní kosmetickou etui Solena, která vás očaruje svým designem, ale i praktičností. Je vyrobena z odolného plastového materiálu, který ochrání vaši komestiku a šperky před sluncem, ale i vlhkostí.

REMEMBER® Kosmetická etue ZigZag, 17 cm
800 Kč 619 Kč

Hledáte ideálního společníka na všechny vaše cesty? Pak jste našli toho pravého. Kosmetická etue ZigZag je ideálním doplňkem, který uloží vaši kosmetiku, ale i drobné doplňky.

REMEMBER® Kosmetická etue ZigZag, 23 cm
1 210 Kč 919 Kč

Pořádek a vše po ruce. To si budete říkat s kosmetickou etuí ZigZag. Má 3 různě velké kapsy, do kterých můžete uložit kosmetiku, ale i menší doplňky, jako jsou např. šperky.

REMEMBER® Müsli miska porcelánová Dots, 0,45 l
610 Kč 469 Kč

Miska na müsli Dots je představitelem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánové müsli misky Remember jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kostního porcelánu.

REMEMBER® Müsli miska porcelánová Zigzag, 0,45 l
610 Kč 469 Kč

Miska na müsli Zigzag je představitelem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánové müsli misky Remember jsou vyrobené z nejkvalitnějšího kostního porcelánu.

REMEMBER® Obraz Fifty50 Random, 50x50 cm
680 Kč 529 Kč

Díky obrazu Fifty50 Random oživíte interiér domácností, restaurací, hotelů a kanceláří. Moderní obraz je vyroben z lepenky a díky jednoduché skládací technice snímek vypadá jako obraz na plátně.

REMEMBER® Obraz Fifty50 Sonata, 50x50 cm
680 Kč 529 Kč

Obraz Fifty50 Sonata vyrobený z lepenky je nefalšovaným oživením moderního interiéru. Je výjimečný svým materiálovým provedením, které ocení zastánci ekologičnosti.

REMEMBER® Odpadkový koš Caro, 36 cm
670 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete naučit své děti pořádku? Pořiďte jim do jejich dětského pokoje veselý odpadkový koš Caro, který je svým barevným designem tou pravou perlou pro jejich území. Pro vytvoření ještě veselejší atmosféry můžete interiér doplnit originálním obrazem.

REMEMBER® Odpadkový koš Mosaic, 36 cm
670 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete přinést dobrou náladu do vaší kanceláře či pracovního koutku? Odpadkový koš Mosaic je pro vás tou správnou volbou. Jeho barevný potisk představuje mozaiku barevných čtverečků, které rozveselí nejen vás, ale i celý interiér dané místnosti.

REMEMBER® Odpadkový koš Random, 36 cm
670 Kč 519 Kč

Odpadkový koš nemusí být fádní šedí, může taky hrát všemi barvami. Koš Random je potištěn elegantními kostkami v různých vkusně zvolených barvách. Konečně se vám přestanou po zemi válet zmuchlané papíry a ve vaší pracovně zavládne pořádek a harmonie.

REMEMBER® Papírové prostírání Pattern, 48 ks
720 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto papírovým prostíráním Pattern se stane každodenní stolování pokaždé něčím jiným. V sadě je 8 různých vzorů, které jsou geometricky a barevně nápadité.

REMEMBER® Pořadač kroužkový A4 Hexagon
520 Kč 419 Kč

S pořadačem Hexagon si užijete spoustu zábavy! Hned na první pohled vás uchvátí barevný ģeometrický design, který bude zářit v každé poličce nebo v přihrádce komody či regálu. Je vhodný pro dokumenty velikosti A4.

REMEMBER® Pořadač kroužkový A4 Solena
520 Kč 419 Kč

Že s fakturami a dalšími dokumenty není zábava? Pořadač kroužkový Solena vám dokáže pravý opak. Svým hravým barevným designem vás uchvátí a rozzáří každou poličku, regál či vnitřek komody.

REMEMBER® Podnos melaminový Books, 44x29 cm
840 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Milujete knihy? Tak to vám určitě uděláme radost s melaminovým podnosem Books. Unikátní motiv knih se stane vaším společníkem při snídani, kterou si nyní jednoduše můžete naservírovat v jakékoliv místnosti.

REMEMBER® Podnos melaminový Solena, 32x23 cm
610 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Melaminový podnos Solena v menším provedení vás potěší stejně, ne-li víc svými barevnými symboly a motivy. Ne nadarmo se totiž říká, že co je malé, to je hezké. Hravé a svěží barvy rozzáří barové či jídelní stolky ve vaší kavárně, baru či restauraci.

REMEMBER® Podnos melaminový Solena, 44x29 cm
840 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevné variace a symboly nás baví, také máme rádi dobrou kávu či čaj.  Pro všechny hravé povahy a milovníky kávy a čaje máme skvělého pomocníka pro servírování, melaminový podnos Solena. Barevné motivy a symboly rozzáří váš jídelní či konferenční stolek.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým víkem Hexagon, 1,25 l
1 210 Kč 919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Hexagon je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Hexagon je opatřena silikonovým těsněním, které zaručuje dokonalou vzduchotěsnost.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy, 0,275 l
720 Kč 559 Kč

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy je opatřena silikonovým těsněním, které zaručuje dokonalou vzduchotěsnost.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy, 1,25 l
1 210 Kč 919 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Holy je opatřena silikonovým těsněním, které zaručuje dokonalou vzduchotěsnost.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým víkem Solena, 0,275 l
720 Kč 559 Kč

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Solena je zástupcem vysoce kvalitního a jedinečného nádobí od německé značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým víkem Solena je opatřena silikonovým těsněním, které zaručuje dokonalou vzduchotěsnost.

Německý výrobce, který si již při svém založení v roce 1996 dal do vínku motto: „Budeme dělat svět okolo nás barevnější!". A skutečně – všechny výrobky značky REMEMBER jsou již na první pohled velmi originální. Jednoduchost tvarů, přísně geometrické tvary a hlavně pestré barvy – to je to, co odlišuje design REMEMBER od ostatních výrobců. A jaký sortiment tato značka nabízí?

Užitečné doplňky a dekorace, které zpříjemní šeď každodenního života. Pomůcky do kuchyně, doplňky pro stolování, bytové dekorace, módní doplňky pro ženy nebo velmi populární společenské hry – pro každého se vždy najde něco zajímavého v sortimentu. Jezdíte rádi na kole? A chcete, aby vypadalo originálně? Není problém! Tato značka vám svými barvami rozzáří každou oblíbenou věc ve vašem domově.

Produkty REMEMBER® již získaly řadu prestižních ocenění za design díky vysoké kvalitě designu a zpracování.

Německý výrobce, který si již při svém založení v roce 1996 dal do vínku motto: „Budeme dělat svět okolo nás barevnější!". A skutečně – všechny výrobky značky REMEMBER jsou již na první pohled velmi originální. Jednoduchost tvarů, přísně geometrické tvary a hlavně pestré barvy – to je to, co odlišuje design REMEMBER od ostatních výrobců. A jaký sortiment tato značka nabízí?

Užitečné doplňky a dekorace, které zpříjemní šeď každodenního života. Pomůcky do kuchyně, doplňky pro stolování, bytové dekorace, módní doplňky pro ženy nebo velmi populární společenské hry – pro každého se vždy najde něco zajímavého v sortimentu. Jezdíte rádi na kole? A chcete, aby vypadalo originálně? Není problém! Tato značka vám svými barvami rozzáří každou oblíbenou věc ve vašem domově.

Produkty REMEMBER® již získaly řadu prestižních ocenění za design díky vysoké kvalitě designu a zpracování.