René Fruit lesní ovoce čajové kapsle Nespresso 10 ks
109 Kč 65 Kč 6,50 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající ovocný čaj s příchutí lesních plodů plně uhasí vaší žízeň a uspokojí touhu po jedinečném chuťovém zážitku. Tento čaj je skvělý nejen jako horký nápoj, ale i jako vychlazený např. medem doslazený ledový čaj.

René Espresso kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks
129 Kč 107 Kč

Tato lahodná káva potěší všechny stoupence pravého italského espressa. Silná, aromatická káva s hladkou krémou vám přinese nezapomenutelný chuťový zážitek. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny.

René Espresso Colombia kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
99 Kč 64 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vynikající italská káva je určena nejen pro opravdové znalce kávy, Díky 100% arabiku z Kolumbie, který vyniká specifickou kyselinkou a plným tělem s jemnými nasládlými tóny, Vám chuť zůstane na jazyku ještě po dlouhou dobu.

René Cappuccino kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks
129 Kč 107 Kč

Kávové kapsle Rene Cappuccino pro kávovary Dolce Gusto potěší všechny milovníky lahodného krémového cappuccina. V kapslích se snoubí bohatě napěněné mléko s chutí jediněčného italského espressa.

René Lungo Forte kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks
129 Kč 107 Kč

Lahodná káva s unikátní chutí, která vás příjemně povzbudí. Kapsle jsou vhodné pro takzvané dlouhé espresso, kdy se přes kávu propustí více vody, čímž získáte „více“ kávy plné chuti. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny.

René Ristretto kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
99 Kč 64 Kč

Ristretto káva je upražena z vybraných zrn různých druhů arabik pocházejících z východní Afriky a Jižní Ameriky. Díky oddělenému pražení jednotlivých druhů dodává této jedinečné směsi intenzivní chuť s výraznými ovocnými tóny.

René Ice Coffee kapsle pro kávovary Nespresso, 10 ks
79 Kč 59 Kč

René Ice Coffee kapsle pro kávovary Nespresso, 10 ks obsahují vyváženou směs kávových zrn speciálně vytvořenou pro přípravu aromatické a intenzivní ledové kávy. Tento lahodný kávový nápoj vás překvapí svou skvělou chutí a v kombinaci s ledem osvěží nejen v horkých dnech.

René Grande kapsle pro kávovary Dolce Gusto 16 ks
129 Kč 107 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silná káva Grande se zlatavě hnědou krémou a intenzivní aromatickou chutí vám přinese neopakovatelný zažitek v každém šálku. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny.

René Espresso Guatemala kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
99 Kč 64 Kč

Oslnivá italská káva pražena ze zrn 100% arabiky, které pocházejí přímo ze středoamerické Guatemaly. Unikátní, specifická chuť a vůně si získá všechny milovníky kávy i pro svoji netypicky nízkou kyselost.

René Espresso Lungo kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
99 Kč 64 Kč

Rafinovaně vyvážená směs robusty a arabiky s intenzivní a bohatou chutí. Robusta zaručí zemitou chuť, která se mísí s lahodným tónem citrusových plodů a dohromady tak vytváří jemnou chuť a jedinečnou, příjemnou vůni.

René Sublimo kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
99 Kč 64 Kč

Vynikající italská káva s výraznou chutí a bohatým aroma, což připisujeme důmyslné kombinaci arabiky a s významným podílem robusty pocházející z Guatemaly. Kapsle jsou určeny pro kávovary Nespresso. Jednotlivé kapsle jsou hermeticky uzavřeny, čímž je zachována nejen vynikající chuť, ale i vůně kávy.

René Espresso Costa Rica kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
109 Kč 64 Kč

Vynikající italská káva Costa Rica je upražena ze zrn 100% arabiky. Mezi hlavní poznávací znaky této kávy určitě patří střední kyselost, jemná chuť exotického dřeva a silné aroma. Díky těmto vlastnostem si tuto kávu zamilujete.

René Lungo Carrara BIO – kompostovatelné kapsle pro kávovary Nespresso, 10 ks
79 Kč 69 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

René Lungo Carrara BIO – kompostovatelné kapsle pro kávovary Nespresso, 10 ks zaručí, že si vychutnáte vynikající kávu i s ohledem na životní prostředí. 100% bio arabica s intenzivní chutí je totiž dávkovaná do ekologických kapslí, které se v kompostu zcela rozloží již za 12 týdnů.

René Intensiva kapsle pro kávovary Nespresso, 10ks
109 Kč 64 Kč

Perfektně upražená káva pocházející z Jižní Ameriky a Afriky, která zaujme hned po prvním doušku díky lahodné a bohaté chuti s lehkým náznakem citrusových plodů

Skvělá chuť kávy a čaje ukrytá v kapslích, nebo louhovacích pyramidových sáčcích. Výrobce kvalitní kávy a čaje, který využívá nejnovější technologie a dbá na kontrolu kvality. Kapsle jsou alternativou pro kávovary Dolce Gusto a Nespresso. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou. Vyrobeno v EU.

Skvělá chuť kávy a čaje ukrytá v kapslích, nebo louhovacích pyramidových sáčcích. Výrobce kvalitní kávy a čaje, který využívá nejnovější technologie a dbá na kontrolu kvality. Kapsle jsou alternativou pro kávovary Dolce Gusto a Nespresso. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou. Vyrobeno v EU.