REPTI PLANET Terárium sestavitelné 120x45x60 cm
5 799 Kč

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 120×45×60 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.

REPTI PLANET Terárium sestavitelné 60x45x60 cm
3 699 Kč

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 60×45×60 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.

REPTI PLANET Krmení Jelly Pots Fruit 8 ks
139 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro plazy a bezobratlé živočichy, kteří se živí nektarem a ovocem. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Krmení Jelly Pots Fruit 8 ks je nejlépe spotřebujte do 5 dnů od otevření.

REPTI PLANET Krmení Jelly Pots Mixed 8 ks
129 Kč 126 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro plazy a bezobratlé živočichy, kteří se živí nektarem a ovocem. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Krmení Jelly Pots Mixed 8 ks je nejlépe spotřebujte do 5 dnů od otevření.

REPTI PLANET Mlhovač Maxi 2,2 L
1 499 Kč

Ultrazvukový mlhovač a zvlhčovač vzduchu se automaticky vypne, pokud je nádržka na vodu prázdná. Množství vytvořené mlhy je nastavitelné, dokáže vyprodukovat až 250 ml mlhy za hodinu. Repti Planet Mlhovač Maxi 2,2 L je ideální pro plazy, obojživelníky a zvířata vyžadující vlhké prostředí.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 5.0 13 W
349 Kč

Žárovka vytváří stinné prostředí, které je běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 5.0 13 W je ideální pro všechny tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 5.0 26 W
369 Kč

Žárovka vytváří stinné prostředí, které je běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 5.0 26 W je ideální pro všechny tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 10.0 26 W
419 Kč

Žárovka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 10.0 26 W je ideální pro všechny pouštní plazy.

REPTI PLANET zářivka Repti UVB 5.0 60 cm 20 W
399 Kč

Zářivka vytváří stinné prostředí, které se běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 5.0 60 cm 20 W je ideální pro tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET Mlhovač

REPTI PLANET Mlhovač

Hodnocení: 5
779 Kč

Generátor mlhy dokáže zvýšit vlhkost vzduchu v teráriu až na 100 %. Mlhu tvoří ultrazvuková keramická membrána. Imituje ranní mlhu v pouštních teráriích a simuluje tropickou v tropických teráriích. Repti Planet Mlhovač se automaticky vypne, pokud voda klesne pod 3 cm.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 10.0 13 W
388 Kč

Žárovka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 10.0 13 W je ideální pro všechny pouštní plazy.

REPTI PLANET Rozprašovač 1,5 L
156 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakový postřikovač disponuje uzamykacím mechanismem, který zajišťuje nepřetržité stříkání vody. Je velmi lehký a snadno ovladatelný. Trysku je možné nastavit. Repti Planet Rozprašovač 1,5 L vám pomůže udržet v teráriu optimální podmínky.

REPTI PLANET žárovka Daylight Basking Spot 50 W
88 Kč

Širokospektrální žárovka do terária podporuje přirozené projevy jako jsou příjem potravy, páření a aktivita u plazů a obojživelníků. Vytváří pro ně příjemné výhřevné místo. Repti Planet žárovka Daylight Basking Spot 50 W vydává ultrafialové, světelné a infračervené záření.

REPTI PLANET Deska topná Superior 5 W 14x15 cm
499 Kč

Topná deska zvyšuje zvířatům chuť k jídlu a zlepšuje jejich metabolismus. Lepí se na spodní či boční stěnu terária pomocí samolepících nožek, které jsou součástí balení. Repti Planet Deska topná Superior 5 W 14×15 cm by měla zabírat méně než 2/3 plochy.

REPTI PLANET žárovka Infrared HEAT 75 W
172 Kč

Žárovka do terária disponuje červeným sklem, který zbravuje výsledné světlo a zároveň nenarušuje denní a noční cykly zvířat. Vydává infračervené tepelné záření, které zvyšuje vnitřní teplotu v teráriu. Repti Planet žárovka Infrared HEAT 75 W je ideální pro noční pozorování.

REPTI PLANET Teploměr vlhkoměr LCD
240 Kč

Teploměr a vlhkoměr snadno nainstalujete pomocí přísavky na vnitřní sklo terária. Obsahuje LCD displej, který zobrazí naměřené hodnoty. Repti Planet Teploměr vlhkoměr LCD má rozsah teplot v rozmezí 10–50 °C a vlhkosti 20 až 90 %.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 15.0 26 W
419 Kč

Žárovka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 15.0 26 W je ideální pro všechny pouštní plazy.

REPTI PLANET žárovka Solar UVA & UVB 125 W
629 Kč

Celospektrální žárovka podporuje přirozené fyziologické procesy. Produkuje vitamín D3, díky kterému se zvířeti lépe vstřebá do těla vápník a napomáhá tak předcházet metabolickým onemocněním kostí. Repti Planet žárovka Solar UVA & UVB 125 W simuluje přírodní sluneční světlo.

REPTI PLANET žárovka Infrared HEAT 100 W
172 Kč

Žárovka do terária disponuje červeným sklem, který zbravuje výsledné světlo a zároveň nenarušuje denní a noční cykly zvířat. Vydává infračervené tepelné záření, které zvyšuje vnitřní teplotu v teráriu. Repti Planet žárovka Infrared HEAT 100 W je ideální pro noční pozorování.

REPTI PLANET Osvětlení LED 30 diod
699 Kč

Lampa disponuje dotykovým ovládáním, kterým lze vybrat mezi 3 světelnými režimy. Nabízí režim bílé, modré, nebo bílé i modré barvy LED. Vhodná do terárií, akvárií a akrylových chovných nádrží. Repti Planet Osvětlení LED 30 diod je vyrobeno z kartáčovaného hliníku.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 2.0 26 W
329 Kč

Žárovka vytváří stinné prostředí, které je běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 2.0 26 W je ideální pro všechny tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET Držák na osvětlení
229 Kč

Univerzální držák na světlo lehce nalepíte pomocí oboustranné pásky na sklo terária. Obsahuje gumové zarážky, díky kterým se zabrání nechtěnému pohybu lampy. Repti Planet Držák na osvětlení má velice snadnou montáž. Výšku je možné nastavit.

REPTI PLANET žárovka Infrared HEAT 50 W
134 Kč

Žárovka do terária disponuje červeným sklem, které zbravuje výsledné světlo a zároveň nenarušuje denní a noční cykly zvířat. Vydává infračervené tepelné záření, které zvyšuje vnitřní teplotu v teráriu. Repti Planet žárovka Infrared HEAT 50 W je ideální pro noční pozorování.

REPTI PLANET Osvětlení Dome 19 cm
470 Kč

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome 19 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.

REPTI PLANET Osvětlení Dome 14 cm
419 Kč

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome 14 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.

REPTI PLANET žárovka Daylight Basking Spot 25 W
88 Kč

Širokospektrální žárovka do terária podporuje přirozené projevy jako jsou příjem potravy, páření a aktivita u plazů a obojživelníků. Vytváří pro ně příjemné výhřevné místo. Repti Planet žárovka Daylight Basking Spot 25 W vydává ultrafialové, světelné a infračervené záření.

REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W
419 Kč

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W je ideální pro pouštní plazy.

REPTI PLANET žárovka Daylight Basking Spot 100 W
104 Kč

Širokospektrální žárovka do terária podporuje přirozené projevy jako jsou příjem potravy, páření a aktivita u plazů a obojživelníků. Vytváří pro ně příjemné výhřevné místo. Repti Planet žárovka Daylight Basking Spot 100 W vydává ultrafialové, světelné a infračervené záření.

REPTI PLANET Deska topná Superior 14 W 28x28 cm
729 Kč

Topná deska zvyšuje zvířatům chuť k jídlu a zlepšuje jejich metabolismus. Lepí se na spodní či boční stěnu terária pomocí samolepících nožek, které jsou součástí balení. Repti Planet Deska topná Superior 14 W 28×28 cm by měla zabírat méně než 2/3 plochy.

REPTI PLANET Pozadí korek přírodní
156 Kč

Pozadí z přírodní korkové kůry snadno vložíte do jakéhokoliv terária. Je ideální dekorací především do horkého a vlhkého prostředí. Repti Planet Pozadí korek přírodní disponuje výškou 2 cm.

REPTI PLANET žárovka Daylight Basking Spot 75 W
88 Kč

Širokospektrální žárovka do terária podporuje přirozené projevy jako jsou příjem potravy, páření a aktivita u plazů a obojživelníků. Vytváří pro ně příjemné výhřevné místo. Repti Planet žárovka Daylight Basking Spot 75 W vydává ultrafialové, světelné a infračervené záření.

REPTI PLANET žárovka Solar UVA & UVB 160 W
628 Kč

Celospektrální žárovka podporuje přirozené fyziologické procesy. Produkuje vitamín D3, díky kterému se zvířeti lépe vstřebá do těla vápník a napomáhá tak předcházet metabolickým onemocněním kostí. Repti Planet žárovka Solar UVA & UVB 160 W simuluje přírodní sluneční světlo.

REPTI PLANET žárovka Solar UVA & UVB 80 W
608 Kč

Celospektrální žárovka podporuje přirozené fyziologické procesy. Produkuje vitamín D3, díky kterému se zvířeti lépe vstřebá do těla vápník a napomáhá tak předcházet metabolickým onemocněním kostí. Repti Planet žárovka Solar UVA & UVB 80 W simuluje přírodní sluneční světlo.

REPTI PLANET Osvětlení Dual Mini 2x40 W
786 Kč

Dvojitá lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu světelného záření, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštěnou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvětlení Dual Mini 2×40 W vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.

REPTI PLANET žárovka Halogen Sun 35 W
119 Kč

Halogenová žárovka do terária vydává světelné a tepelné záření, které tvoří lokální výhřevné místo. Podporuje přirozené fyziologické procesy živočichů. Repti Planet žárovka Halogen Sun 35 W je velmi odolná proti vodě, vlhkosti a zaručuje dlouhou životnost.

REPTI PLANET žárovka Daylight Frosted 50 W
79 Kč

Širokospektrální žárovka do terária disponuje barevným spektrem, které simuluje světlo deštného pralesa. Podporuje přirozené projevy jako jsou příjem potravy, páření a aktivita u žab, gekonů a ještěrů. Repti Planet žárovka Daylight Frosted 50 W vydává ultrafialové, světelné a infračervené záření.

REPTI PLANET Osvětlení Dome vysoké 19 cm
549 Kč

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome vysoké 19 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.

REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 90 cm 30 W
493 Kč

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 90 cm 30 W je ideální pro pouštní plazy.

REPTI PLANET Náhradní příslušenství pro mlhovač Maxi
189 Kč 125 Kč

Příslušenství pro mlhovač obsahuje rozbočovač pro lepší rozvod mlhy. Součástí je dále flexihadice, rozdvojka, spojka na hadice a přísavky. REPTI PLANET Náhradní příslušenství pro mlhovač Maxi využije každý majitel terária.

REPTI PLANET žárovka Repti UVB 2.0 13 W
289 Kč

Žárovka vytváří stinné prostředí, které je běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet žárovka Repti UVB 2.0 13 W je ideální pro všechny tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET Miska na krmení
156 Kč

Miska na krmení je těžší, stabilní a zabraňuje převrhnutí. Využití najde v pouštních a tropických teráriích. Hladký povrch zamezuje usazování nečistot a snadno se čistí. Repti Planet Miska na krmení je z nezávadného materiálu schváleného pro použití v potravinářství.

REPTI PLANET Rostlina travina Spartina 30 cm
156 Kč

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina travina Spartina 30 cm nevyžaduje speciální péči.

REPTI PLANET Osvětlení Mini 1x40 W
419 Kč

Lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu světelného záření, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštěnou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvětlení Mini 1×40 W vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.

REPTI PLANET Teploměr vlhkoměr LCD venkovní
409 Kč

Teploměr a vlhkoměr má kabel dlouhý 90 cm, který umožňuje umístit přístroj na různá místa. Obsahuje LCD displej, který zobrazí naměřené hodnoty. Repti Planet Teploměr vlhkoměr LCD venkovní má rozsah teplot v rozmezí 0–70 °C a vlhkosti 20 až 99 %.

REPTI PLANET Pozadí Coco Pad
104 Kč

Dekorace z kokosových vláken zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Je ideální pro upevnění rostlin jako jsou tilandsie, bromélie, orchideje a další pnoucí rostliny. Repti Planet Pozadí Coco Pad se snadno instaluje na boční či zadní stěny terárií.

REPTI PLANET zářivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W
403 Kč

Zářivka vytváří stinné prostředí, které se běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W je ideální pro tropické a subtropické plazy.

Vstup do světa teraristiky pro každého. Díky značce REPTI PLANET není podstatné, zda jste zkušeným chovatelem terarijních zvířat nebo začátečníkem. S použitím kvalitních produktů za přijatelné ceny může mít doma kousek přírody opravdu každý. Značka vznikla díky dlouholetým zkušenostem s chovem plazů a na produktech REPTI PLANET spolupracovali s renomovanými herpetology.

Vstup do světa teraristiky pro každého. Díky značce REPTI PLANET není podstatné, zda jste zkušeným chovatelem terarijních zvířat nebo začátečníkem. S použitím kvalitních produktů za přijatelné ceny může mít doma kousek přírody opravdu každý. Značka vznikla díky dlouholetým zkušenostem s chovem plazů a na produktech REPTI PLANET spolupracovali s renomovanými herpetology.