REPTI PLANET Krmení Jelly Pots Fruit 8 ks
129 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo je ideální pro plazy a bezobratlé živočichy, kteří se živí nektarem a ovocem. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Krmení Jelly Pots Fruit 8 ks je nejlépe spotřebujte do 5 dnů od otevření.


REPTI PLANET Krmení Jelly Pots Mixed 8 ks
129 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo je ideální pro plazy a bezobratlé živočichy, kteří se živí nektarem a ovocem. Obsahuje vitamín A a C. Repti Planet Krmení Jelly Pots Mixed 8 ks je nejlépe spotřebujte do 5 dnů od otevření.


REPTI PLANET Dekorace Coco Síť
249 Kč

Novinka

Síťová dekorace zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Je ideální pro upevnění rostlin jako jsou tilandsie, bromélie, orchideje a další pnoucí rostliny. Repti Planet Dekorace Coco Síť se snadno instaluje na stěnu terária.


REPTI PLANET Dekorace Coco Troncho
249 Kč

Novinka

Dekorace ve tvaru větve zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Je ideální pro upevnění rostlin jako jsou tilandsie, bromélie, orchideje a další pnoucí rostliny. Repti Planet Dekorace Coco Troncho se snadno horizontálně i vertikálně instaluje.


REPTI PLANET Dekorace liána točená
169 Kč

Novinka

Umělá dekorace v přírodním designu poskytuje úkryt pro plazy a obojživelníky. Je snadno tvarovatelná a vyrobena z bezpečného a hygienického materiálu. Repti Planet Dekorace liána točená je dobře udržitelná a ozvláštní prostor terária.


REPTI PLANET Deska topná Superior 14 W 28x28 cm
699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Topná deska zvyšuje zvířatům chuť k jídlu a zlepšuje jejich metabolismus. Lepí se na spodní či boční stěnu terária pomocí samolepících nožek, které jsou součástí balení. Repti Planet Deska topná Superior 14 W 28×28 cm by měla zabírat méně než 2/3 plochy.


REPTI PLANET Deska topná Superior 28 W 53x28 cm
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Topná deska zvyšuje zvířatům chuť k jídlu a zlepšuje jejich metabolismus. Lepí se na spodní či boční stěnu terária pomocí samolepících nožek, které jsou součástí balení. Repti Planet Deska topná Superior 28 W 53×28 cm by měla zabírat méně než 2/3 plochy.


REPTI PLANET Deska topná Superior 5 W 14x15 cm
499 Kč

Novinka

Topná deska zvyšuje zvířatům chuť k jídlu a zlepšuje jejich metabolismus. Lepí se na spodní či boční stěnu terária pomocí samolepících nožek, které jsou součástí balení. Repti Planet Deska topná Superior 5 W 14×15 cm by měla zabírat méně než 2/3 plochy.


REPTI PLANET Držák na osvětlení
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální držák na světlo lehce nalepíte pomocí oboustranné pásky na sklo terária. Obsahuje gumové zarážky, díky kterým se zabrání nechtěnému pohybu lampy. Repti Planet Držák na osvětlení má velice snadnou montáž. Výšku je možné nastavit.


REPTI PLANET Membrána a klíč pro mlhovač
109 Kč

Novinka

Klíč a náhradní membrána pro ultrazvukový mlhovač má životnost asi 3000 h. Ta závisí na tvrdosti a čistotě vody i době provozu samotného mlhovače. Repti Planet Membrána a klíč pro mlhovač je potřebným doplňkem pro chovatele terarijních zvířat.


REPTI PLANET Miska na krmení
149 Kč

Novinka

Miska na krmení je těžší, stabilní a zabraňuje převrhnutí. Využití najde v pouštních a tropických teráriích. Hladký povrch zamezuje usazování nečistot a snadno se čistí. Repti Planet Miska na krmení je z nezávadného materiálu schváleného pro použití v potravinářství.


REPTI PLANET Mlhovač
779 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Generátor mlhy dokáže zvýšit vlhkost vzduchu v teráriu až na 100 %. Mlhu tvoří ultrazvuková keramická membrána. Imituje ranní mlhu v pouštních teráriích a simuluje tropickou v tropických teráriích. Repti Planet Mlhovač se automaticky vypne, pokud voda klesne pod 3 cm.


REPTI PLANET Mlhovač Maxi 2,2 L
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ultrazvukový mlhovač a zvlhčovač vzduchu se automaticky vypne, pokud je nádržka na vodu prázdná. Množství vytvořené mlhy je nastavitelné, dokáže vyprodukovat až 250 ml mlhy za hodinu. Repti Planet Mlhovač Maxi 2,2 L je ideální pro plazy, obojživelníky a zvířata vyžadující vlhké prostředí.


REPTI PLANET Osvětlení Dome 14 cm
399 Kč

Novinka

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome 14 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Osvětlení Dome 19 cm
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome 19 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Osvětlení Dome vysoké 19 cm
549 Kč

Novinka

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB záření. Obsahuje větrací otvory ve vrchní části, které slouží pro potřebnou ventilaci. Repti Planet Osvětlení Dome vysoké 19 cm vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Osvětlení Dual Dome 2x150 W
849 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dvojitá lampa do středních a velkých terárií zvyšuje intenzitu světelného záření, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštěnou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou odolnou vůči vysokým teplotám. Repti Planet Osvětlení Dual Dome 2×150 W vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Osvětlení Dual Mini 2x40 W
749 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dvojitá lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu světelného záření, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštěnou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvětlení Dual Mini 2×40 W vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Osvětlení LED 30 diod
699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lampa disponuje dotykovým ovládáním, kterým lze vybrat mezi 3 světelnými režimy. Nabízí režim bílé, modré, nebo bílé i modré barvy LED. Vhodná do terárií, akvárií a akrylových chovných nádrží. Repti Planet Osvětlení LED 30 diod je vyrobeno z kartáčovaného hliníku.


REPTI PLANET Osvětlení Mini 1x40 W
399 Kč

Novinka

Lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu světelného záření, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštěnou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvětlení Mini 1×40 W vytváří výhřevné místo pro živočichy a zajišťuje potřebné světlo.


REPTI PLANET Pozadí Coco Pad
79 Kč

Novinka

Dekorace z kokosových vláken zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Je ideální pro upevnění rostlin jako jsou tilandsie, bromélie, orchideje a další pnoucí rostliny. Repti Planet Pozadí Coco Pad se snadno instaluje na boční či zadní stěny terárií.


REPTI PLANET Pozadí Coco Planter
199 Kč

Novinka

Pozadí z kokosových vláken zvětšuje plochu pro pohyb plazů v teráriu. Obsahuje kapsy pro zasazení rostlin, vhodné jsou především tilandsie, bromélie, orchideje a další pnoucí rostliny. Repti Planet Pozadí Coco Planter se snadno instaluje na boční či zadní stěny terárií.


REPTI PLANET Pozadí korek přírodní
149 Kč

Novinka

Pozadí z přírodní korkové kůry snadno vložíte do jakéhokoliv terária. Je ideální dekorací především do horkého a vlhkého prostředí. Repti Planet Pozadí korek přírodní disponuje výškou 2 cm.


REPTI PLANET Pozadí pěnové 58x28,5 cm
379 Kč

Novinka

Pěnové pozadí do terárií disponuje zajímavým designem kamene. Velikost lze zmenšit například pomocí zalamovacího nože. Repti Planet Pozadí pěnové 58×28,5 cm je vyrobeno z netoxických a zdravotně nezávadným materiálů.


REPTI PLANET Rostlina kapradí Nephrolepis 20 cm
149 Kč

Novinka

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina kapradí Nephrolepis 20 cm nevyžaduje speciální péči.


REPTI PLANET Rostlina kvetoucí Anthurium 40 cm
149 Kč

Novinka

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina kvetoucí Anthurium 40 cm nevyžaduje speciální péči.


REPTI PLANET Rostlina sukulent Agave červená 18 cm
149 Kč

Novinka

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina sukulent Agave červená 18 cm nevyžaduje speciální péči.


REPTI PLANET Rostlina sukulent Agave zelená 18 cm
149 Kč

Novinka

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina sukulent Agave zelená 18 cm nevyžaduje speciální péči.


REPTI PLANET Rostlina travina Spartina 30 cm
149 Kč

Novinka

Umělá rostlina najde využití v teráriích, ve kterých hrozí poškození či konzumace živé květiny zvířetem. Disponuje realistickým zpracováním. Repti Planet Rostlina travina Spartina 30 cm nevyžaduje speciální péči.


REPTI PLANET Rozprašovač 1,5 L
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakový postřikovač disponuje uzamykacím mechanismem, který zajišťuje nepřetržité stříkání vody. Je velmi lehký a snadno ovladatelný. Trysku je možné nastavit. Repti Planet Rozprašovač 1,5 L vám pomůže udržet v teráriu optimální podmínky.


REPTI PLANET Teploměr vlhkoměr LCD
229 Kč

Novinka

Teploměr a vlhkoměr snadno nainstalujete pomocí přísavky na vnitřní sklo terária. Obsahuje LCD displej, který zobrazí naměřené hodnoty. Repti Planet Teploměr vlhkoměr LCD má rozsah teplot v rozmezí 10–50 °C a vlhkosti 20 až 90 %.


REPTI PLANET Teploměr vlhkoměr LCD venkovní
389 Kč

Novinka

Teploměr a vlhkoměr má kabel dlouhý 90 cm, který umožňuje umístit přístroj na různá místa. Obsahuje LCD displej, který zobrazí naměřené hodnoty. Repti Planet Teploměr vlhkoměr LCD venkovní má rozsah teplot v rozmezí 0–70 °C a vlhkosti 20 až 99 %.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 120x45x32 cm
4 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 120×45×32 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 120x45x45 cm
5 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 120×45×45 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 120x45x60 cm
5 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 120×45×60 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 60x45x60 cm
3 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 60×45×60 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 90x45x60 cm
4 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 90×45×60 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 91,4x45,7x32 cm
4 299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 91,4×45,7×32 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Terárium sestavitelné 91,4x45,7x45,7 cm
4 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Terárium s kovovým pletivem, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a zabraňuje úniku zvířat. Horní a spodní rámeček z plastu umožňuje stohování. Repti Planet Terárium sestavitelné 91,4×45,7×45,7 cm je ideální pro plazy, obojživelníky, hady, bezobratlé a drobné savce.


REPTI PLANET Úkryt Coco Shell
29 Kč

Novinka

Přírodní originální úkryt je vhodný do terárií, která imitují pouštní a deštný prales. Půlka kokosového ořechu se stane oblíbeným místem vašeho zvířecího kamaráda a poskytne mu bezpečí. Repti Planet Úkryt Coco Shell má otvor pro snadný vstup.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 38 cm 14 W
379 Kč

Novinka

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 38 cm 14 W je ideální pro pouštní plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 45 cm 15 W
399 Kč

Novinka

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 45 cm 15 W je ideální pro pouštní plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W
419 Kč

Novinka

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W je ideální pro pouštní plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 75 cm 25 W
449 Kč

Novinka

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 75 cm 25 W je ideální pro pouštní plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 10.0 90 cm 30 W
469 Kč

Novinka

Zářivka vytváří slunné prostředí, které se běžně vyskytuje v pouštních oblastech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 10.0 90 cm 30 W je ideální pro pouštní plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 5.0 38 cm 14 W
379 Kč

Novinka

Zářivka vytváří stinné prostředí, které se běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 5.0 38 cm 14 W je ideální pro tropické a subtropické plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W
384 Kč

Novinka

Zářivka vytváří stinné prostředí, které se běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W je ideální pro tropické a subtropické plazy.


REPTI PLANET zářivka Repti UVB 5.0 60 cm 20 W
399 Kč

Novinka

Zářivka vytváří stinné prostředí, které se běžně vyskytuje v tropických oblastech a deštných pralesech. Produkuje UVA a UVB záření, které je důležité pro optimální vstřebávání vápníku. Repti Planet zářivka Repti UVB 5.0 60 cm 20 W je ideální pro tropické a subtropické plazy.


Vstup do světa teraristiky pro každého. Díky značce REPTI PLANET není podstatné, zda jste zkušeným chovatelem terarijních zvířat nebo začátečníkem. S použitím kvalitních produktů za přijatelné ceny může mít doma kousek přírody opravdu každý. Značka vznikla díky dlouholetým zkušenostem s chovem plazů a na produktech REPTI PLANET spolupracovali s renomovanými herpetology.

Vstup do světa teraristiky pro každého. Díky značce REPTI PLANET není podstatné, zda jste zkušeným chovatelem terarijních zvířat nebo začátečníkem. S použitím kvalitních produktů za přijatelné ceny může mít doma kousek přírody opravdu každý. Značka vznikla díky dlouholetým zkušenostem s chovem plazů a na produktech REPTI PLANET spolupracovali s renomovanými herpetology.