Rexona Active Protection + Invisible Women antiperspirant sprej 150 ml
82 Kč

Popis – Dámský antiperspirant v spreji Rexona Antibacterial + Invisible Women 150 ml. – Účinný antiperspirant, který kombinuje dvojí účinek – antibakteriální a spolehlivý v boji proti skvrnám na oblečení. – Obsahuje formuli, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak…

Rexona Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant 40 ml
82 Kč

Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení. Unikátní složení Rexony Antibacterial+ poskytuje až 10× vyšší ochranu proti bakteriím způsobeným pocením…

Rexona Clinical CLEAN SCENT kuličkový antiperspirant 50 ml
179 Kč

Novinka

Popis Rexona Clinical nabízí 3krát větší ochranu než běžné antiperspiranty. Technologie TRIsolid klinického antiperspirantu zajistí mnohem větší ochranu než běžné antiperspiranty. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVečerní aplikace…

Rexona Active Shield Fresh tuhý antiperspirant 40 ml
82 Kč

Popis Antiperspirant Rexona Active Shield 48h Anti-Perspirant Deostick poskytuje dokonalou ochranu proti pocení a zápachu, kdykoliv jste v pohybu. Antiperspirant Rexona Active Shield bojuje přímo proti nepříjemnému zápachu, který způsobují bakterie a navíc je eliminuje. Skladování a…

Rexona DEO Women 150ml Invisible Pure (SK)
63 Kč 50 Kč

Antiperspirant Rexona Invisible Pure optimálně absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý den pocit svěžesti a čistoty. nezanechává skvrny na oblečení -účinne chrání proti pocení -Poskytuje dlouhotrvající ochranu -dermatologicky testován Způsob použití: Aplikujte na čistou a suchou pok

Rexona Tuhý deodorant Men Maximum Protection Clean Scent 45 ml
137 Kč 131 Kč

Tuhý deodorant Men Maximum Protection Clean Scent s obsahem inovativní technologie TRIsolid, která reaguje na tělo a obsahuje tři důležité složky: dosud nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony, technologii s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu a složku pro hydrataci pokožky.

Rexona deo 150ml Stress control
76 Kč 60 Kč

Deodorant ve spreji Rexona DEO Motionsense Stress Control 150 ml perfektně chrání proti nadměrnému pocení i zápachu a poskytuje svěží vůni a je velmi šetrný k pokožce. Díky patentované technologii Motionsense reaguje přímo na pohyb, takže funguje tím intenzivněji, čím více jste v pohybu. Anatomické

Rexona Antiperspirant ve spreji Men Cobalt 250 ml
82 Kč

Mimořádně výkonný antiperspirant Men Cobalt perfektně chrání proti pocení i zápachu až na 48 hodin. Představuje vynikající ochranu i v nejvypjatějších momentech.

Rexona Tuhý deodorant Men Motionsense Invisible Black+White 50 ml
63 Kč

Tuhý deodorant Rexona Men Motionsense Invisible Black+White nabízí silnou ochranu proti zápachu i pocení. Zejména bojuje proti žlutým skvrnám na bílém oblečení. Technologie Motionsense aktivně ničí pot i nepříjemný zápach. Díky ní budete mít pocit svěžesti a sucha až 48 hodin.

Rexona DEO Women 150ml Aloe Vera (SK)
63 Kč 50 Kč

Dámský antiperspirant ve spreji Rexona DEO Women Aloe Vera 150 ml s příjemnou jemnou vůní s aloe vera. Poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení. Obsahuje inovativní MotionSense technologii, která postupně uvolňuje svěží vůni, při zvýšené fyzické aktivitě. Chrání před pocením a zápachem, dodává p

Rexona DEO Women 150ml Sexy Bouquet (SK)
63 Kč 50 Kč

Dámský antiperspirant ve spreji Rexona DEO Women Sexy Bouquet 150 ml zaručuje pocit sucha a bojuje proti potu a zápachu, udržuje svěžest po dobru 48 hodin. Se ženskou květinově-ovocnou vůní s tónem bílých květů s jasmínem a růžemi s podtónem vanilky. Bez alkoholu.

Rexona Tuhý deodorant Woman Maximum Protection Sensitive Dry 45 ml
133 Kč

Tuhý deodorant Woman Maximum Protection Sensitive Dry s obsahem inovativní technologie TRIsolid, která reaguje na tělo a obsahuje tři důležité složky: dosud nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony, technologii s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu a složku pro hydrataci pokožky.

Rexona Tuhý deodorant Women Maximum Protection Confidence 45 ml
133 Kč

Tuhý deodorant Women Maximum Protection Confidence s obsahem inovativní technologie TRIsolid, která reaguje na tělo a obsahuje tři důležité složky: dosud nejúčinnější ochranu proti pocení od Rexony, technologii s mikrokapslemi bojující proti nepříjemnému zápachu a složku pro hydrataci pokožky.

Rexona Tuhý deodorant Maximum Protection Stress Control 45 ml
137 Kč 131 Kč

Tuhý deodorant Maximum Protection Stress Control poskytuje neúčinnější, dlouhotrvající ochranu proti pocení a zápachu, přesto je velmi jemný a vhodný ke každodennímu použití. Složky aktivované stresem zabezpečují prokázanou ochranu proti pocení způsobené stresem.

Rexona Tuhý deodorant Men Motionsense Active Shield 50 ml
67 Kč

Tuhý deodorant Men Motionsense Active Shield Vás perfektně ochrání proti pocení i zápachu. Představuje vynikající ochranu i v nejvypjatějších momentech.  Díky patentované technologii Motionsense reaguje přímo na pohyb.

Rexona DEO Men 150ml Adventure (SK)
53 Kč 43 Kč

Pánský antiperspirant ve spreji Rexona Deo MEN Adventure 150 ml pro sportovně založené a aktivní muže. S technologií Motionsense, která postupně uvolňuje svěží vůni, při zvýšené fyzické aktivitě. Zabezpečuje pocit sucha a svěžesti po dobu 48 hodin.

Rexona Motionsense Happy Morning Peach&Wild Raspberry antiperspirant sprej 150 ml
82 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis Rexona Happy je 48hodinový antiperspirant, jehož základ tvoří pronikavá vůně černého rybízu, namíchaná s divokými malinami, doplňuje ji elegantní tón kvetoucí magnolie a vše uzavírají smyslné dřevité tóny.  Výška: 190, Šířka: 45, Hloubka:45   Hrubá hmotnost:…

Rexona Tuhý antiperspirant pro ženy 48H Active Protection+ Invisible 40 ml
63 Kč

Tuhý antiperspirant pro ženy 48H Active Protection + Invisible od značky Rexona nabízí spolehlivou ochranu před pocením po celých 48 hodin. Nezanechává nevzhledné skvrny na oblečení.  Unikátní složení Rexony Antibacterial+ poskytuje až 10× vyšší ochranu proti bakteriím.

Rexona Antiperspirant ve spreji Men Motionsense Invisible Black+White 150 ml
63 Kč

Deodorant Rexona Men Motionsense Invisible Black+White nabízí silnou ochranu proti zápachu i pocení. Zejména bojuje proti žlutým skvrnám na bílém oblečení. Technologie Motionsense aktivně ničí pot i nepříjemný zápach. Díky ní budete mít pocit svěžesti a sucha až 48 hodin.

Rexona Deodorant ve spreji pro muže Active Fresh 75 ml
144 Kč 73 Kč

Deodorant ve spreji pro muže Active Fresh bez aluminiových solí nabízí až 24 hodinovou ochranu před nepříjemným potem a pachem. Jeho vůně s tóny bylin a bergamotu vám zajistí svěží pocit celý den. .

Rexona Kosmetická sada pro muže Men Cobalt Dry
175 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Sprchový gel a šampon 2 v 1 pro muže Cobalt (Body Wash And Shampoo) 250 ml Antiperspirant ve spreji Men Motionsense Cobalt Dry 150 ml .

Rexona 90749 kaz. Cobalt (deo + sg + láhev)
205 Kč

Pánská dárková sada Rexona Cobalt se skládá z pánského deodorantu, sprchového gelu a lahve na vodu. Rexona Men Cobalt Dry 150 ml pánský antiperspirant ve spreji chrání před potem a nepříjemným zápachem po dobu 48 hodin, s technologií Motionsense na postupné uvolňování vůně při pohybu, Rexona Men Cob

Rexona 90750 kaz. Orchid (deo + sg + vak)
205 Kč

Dámská dárková sada Rexona Orchid se skládá z dámského deodorantu, sprchového gelu a růžového vaku na cvičení. Rexona Orchid Fresh Shower Gel 250 ml s vůní divokých orchidejí, pokožku jemně čistí a zanechává ji hydratovanou, výsledkem je sametová hebkost pokožky, pro všechny typy pokožky Rexona Invi

Rexona Active shield 50ml Antiperspirant Roll-On (Německo)
55 Kč

Nebezpečí:  Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením.

Historie Rexony

V roce 1929 společnost Unilever koupila "recept" a značku Rexona. Díky kvalitním produktům a neustálým inovacím se Rexona stávala stále oblíbenější a populárnější značkou po celém světě.

Rexona nabízí širokou řadu antiperspirantů pro ženy i pro muže a jsou účinné po celých 24 hodin. Tyto výrobky zaručují navíc extra ochranu ve chvílích neočekávaných emocí, které způsobují náhlé vlny pocení. Obsahují nyní nové unikátní složení, které aktivuje extra ochranu právě ve chvíli, když ji nejvíce potřebujete.

Historie Rexony

V roce 1929 společnost Unilever koupila "recept" a značku Rexona. Díky kvalitním produktům a neustálým inovacím se Rexona stávala stále oblíbenější a populárnější značkou po celém světě.

Rexona nabízí širokou řadu antiperspirantů pro ženy i pro muže a jsou účinné po celých 24 hodin. Tyto výrobky zaručují navíc extra ochranu ve chvílích neočekávaných emocí, které způsobují náhlé vlny pocení. Obsahují nyní nové unikátní složení, které aktivuje extra ochranu právě ve chvíli, když ji nejvíce potřebujete.