Ria Slip Classic normal 4 x 25 ks
149 Kč 129 Kč 1,29 Kč/ks

Výhodné balení slipových vložek. Ria Slip Classic normal jsou vložky s jemnou obláčkovou ražbou, která chrání prádlo při každodenním používání. Vysoký komfort a pohodlí zajišťuje jemný povrch netkané textilie. Slipová vložka drží svůj tvar celý den.

Ria Slip Classic deo 4 x 25 ks
149 Kč 129 Kč 1,29 Kč/ks

Výhodné balení slipových vložek. Ria Slip Classic deo jsou vložky s jemnou obláčkovou ražbou, která chrání prádlo při každodenním používání. Vysoký komfort a pohodlí zajišťuje jemný povrch netkané textilie. Slipová vložka drží svůj tvar celý den.

Ria Ultra Night 3 x 8 + Bel odličovací tampóny 70 ks
149 Kč 129 Kč 5,38 Kč/ks

Výhodné balení vložek Ria Ultra Night v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky Ultra Night ideální při extra silné menstruaci a přes noc jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.

Ria Ultra Super Plus 3 x 9 + Bel odličovací tampóny 70 ks
149 Kč 129 Kč 4,78 Kč/ks

Výhodné balení vložek Ria Ultra Super Plus v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky se zvětšenou absorpční plochou Ultra Super Plus jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.

Ria Ultra Normal 3x 11 + Bel odličovací tampóny 70 ks
149 Kč 129 Kč 3,91 Kč/ks

Výhodné balení vložek Ria Ultra Normal v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky Ultra Normal jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.

Ria Ultra Normal Plus Waterlily 3x 10 + Bel odličovací tampóny 70 ks
149 Kč 129 Kč 4,30 Kč/ks

Výhodné balení vložek Ria Ultra Normal Plus s vůní leknínu v setu s odličovacími tampóny Bel. Ultra tenké vložky s křidélky Ultra Normal Plus jsou příjemné na nošení díky přídavku hedvábí a obohacení o vitamin E, který navíc brání v podráždění pokožky.

Ria Classic slipové vložky deo 25 ks/bal.
58 Kč

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu – čeština Instalační jazyk – češtinaJazyky na…

Ria Ultra Normal plus ultratenké dámské vložky 20 ks/bal.
132 Kč

Popis Ultratenké dámské vložky Ria Ultra Silk obsahující skutečné hedvábí, které zvyšuje pocit hebkosti, zabraňuje podráždění pokožky a příjemně se nosí. Jsou extrémně tenké díky novému savému jádru se speciální super absorbční látkou. Vložky jsou obohaceny…

Ria Ultra Super Plus ultratenké hygienické vložky 9 ks
49 Kč

Novinka

Ria Ultra Super Plus 9 jsou dámské ultra tenké vložky s křidélky, hedvábím a zvíšenou absorcí a přitom jsou ultra tenké s přídavkem pravého hedvábí a vitaminu E pro zvýšení pocitu hebkosti a komfortu při nošení. Díky speciálnímu savému jádru jsou vložky velice tenké…

Ria Ultra Normal Plus 3x10 ks + Bel Odličovací tampóny 70 ks
149 Kč 139 Kč 4,63 Kč/ks

Ultra tenké vložky Ria Ultra Normal plus s přídavkem pravého hedvábí a vitaminu E pro zvýšení pocitu hebkosti a komfortu při nošení. Drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Součástí balení Bel Cosmetic odličovací tampóny 70 ks.

Ria Slip Classic light 4 x 25 ks
149 Kč 129 Kč 1,29 Kč/ks

Výhodné balení slipových vložek. Ria Slip Classic Light jsou vložky s jemnou obláčkovou ražbou, která chrání prádlo při každodenním používání. Vysoký komfort a pohodlí zajišťuje jemný povrch netkané textilie. Slipová vložka drží svůj tvar celý den.

Seznamte se s výrobky dámské hygieny značky Ria, které se dokonale přizpůsobují potřebám vašeho těla, a užijte si jejich diskrétní ochranu. Výrobky Ria jsou vyvíjeny s ohledem na vaše maximální bezpečí a jedinečný komfort, a to jak během menstruace, tak mimo ni. Navíc díky širokému sortimentu máte jistotu, že si vyberete, ať jsou vaše požadavky jakékoli.

Seznamte se s výrobky dámské hygieny značky Ria, které se dokonale přizpůsobují potřebám vašeho těla, a užijte si jejich diskrétní ochranu. Výrobky Ria jsou vyvíjeny s ohledem na vaše maximální bezpečí a jedinečný komfort, a to jak během menstruace, tak mimo ni. Navíc díky širokému sortimentu máte jistotu, že si vyberete, ať jsou vaše požadavky jakékoli.