Rituals Aroma difuzér The Ritual Of Sakura (Fragrance Sticks) 230 ml
775 Kč 729 Kč

Aroma difuzér The Ritual Of Sakura zahalí váš domov sladkou vůní třešňového květu a rýžového mléka. Jeho životnost je 3 měsíce, tyto ratanové tyčinky ponořené do přírodního esenciálního parfému nasávají vůni a rozšiřují jí po místnosti. .

Rituals Tělový krém The Ritual Of Sakura (Magic Touch Body Cream)
209 Kč

Tělový krém The Ritual Of Sakura je zvláčňující a zpevňující krém, který obnovuje vyváženost a hydrataci pokožky. Zanechává pokožku na dlouhou dobu hebkou a jemnou. Jeho jemnou, sladkou vůni třešňového květu a rýžového mléka si zamilujete! .

Rituals Aroma difuzér Karma (Fragrance Sticks) 230 ml
659 Kč

Aroma difuzér Karma provoní váš domov lehkou, svěží vůní lotosu a bílého čaje. Jeho životnost je 3 měsíce, tyto ratanové tyčinky ponořené do přírodního esenciálního parfému nasávají vůni a rozšiřují jí po místnosti. .

Rituals Dárkový set The Ritual Of Ayurveda 575 ml
1 199 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Vyrovnávací tělový krém The Ritual Of Ayurveda (Balancing Body Cream) 200 ml Mini aroma difuzér The Ritual Of Ayurveda (Fragrance Sticks) 50 ml Tělový peeling The Ritual Of Ayurveda (Rejuvenating Pink Salt Scrub) 125 g Sprchový gel The Ritual Of Ayurveda (Harmonizing Foaming Sho

Rituals Dárkový set The Ritual Of Ayurveda 695 ml
849 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Vyrovnávací tělový krém The Ritual Of Ayurveda (Balancing Body Cream) 70 ml Sprchový gel The Ritual Of Ayurveda (Harmonizing Foaming Shower Gel) 200 ml Tělový peeling The Ritual Of Ayurveda (Rejuvenating Pink Salt Scrub) 125 g Gel na mytí rukou The Ritual Of Ayurveda (A Moment O

Rituals Dárkový set The Ritual Of Hammam 695 ml
849 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Tělový peeling The Ritual Of Hammam (Sea Salt Hot Scrub) 125 g Tělový krém The Ritual Of Hammam (Soul Uplifting Body Cream) 70 ml Tekuté mýdlo The Ritual Of Hammam (Hand Wash) 300 ml Sprchový gel The Ritual Of Hammam (Shower Gel) 200 ml .

Rituals Parfémová voda Fleurs De L`Himalaya
1 399 Kč

Novinka

Parfémová voda pro ženy Fleurs De L`Himalaya maluje portrét jemného větru, který tiše fouká klidnou krajinou pohoří Himálaje ve svatém Tibetu. Silná vůně divoké orchideje se bez námahy spojí se sofistikovaností himálajské pivoňky a završí jemným dotykem bavlněného pižma.

Rituals Parfémová voda Fuyu D`Or 15 ml
399 Kč

Novinka

Parfémová voda Fuyu D'Or je určena pro ženy. Tato květinově-ovocná vůně vznikla v roce 2019. Kombinuje v sobě yuzu, ambru a ylang-ylang.

Rituals Parfémová voda pro muže Bleu Byzantin
1 399 Kč

Novinka

Parfémová voda pro muže Bleu Byzantin je povzbuzující vodní vůně, která vás okamžitě přenese do rušného přístavu za jasného, ​​mrazivého rána a ponoří do úžasné oázy klidu. Kombinuje v sobě tóny vodní máty, borovice a cypřiše.

Rituals Parfémová voda pro muže Maharaja D`Or
399 Kč

Novinka

Parfémová voda pro muže Maharaja D`Or je inspirována staletými tradicemi starodávných Mahárádžů a bohatou historií Indie. Kombinuje v sobě pačuli, kardamon a vůni borovice.

Rituals Parfémová voda pro muže Nuit D`Azar
1 399 Kč

Novinka

Parfémová voda pro muže Nuit D`Azar vznikla v roce 2018. Ponořte se do bohatých, stoletých tradic, protože vzrušení z černého rybízu vás nadchne. Vůně v sobě kombinuje dále pelyněk, zázvor, muškát, dřevité tóny a vetiver.

Produkty značky Rituals jsou inspirovány starodávnými rituály, obsahují přírodní vůně, které byly vytvořené nejlepšími parfuméry světa. Dopřejte si kvalitní kosmetiku nebo potěšte své blízké krásným dárkem.

Produkty značky Rituals jsou inspirovány starodávnými rituály, obsahují přírodní vůně, které byly vytvořené nejlepšími parfuméry světa. Dopřejte si kvalitní kosmetiku nebo potěšte své blízké krásným dárkem.