Robens Glacier II
2 319 Kč

1 529 Kč

Třísezónní spacák Robens Glacier II mumiového tvaru nabízí velmi kvalitní materiály s ripstop úpravou, AirThermo izolaci a vychytávky, které usnadní používání a zaručí dokonalý komfort za všech podmínek.


Robens Osprey 2EX
16 199 Kč

15 389 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robens Osprey 2EX je prostorný, rychle postavitelný a pohodlný tunelový stan pro 2 osoby, který využívá tyče ze slitiny hliníku DAC a vlastní silikonizovaný polyester HydroTex® AWT pro zajištění vysoké pevnosti proti protržení, vysoké odolnosti proti UV záření a napnutí za všech povětrnostních podmínek pro lepší stabilitu.


Robens Ravenglass T7
1 150 Kč

828 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční treková hůl. Robens Ravenglass T7 je vyrobena z lehkého a odolného hliníku a má wolframový hrot. Hůl lze použít i jako monopod nebo tyč na selfie. Vybaveno ergonomickou rukojetí pro pohodlný úchop.


Robens Wilderness Cooking Table
569 Kč

495 Kč

Malý nízký stolek Robens Wilderness Cooking Table je ideální pod vařič nebo jako servírovací stolek na kávy a snídaně v trávě. Při vaření v přírodě tvoří stabilní základnu.


Robens Voyager 2EX
7 559 Kč

6 047 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stan Robens Voyager 2EX nabízí veškerou stabilitu, odolnost a snadné používání pro všechny, kteří cestují nalehko.. Bonusem je rozšíření obytného prostoru díky velké předsíni. Přední a boční vchod s oboustrannými zipy nabízejí různé možnosti přístupu, skladování a větrání v závislosti na větru a počasí.


Robens Goldcrest 2
14 849 Kč

14 109 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rychle postavitelný stan Robens Goldcrest 2 pro 2 osoby vyniká svou extrémně nízkou hmotností. Silikonová tkanina HydroTex® AWT-LT zajišťuje napnutí za všech povětrnostních podmínek s výslednou zvýšenou stabilitou v nepříznivém počasí. Také má oproti jiným stanovým tkaninám vyšší odolnost proti UV záření a větší pevnost proti protržení.


Robens Glacier Junior
1 669 Kč
1 589 Kč

Dětský spacák na léto a teplejší jarní či podzimní dny Robens Glacier Junior mumiového tvaru, ve kterém se bude vaše ratolest cítit jako doma v peřince. Pružný otvor v kapuci zajišťuje větší bezpečnost dítěte.


Robens Grasmere T7
1 189 Kč

1 046 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odpružené trekové hole Robnes Grasmere T7 s dlouhou ergonomickou rukojetí EVA pro rychlé uchopení v každém terénu. Hole jsou vyrobeny z odolného hliníku a hroty z wolframu, který odolá i případným nerovnostem.


Robens Adventure Aluminium Table S
1 289 Kč

1 125 Kč

Stabilní skládací stůl Robens Adventure Aluminium Table S lehké hliníkové konstrukce. Součástí je i přepravní obal.


Robens Beacon Retro
2 000 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolná kempingová lampa Robens Beacon Retro dokáže měnit odstín bílé ne přírodní, studenou nebo žlutou. Svícení lampy lze také ztlumit. Zaujme její retro design.


Robens Dry Bag 13L
279 Kč

235 Kč

Robens Dry Bag 13L udržuje výbavu čistou a suchou, lze použít rovněž k oddělení mokrého a špinavého oblečení. Tento vak je všestranným řešením pro uskladnění výbavy na vašich outdoorových dobrodružstvích.


Robens Fire Midge Stove Titanium
1 195 Kč

Extrémně lehký a kompaktní titanový vařič. Robens Fire Midge Stove Titanium ocení všichni trekaři, kteří chtěji ušetřit každý gram. Vysoká pevnost a odolnost proti korozi jsou u titanu samozřejmostí. V balení naleznete i praktický obal na vařič.


Robens Firefly Stove
619 Kč

539 Kč

Plynový vařič Robens Firefly Stove ideální na treky, kde je hmotnost až na prvním místě. Malý, ale přesto výkonný vařič je skvělý pro všechny, kteří cestují nalehko.


Robens Frontier Cook Set L
1 350 Kč

1 215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká a kompaktní sada nádobí Robens Frontier Cook Set L z kvalitní slitiny z tvrzeného hliníku. Sada obsahuje 2 hrnce a 1 pánev. Obal je součástí balení.


Robens Frontier Cook Set M
1 289 Kč

1 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká a kompaktní sada nádobí Robens Frontier Cook Set M z kvalitní slitiny z tvrzeného hliníku. Sada obsahuje dva hrnce a jednu pánev. Obal je součástí balení.


Robens Titanium Spork
300 Kč

270 Kč

Extrémně lehký příbor 3v1. Robens Titanium Spork je kombinací lžíce a vidličky, která je ideální na outdoorové stravování. Je vyrobený **z pevného titanu a má otvírák lahví zabudovaný do rukojeti.


Robens Turbo Pot
1 090 Kč

981 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hliníkový turbo hrnec Robens Turbo Pot speciálním systémen výměny tepla, který zlepšuje účinnost vytápění o 35 %. Hrnec má neoprenový obal pro další tepelnou izolaci. Výhodou je stabilní držadlo, které lze sklopit.


Robens Ultralite Stake
160 Kč

149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi lehké stanové kolíky Robens Ultralite Stake z kvalitního hliníku. Horní hák pro snadné vyjmutí ze země. 16 cm dlouhé kolíky se prodávají po 6 ks.


Robens Windshield
469 Kč
449 Kč

Lehké skládací závětří Robens Windshield. Je dost vysoké na to, aby ukrylo vařič i hrnec na plynové kartuši.


Robens Y-Stake
170 Kč

159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehké stanové kolíky Robens Y-Stake z kvalitního hliníku. Trojstranný tvar pro nejlepší uchycení v zemi. 18 cm dlouhé kolíky se prodávají po 6 ks.


Robens Challenger
5 200 Kč

3 488 Kč
+ doprava zdarma

Lehký a prostorný stan pro 2 osoby. Robens Challenger má osvědčenou konstrukci s bočním vstupem do šikmého tunelu. Stan má nově vylepšený prostor pro hlavu a lepší celkovou stabilitu. Po sbalení má stan velmi kompaktní rozměry a vejde se i do menšího batohu.


Robens Dry Bag 35L

Robens Dry Bag 35L

Hodnocení: 5
340 Kč

306 Kč

Praktický voděodolný vak Robens Dry Bag 35L udržuje výbavu čistou a suchou, ale lze ho použít i k oddělení mokrého a špinavého oblečení. Tento vak je všestranným řešením pro uskladnění výbavy na vašich outdoorových dobrodružstvích.