-15%
Roces Lední brusle Model R - vel.36

Roces Lední brusle Model R

2 290 Kč
1 929 Kč

Dámské lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou pro pohodlné bruslení. Zavazuje se klasickými tkaničkami. Krasobruslařská čepel se zuby je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle Model R mají moderní design.

Od prodejce MALL
Roces Lední brusle RH 4 - vel. 40
2x

Roces Lední brusle RH 4

1 990 Kč
1 959 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pánské lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou pro pohodlné bruslení. Zavazuje se klasickými tkaničkami. Hokejová čepel se zuby je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle RH 4 mají moderní design a jsou nepromokavé.

Od prodejce MALL
-47%
Roces Lední brusle Faceoff - vel. 28/32
4x

Roces Lední brusle Faceoff

1 890 Kč
999 Kč
Akce

Dětské lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou s paměťovou pěnou pro maximální pohodlí. Disponují nastavitelnou velikostí až o 3 čísla, tudíž rostou s nohou dítěte. Hokejová čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle Faceoff mají moderní design.

Od prodejce MALL
Roces Jokey Ice Boy Černá/Modrá 30-33
1x

Roces Jokey Ice Boy

1 890 Kč
1 629 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětské brusle Roces Jokey Ice Boy s hokejovou čepelí roste s dětskou nohou. Uživatelsky přívětivá dětská lední brusle s nastavitelnou velikostí. Odolná, teplá a ideální pro výuku základní techniky.

Od prodejce MALL
-43%
Roces Ace White/Green 36
2x

Roces Ace

2 290 Kč
1 301 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Roces Ace jsou klasické trekové kolečkové brusle s designem bílé tenisky. Materiál rámu je vhodný pro rekreační ježdění.

Od prodejce MALL
-18%
Roces Chuck 005 Pink/white 36

Roces Chuck 005

1 990 Kč
1 619 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Roces Chuck 005 jsou dámské brusle v klasickém „Converse“ stylu, se kterými zažijete hodiny zábavy. Brusle jsou lemované vulkanizovanou gumovou podrážkou a mají vyměnitelné brzdové destičky.

Od prodejce MALL
-37%
Roces Fitness dámská helma S (48-52), červená

Roces Fitness W

699 Kč
439 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Roces Fitness W je stylová dámská helma určená na kolečkové brusle.

Od prodejce MALL
Roces Fur Inside Bílá 36
1x

Roces Fur Inside

2 490 Kč
2 119 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské módní lední brusle Roces Fur Inside pro rekreační bruslařky s kožíškem uvnitř pro větší pohodlí. S krasobruslařským ostřím z uhlíkové oceli se zuby pro dlouhou výdrž.

Od prodejce MALL
Roces Icy 3 Černá 42
1x

Roces Lední brusle Icy 3

2 790 Kč
2 399 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pánské lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou pro pohodlné bruslení. Zavazuje se klasickými tkaničkami, které je možné schovat pod odepínatelný pásek přes nárt. Hokejová čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle Icy 3 mají moderní design.

Od prodejce MALL
Roces Jokey Ice Girl Bílá/Růžová 30-33
2x

Roces Jokey Ice Girl

1 890 Kč
1 669 Kč

Dětské brusle Roces Jokey Ice Girl s krasobruslačským ostřím roste s dětskou nohou. Uživatelsky přívětivá dětská lední brusle s nastavitelnou velikostí. Odolná, teplá a ideální pro výuku základní techniky.

Od prodejce MALL
-49%
Roces Lední brusle MCK II F - vel. 30/36

Roces Lední brusle Roces MCK II F

2 190 Kč
1 099 Kč
Akce

Dívčí lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou s paměťovou pěnou pro maximální pohodlí. Disponují nastavitelnou velikostí až o 5 čísel, tudíž rostou s nohou dítěte. Hokejová čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle MCK II F mají moderní design.

Od prodejce MALL
-49%
Roces MCK II H Červená 30-35
2x

Roces Lední brusle MCK II H

2 190 Kč
1 099 Kč
Akce

Chlapecké lední brusle jsou opatřeny anatomickou vložkou s paměťovou pěnou pro maximální pohodlí. Disponují nastavitelnou velikostí až o 5 čísel, tudíž rostou s nohou dítěte. Hokejová čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli. Roces Lední brusle MCK II H mají moderní design.

Od prodejce MALL
Značka Roces byla založena v roce 1952 a jesvětovým lídrem v designu a výrobě a in-line bruslí (kolečkové brusle) . Roces přestavuje kombinaci elegance, výkonu a pohodlí. Roces má mnohaleté zkušenosti, kterým žádná jiná značka nemůže konkurovat . Každý model je pečlivě vyvinuta pro konkrétní potřeby bruslařů. Pro brusle Roces jsou použity nejlepších materiály a technologie, čímž je zajištěna bezpečnost , spolehlivost , komfort a výkon.