Rovex Naviják Rovex Revenge 3000
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tento naviják Vás zaujme především svým propracovaným vzhledem, ale také i kvalitním převodovým ústrojím. 5 kuličkových ložisek zajišťuje navijáku dokonalý chod. Naviják je dále opatřen kovovou cívkou kovanou za studena.

Rovex Prut Rovex Captive Picker 2,7m 20-40gr
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní pickerový prut za skvělou cenu. Řada Captive od značky Rovex je zaměřena na ekonomické dostupné produkty v požadované kvalitě. Prut má precizní parabolickou akci, blank tvoří kvalitní karbon, který je osazen lehkostními očky. Rukojeť tvoří kombinace EVA pěny a korku.

Rovex Prut Rovex Ceratec 2,3m 0,5-8gr
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Žhavá novinka od značky Rovex určená jak pro lov ve sladké, tak i ve slané vodě. Na moři se často využívá k lovu makrel a polaků. Ve sladké vodě ho rybáři používají s oblibou k lovu okounů a candátů. Blank tvoří kvalitní uhlík, který je přitom velice úzký a elegantní.

Rovex Prut Rovex HMG Plugger 3,0m 40-70gr
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rovex HMG Plugger je určen pro opravdové přívlačové fajnšmekry. Výroba těchto prutů je postavená na využití HI modulovaného karbonu, díky kterému bylo možno dosáhnout úžasných vlastností při zachování velmi příznivé ceny.

Rovex Prut Rovex Hurricane 3,0m/10-50g 4díl + tuba ZDARMA!!
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rovex Hurricane přívlačové pruty jsou konstruovány přímo na švédský typ rybolovu, kde je přívlač velice populární. Po mnohaletém vývoji se tyto pruty dostaly na špičkovou úroveň. Pro lov štik a lososů je velmi oblíbený právě pro využití v tuhých severních podmínkách.

Rovex Prut Rovex John Wilson Young Trotter 13ft Travel 3,9m 30g 5dílů
2 489 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní all-round prut určený převážně na plavanou s citlivou špičkou a výbornou akcí. Vyniká větší citlivostí v horní části. Určený pro lov bílých ryb.

Dodáván ve tří a pětidílné verzi v elegantním a praktickém červeném tubusu.

Plněkarbonový blank nejvyšší kvality.