-17%
Rubie's Harry Potter: školní uniforma s doplňky
8x

Rubie's Harry Potter: školní uniforma s doplňky

999 Kč
829 Kč

Další nabídka za 1 153 Kč

Harry Potter opouští svět Mudlů a vydává se do školy čar a kouzel – do slavných Bradavic. Bradavice nejsou jen kouzla a spousta tajemství, ale i přísný řád, který musí kouzelníci dodržovat. Proto je vždy vybaven školní uniformou, hůlkou a samozřejmě nesmí chybět ani brýle Harryho Pottera.

Od prodejce MALL
Rubie's Disney: Kráska Classic New - vel. S

Rubie's Disney: Kráska Classic New - vel. S

724 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Buď jako krásná Bella z pohádky Kráska a zvíře od Disney a okouzli svého prince na karnevale, narozeninové párty, či jen tak doma před zrcadlem Dovolte vaší holčičce proměnit se v Krásku Bellu. Kostým krásné Belly je ušit ze žlutého lesklého polyesteru. Šaty jsou na ramínka.

Partner: Fonetip
Rubie's Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L

Rubie's Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L

1 193 Kč

Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňte svět! Velikost: L = 78–86 × 142–152 cm (š x v), 7–8 let Materiál: Polyester

Partner: Fonetip
Rubie's Star Wars EP7: X-Wing Fighter Pilot - vel. M

Rubie's Star Wars EP7: X-Wing Fighter Pilot - vel. M

418 Kč

Kostým postavy X-Wing Fighter Pilot ze sedmé epizody Star Wars. Obsah balení: kostým + helma Velikost M Věk: 5–6 let Výška: 116 cm Šířka v pase: 53 cm Materiál: Polyester UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců.

Partner: Fonetip
-28%
Rubie's Frozen 2: Elsa - Special kostým (Prologue) S
19x

Rubie's Frozen 2: Elsa - Special kostým (Prologue)

999 Kč
719 Kč

Další nabídky od 1 153 Kč

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty královnou Elsou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů Elsy, které nosila během písničky Nechcem fůru změn na začátku filmu. Půvabný karnevalový kostým Elsy nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Od prodejce MALL
-17%
Rubie's Frozen 2: Anna - Special kostým (Prologue) S
13x

Rubie's Frozen 2: Anna - Special kostým (Prologue)

999 Kč
829 Kč

Další nabídka za 1 153 Kč

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Annou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů princezny Anny, které nosila během písničky Nechcem fůru změn na začátku filmu. Půvabný karnevalový kostým princezny nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Od prodejce MALL
-17%
Rubie's Star Wars The Mandalorian Beskar kostým M
3x

Rubie's Star Wars The Mandalorian Beskar kostým

1 099 Kč
909 Kč
Novinka

Kostým je vytvořený podle předlohy oblíbené postavy ze seriálu Mandalorian. Díky krásně propracované masce a kvalitnímu materiálu je kostým velmi reálný a dítě se může snadno ponořit do kůže svého oblíbence ze světa Star Wars!

Od prodejce MALL
-18%
Rubie's Disney: Locika Classic New S
4x

Rubie's Disney: Locika Classic New

849 Kč
689 Kč

Překrásné šaty princezny Lociky udělají radost každé malé dívence, která by se chtěla stát princeznou. Šatičky mají nadýchané rukávky, které jsou zdobné světle fialovými stužkami. Na hrudi je obrázek princezny Lociky a v pase jsou šaty zdobené růžovou mašličkou.

Od prodejce MALL
-26%
Rubie's Frozen 2: Anna - Classic kostým S
5x

Rubie's Frozen 2: Anna - Classic kostým

799 Kč
589 Kč

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Annou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů princezny Anny, které nosila během dobrodružství v Kouzelném lese. Půvabný karnevalový kostým princezny nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Od prodejce MALL
Rubie's Harry Potter: Kravata
2x

Rubie's Harry Potter: Kravata

349 Kč

Kravata Harryho Pottera je v krásných barvách koleje Nebelvír, do které Harryho Pottera zařadil Moudrý klobouk. Nejen uniforma, ale i samotná kravata totiž jasně ukazuje, do jaké koleje daný student patří. Nos kravatu Nebelvíru také tak hrdě!

Od prodejce MALL
-18%
Rubie's Disney Víly: Zvonilka - zimní edice M
5x

Rubie's Disney Víly: Zvonilka - zimní edice

949 Kč
769 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Krásný kostým víly Zvonilky ze zimní edice udělá radost každé malé dívence. Šaty jsou poseté třpytkami a na hrudi je obrázek Zvonilky. Kostým perfektně doplňují odnímatelná křídla. Každá dívenka se tak může stát vílou Zvonilkou a zažít krásná dobrodružství s Petrem Panem.

Od prodejce MALL

Společnost Rubie's založena v roce 1951 je největším designerem a výrobcem kostýmů a doplňků na celém světě. Společnost také získala již několik prestižních ocenění. Při výrobě kostýmů je kladen důraz na použití kvalitních materiálů a propracování s veškerými detaily. Kostýmy najdou využití nejen na karnevale, ale také na různých narozeninových oslavách a jiných akcích či jen doma při hře.