Rubie's Kostým Sofie Classic
669 Kč

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou. Šaty jsou vytvořené podle šatů princezny Sofie z pohádky od Disney. Šaty mají nadýchané rukávy a na hrudi je velký obrázek princezny Sofie. U krku jsou šaty lemovány stříbrnou stužkou.

Rubie's Kostým Frozen Anna Deluxe
969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Ledového království. Šaty jsou vytvořené podle šatů princezny Anny z pohádky od Disney. Jsou barevně sladěné, na hrudi je nádherná třpytivá výšivka a fotografie Anny.

Rubie's Avengers Endgame: Hulk - Classic kostým s maskou
969 Kč

Novinka

Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Endgame! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným, silným a neohroženým hrdinou!

Rubie's Harry Potter: školní uniforma s doplňky
999 Kč 759 Kč

Harry Potter opouští svět Mudlů a vydává se do školy čar a kouzel – do slavných Bradavic. Bradavice nejsou jen kouzla a spousta tajemství, ale i přísný řád, který musí kouzelníci dodržovat. Proto je vždy vybaven školní uniformou, hůlkou a samozřejmě nesmí chybět ani brýle Harryho Pottera.

Rubie's Liga Spravedlnosti: Batman Deluxe
1 149 Kč

Novinka

Oblékni si kostým Batmana a buď silným a neohroženým hrdinou, jako je on sám! Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staň se i ty hrdinou a zachraň svět!

Rubie's Superman ACTION SUITE
799 Kč 679 Kč

Chlapecký kostým hrdiny Supermana je krásný převlek na maškarní. V kostýmu silného ochránce slabších se bude každý chlapec cítit jako opravdový hrdina.

Rubie's Harry Potter: Školní uniforma
899 Kč 759 Kč

Novinka

Školní uniforma Harryho Pottera, která nesmí chybět žádnému kouzelníkovi. Harry Potter opouští svět Mudlů a vydává se do školy čar a kouzel – do slavných Bradavic. Bradavice nejsou jen kouzla a spousta tajemství, ale i přísný řád, který musí mladí kouzelníci dodržovat. Na každou výuku se musí žáci dostavit ve školní uniformě.

Rubie's Harry Potter: Koště
699 Kč 589 Kč

Novinka

Každý fanoušek Harryho Pottera zná každý detail knihy či filmu a ví, co Harrymu pomohlo chytit neposednou zlatonku a vyhrát tak zápasy ve Famfrpálu. Bylo to právě jeho koště – Nimbus 2000, které mu darovala profesorka McGonagallová po doporučení do farmfrpálového týmu Nebelvíru na pozici chytače.

Rubie's Avengers Endgame: Iron Man - Deluxe kostým s maskou
1 099 Kč 929 Kč

Novinka

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Iron mana udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Endgame! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!

Rubie's Disney: Locika Classic New
849 Kč 719 Kč

Novinka

Překrásné šaty princezny Lociky udělají radost každé malé dívence, která by se chtěla stát princeznou. Šatičky mají nadýchané rukávky, které jsou zdobné světle fialovými stužkami. Na hrudi je obrázek princezny Lociky a v pase jsou šaty zdobené růžovou mašličkou.

Rubie's Harry Potter: Brýle
229 Kč

Novinka

Ke slavnému a oblíbenému kouzelníkovi Harrymu Potterovi patří neodmyslitelně 3 věci. Jizva na jeho čele ve tvaru blesku, kterou mu způsobil ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, hůlka z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe a kulaté černé brýle. S těmito brýlemi se každý stane velkým kouzelníkem, kterým Harry Potter byl.

Rubie's Avengers: Iron Man Classic
999 Kč 839 Kč

Novinka

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Iron mana udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Infinity war! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!

Rubie's Frozen 2: Anna - Special kostým (Prologue)
999 Kč 969 Kč

Novinka

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Annou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů princezny Anny, které nosila během písničky Nechcem fůru změn na začátku filmu. Půvabný karnevalový kostým princezny nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Rubie's Frozen 2: Anna - Classic kostým
799 Kč 679 Kč

Novinka

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Annou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů princezny Anny, které nosila během dobrodružství v Kouzelném lese. Půvabný karnevalový kostým princezny nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Rubie's Harry Potter – šála: Zmijozel deluxe
499 Kč 489 Kč

Šála v barvách a s erbem Zmijozelu, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter – kravata: Nebelvír
359 Kč 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kravata v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter: Doplňky
449 Kč 379 Kč

Novinka

Kdo by neznal slavného Harryho Pottera, mladého kouzelníka z přístěnku pod schody? K Harrymu neodmyslitelně patří kromě jeho jizvy ve tvaru blesku také černé kulaté brýle a jeho kouzelná hůlka, která mu mnohokrát zachránila život.

Rubie's Avengers: Thor Classic
999 Kč 839 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Thora udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmů Avengers od Marvel! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!

Rubie's Frozen 2: Elsa - Special kostým (Prologue)
999 Kč 979 Kč

Novinka

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty královnou Elsou z Ledového království 2. Kostým je vytvořen podle šatů Elsy, které nosila během písničky Nechcem fůru změn na začátku filmu. Půvabný karnevalový kostým Elsy nesmí v tvé karnevalové sbírce chybět!

Rubie's Kostým Star Wars Darth Vader - M
999 Kč 839 Kč

Maska ze série Star Wars. Darth Vader je padouch, který bojuje relativně čestně a proslavil se jako otec Anakina Skywalkera. Kostým jistě potěší každého malého fanouška.

Rubie's Disney Víly: Zvonilka - zimní edice
949 Kč 799 Kč

Novinka

Krásný kostým víly Zvonilky ze zimní edice udělá radost každé malé dívence. Šaty jsou poseté třpytkami a na hrudi je obrázek Zvonilky. Kostým perfektně doplňují odnímatelná křídla. Každá dívenka se tak může stát vílou Zvonilkou a zažít krásná dobrodružství s Petrem Panem.

Rubie's My Little Pony - paruka Twilight
449 Kč 379 Kč

Novinka

Zářivě barevná paruka My Little Pony Twilight je skvělým doplňkem ke karnevalovému kostýmu každé dívenky. S touto parukou dítko bude nepřehlédnutelné! Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony?

Rubie's Disney: Kráska filmová
799 Kč

Novinka

Oblékni si tyto úžasné šaty a staň se i ty princeznou Kráskou a vysvoboď své Zvíře ze zakletí. Šaty jsou vytvořené podle šatů princezny Krásky z populární hrané pohádky od Disney. Šaty mají nádhernou jasně žlutou barvu se zlatými detaily.

Rubie's Transformers Optimus Prime - action suit
599 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblékněte si tento kostým a staňte se Optimusem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět!

Rubie's Harry Potter – šála: Havraspár deluxe
499 Kč 419 Kč

Šála v barvách a s erbem Havraspáru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's SW EP7: Stormtrooper ACTION SUITE
499 Kč 419 Kč

Novinka

Oblékněte si tento kostým a staňte se Stormtrooperem ze ságy Star Wars. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy vojáky temné strany!

Rubie's Star Wars X-Wing Fighter Pilot
1 199 Kč 309 Kč

Kostým ze série Star Wars. Piloti legendárních strojů X-Wing dříve zachránili šance Rebelů na poražení senátora Palpatina a opět se stali důležitou složkou v sedmém dílu Síla se probouzí. Jistě potěší každého malého fanouška.

Rubie's Batman Temný rytíř: Kostým maska a plášť
399 Kč 339 Kč

Novinka

Batman je kladným hrdinou z Gotham City, který bojuje se zlem a pomáhá všem, kteří jsou v jakémkoliv nebezpečí nebo v nesnázích. Chlapci tohoto kladného hrdinu obdivují a jednoduchý kostým tohoto netopýřího muže si určitě zvolí na dětskou párty a vyrazí zachránit svět od zlých padouchů.

Rubie's Harry Potter: Šála
399 Kč 339 Kč

Novinka

Šála Harryho Pottera je v krásných barvách koleje Nebelvír, do které Harryho Pottera zařadil Moudrý klobouk. Překrásná a hřejivá šála je vyrobena z příjemného materiálu a v zimních dnech udělá radost každému fanouškovi Harryho Pottera.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
499 Kč 489 Kč

Krásná TUTU sukně a křídla princezny Fluttershy. Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony? Tato krásná TUTU sukně a křídla, která se dají snadno připevnit, mohou dětem tento pocit poskytnout!

Rubie's Kostým Frozen Anna Classic 9 - 10 let
399 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou Ledového království. Šaty jsou vytvořené podle šatů princezny Anny z pohádky od Disney. Jsou barevně sladěné, na hrudi je nádherná fotografie Anny a květinové zdobení.

Rubie's Harry Potter – šála: Mrzimor deluxe
499 Kč 419 Kč

Šála v barvách a s erbem Mrzimoru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Harry Potter: Kravata
349 Kč 309 Kč

Novinka

Kravata Harryho Pottera je v krásných barvách koleje Nebelvír, do které Harryho Pottera zařadil Moudrý klobouk. Nejen uniforma, ale i samotná kravata totiž jasně ukazuje, do jaké koleje daný student patří. Nos kravatu Nebelvíru také tak hrdě!

Rubie's Harry Potter: Zlatonka
229 Kč

Novinka

Populární zlatonka, kterou chytil Harry Potter a vyhrál tak famrfpálový zápas pro Nebelvír. Famfrpál je úžasný kouzelnický sport z knih o Harry Potterovi od J. K. Rowlingové. Hraje se na létajících košťatech, přičemž zápas je ukončen právě chycením zlatonky.

Rubie's Harry Potter - sukně
599 Kč 499 Kč

Sukně v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Finn
599 Kč 259 Kč

Dětský kostým ze série Star Wars Sílá se probouzí. Staň se jedním z hlavních hrdinů tohoto úchvatného příběhu. Kostým Finna obsahuje svršek s detailním potiskem a kalhoty. Kostým je určen převážně pro starší děti.

Rubie's Harry Potter - Hůlka Deluxe: Hermiona Granger
299 Kč 249 Kč

Replika kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové z populární série Harry Potter. Originální hůlka byla vyrobena z vinné révy s jádrem z blány z dračího srdce. Ideální doplněk pro každého fanouška světa kouzel!

Rubie's Star Wars Deluxe kostým Rey
899 Kč 259 Kč

Dětský kostým ze série Star Wars Sílá se probouzí. Staň se jedním z hlavních hrdinů tohoto úchvatného příběhu. Kostým Rey obsahuje hábit s kapucí, páskem a rukávy. Jistě potěší každého malého fanouška.

Rubie's Spiderman classic
999 Kč 839 Kč

Novinka

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Spidermana udělá radost každému malému fanouškovi. Díky krásně propracované masce a materiálu je kostým velmi reálný a dítě se může snadno ponořit do kůže známého superhrdiny!

Rubie's Frozen 2: ELSA - PREMIUM kostým - vel. M
1 699 Kč

Frozen 2: ELSA – PREMIUM kostým – vel. M Luxusní šaty princezny Elsy podle předlohy z pohádky Ledové království 2! Šaty na sobě mají třpytivé vzory, rukávy s diamanty, pásek a krásný závoj. Velikost M Věk: 5–6 let

Společnost Rubie's založena v roce 1951 je největším designerem a výrobcem kostýmů a doplňků na celém světě. Společnost také získala již několik prestižních ocenění. Při výrobě kostýmů je kladen důraz na použití kvalitních materiálů a propracování s veškerými detaily. Kostýmy najdou využití nejen na karnevale, ale také na různých narozeninových oslavách a jiných akcích či jen doma při hře.

Společnost Rubie's založena v roce 1951 je největším designerem a výrobcem kostýmů a doplňků na celém světě. Společnost také získala již několik prestižních ocenění. Při výrobě kostýmů je kladen důraz na použití kvalitních materiálů a propracování s veškerými detaily. Kostýmy najdou využití nejen na karnevale, ale také na různých narozeninových oslavách a jiných akcích či jen doma při hře.