Rulopak Rulopak Cosmic M5 elektrický osvěžovač vzduchu - bílý
2 408 Kč

Rulopak Cosmic M5 elektrický osvěžovač vzduchu - uděleje si pohodovou atsmosféru a provoňtě prostory vašeho hotelu, kanceláří nebo showroomu s našim profesionálním aroma difuzérem, který vás okouzlí svým stylovým a nenápadným vzhledem.

Rulopak Rulopak Cosmic M6 elektrický osvěžovač vzduchu - bílý
5 191 Kč

Rulopak Cosmic M6 elektrický osvěžovač vzduchu - udělejte si pohodovou atsmosféru a provoňtě prostory vašeho hotelu, kanceláří nebo showroomu s našim profesionálním aroma difuzérem, který vás okouzlí svým stylovým vzhledem a dotykovým displejem.

Rulopak Rulopak Náplň do elektrického osvěžovače Vanilla&Magnolia - 120 ml
543 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rulopak náplň do elektrického osvěžovače Vanilla&Magnolia - náplň do osvěžovače naobsahuje hořlavý plyn a neškodí lidskému zdraví. Tato vůně skvěle voní po vanilce a bílé čokoládě. Z parfému vytváří nano částice, které se poté rovnoměrně šíří ve vzduchu.

Rulopak Rulopak Náplň do elektrického osvěžovače Olympos - 120 ml
543 Kč

Rulopak náplň do elektrického osvěžovače Olympos - náplň do osvěžovače naobsahuje hořlavý plyn a neškodí lidskému zdraví. Tato vůně skvěle voní po mandlích, černém rybízu a pepři. Z parfému vytváří nano částice, které se poté rovnoměrně šíří ve vzduchu.

Rulopak Rulopak Náplň do elektrického osvěžovače Oregon - 120 ml
543 Kč

Rulopak náplň do elektrického osvěžovače Oregon - náplň do osvěžovače naobsahuje hořlavý plyn a neškodí lidskému zdraví. Tato vůně skvěle voní po broskvích, citronu a jasmínu. Z parfému vytváří nano částice, které se poté rovnoměrně šíří ve vzduchu.

Rulopak Rulopak Náplň do elektrického osvěžovače Petra - 120 ml
543 Kč

Rulopak náplň do elektrického osvěžovače Petra - náplň do osvěžovače naobsahuje hořlavý plyn a neškodí lidskému zdraví. Tato vůně skvěle voní po pomerančích, citronech a bergamotu. Z parfému vytváří nano částice, které se poté rovnoměrně šíří ve vzduchu.