Safety 1st Looky
2 329 Kč
+ doprava zdarma

Rostoucí jídelní židlička disponuje pultíkem, který lze nastavit do 3 poloh. Nabízí 6 pozic výšky sezení a 3 pozice nastavení polohy. Je opatřena 5bodovým bezpečnostním pásem, který udrží dítě v židličce. Safety 1st Looky má na zadních kolečkách brzdu.

Safety 1st Take Eat Warm Gray
1 159 Kč
+ doprava zdarma

Jídelní židlička disponuje pultíkem na odložení pití a misky. Je opatřena 3bodovým bezpečnostním pásem, který udrží dítě v židličce. Součástí je praktická cestovní taška. Safety 1st Take Eat Warm Gray je velmi lehká a kompaktní.

Safety 1st TIMBA

Safety 1st TIMBA

Hodnocení: 4,8
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Safety 1st Timba je jídelní židlička, která roste spolu s dítětem. Díky možnosti nastavení výšky sedáku a nožní opěrky je vhodná pro děti cca od 6měsíců do 10 let. Bezpěčí nejmenších zajistí 3bodobý bezpečnostní pás. Židlička se snadno přisune k jídelnímu stolu po odejmutí jídelního pultu.

Safety 1st Kiwi
2 490 Kč 2 290 Kč
+ doprava zdarma

Safety 1st Kiwi je komfortní jídelní židlička, která poroste spolu s dítětem díky možnostem polohování sedadla, jídelního pultu nebo 5ti bodového bezpečnostního pásu. Odnímatelný tác z jídelního pultu pro snadnou údržbu. Je určena pro děti od 6ti měsíců až do 3 let (15kg).

Safety 1st Timba s polstrováním
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Dětská dřevěná rostoucí jídelní židlička Timba, která je vhodná pro děti od 6 měsíců do 10 let. Umožňuje, aby vaše dítě sedělo u stolu s vámi. Materiály, které jsou používány, jsou bez znečišťujících látek a také velmi robustní. Péče o jídelní židle Safety 1 St je obzvláště snadná díky materiálům-dřevo, plast a kov, které by měli rodiče ocenit.

Safety 1st Nordik Natural Wood
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Jídelní židlička je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Je opatřena 3bodovým bezpečnostním pásem, který udrží dítě v židličce. Součástí je praktický podnos na lahev a misku. Safety 1st Nordik Natural Wood využijete při rodinných snídaních či oslavách.

Safety 1st Nordik with cushion Geometric
1 929 Kč
+ doprava zdarma

Jídelní židlička s vložkou je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Je opatřena 3bodovým bezpečnostním pásem, který udrží dítě v židličce. Součástí je praktický podnos na lahev a misku. Safety 1st Nordik with cushion Geometric využijete při rodinných snídaních či oslavách.

Safety 1st Essential booster
490 Kč 429 Kč

Safety 1st Essential Booster je měkké pěnové sedátko se zvýšenou zádovou opěrkou, díky kterému i malé děti mouhou stolovat s dospělími u stolu. Bezpečnost zajistí 3bodový bezpečnostní pás. Vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let (15 kg).

Safety 1st Keeny

Safety 1st Keeny

Hodnocení: 5
1 399 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Safety 1st Keeny je ultrakompaktní jídelní židlička, která je idální pro malé prostory nebo pro cestování. Ve složeném stavu měří jen 63 × 62 × 23 cm. Je určena pro děti od 6ti měsíců až do 3 let (15kg).

Safety 1st Smart Lunch

Safety 1st Smart Lunch

Hodnocení: 3
849 Kč 769 Kč

Safety 1st Smart Lunch je lehké, polstrované, skládací a snadno přenosné sedátko. K připevnění ke stolu s deskou od 2 do 4,5 cm. Vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let (15 kg).