Salomon Boty běžecké modré vel. 40 EU Sense Ride 4 W

Salomon Boty běžecké modré Sense Ride 4 W

3 583 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon Sense Ride 4 W 413057 pánské se vyznačují pečlivým zpracováním, jedinečným designem a také péčí o pohodlí uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek , zaručuje dobrou izolaci a odpovídající váhu boty.

Salomon Boty běžecké olivové vel. 48 EU Supercross 3 Gtx

Salomon Boty běžecké olivové Supercross 3 Gtx

4 265 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon Supercross 3 Gtx 414539 pánské se vyznačují pečlivým zpracováním, jedinečným designem a také péčí o pohodlí uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek , zaručuje dobrou izolaci a odpovídající váhu boty.

Salomon Boty běžecké šedé vel. 44 EU Supercross 3

Salomon Boty běžecké šedé Supercross 3

3 120 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Značka Salomon, využívající ve svých botách moderní technická řešení, vychází vstříc všem, kteří rádi běhají. Obuv pánské byla navržena pro běžce, kteří ocení zajímavý vzhled, ale především se zaměří na kvalitu zpracování a vynikající běžecké vlastnosti.

Salomon Boty běžecké tmavomodré vel. 36 EU Speedcross Pro 2 W

Salomon Boty běžecké tmavomodré Speedcross Pro 2 W

3 743 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon Speedcross Pro 2 W 404749 dámské se vyznačují precizností zpracování, jedinečným vzhledem a důrazem na spokojenost uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek poskytuje skvělou ochranu a správnou váhu boty.

Salomon Boty běžecké tmavomodré vel. 39 1/3 EU Trailster 2 Gtx

Salomon Boty běžecké tmavomodré Trailster 2 Gtx

3 063 Kč

Vynikající střih a odpružení Salomon Trailster 2 Gtx 409638 jsou důvodem, proč mnoho běžců volí tento model. Salomon s důrazem na zdokonalení technologie svršku se postaral o pohodlí uživatele a dostatečné odvětrání – vlhkost vznikající při běhu je efektivně odváděna ven.

Salomon Boty běžecké vel. 36 2/3 EU Trailster W

Salomon Boty běžecké Trailster W

2 572 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon Trailster W 406118 dámské se vyznačují pečlivým zpracováním, jedinečným designem a také péčí o pohodlí uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek , zaručuje dobrou izolaci a odpovídající váhu boty. Důležitá je také vysoká paropropustnost – vlhkost je rychle odváděna ven.

Salomon Boty běžecké vel. 36 2/3 EU X Alp Spry W

Salomon Boty běžecké X Alp Spry W

3 051 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon X Alp Spry W 398602 dámské se vyznačují precizností zpracování, jedinečným vzhledem a důrazem na spokojenost uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek poskytuje skvělou ochranu a správnou váhu boty.

Salomon Boty běžecké vel. 40 EU Supercross 3 Gtx

Salomon Boty běžecké Supercross 3 Gtx

4 265 Kč

Společnost Salomon, využívající inovativní technická řešení ve své obuvi, vychází vstříc všem, kteří rádi běhají. Boty pánské jsou určeny pro běžce, kteří oceňují kvalitu, zajímavý vzhled a dobré běžecké vlastnosti.

Salomon Boty běžecké vel. 40 2/3 EU X Alp Spry Gtx

Salomon Boty běžecké X Alp Spry Gtx

3 743 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Společnost Salomon, využívající inovativní technická řešení ve své obuvi, vychází vstříc všem, kteří rádi běhají. Boty pánské jsou určeny pro běžce, kteří oceňují kvalitu, zajímavý vzhled a dobré běžecké vlastnosti.

Salomon Boty běžecké vel. 43 1/3 EU Cross Over Gtx

Salomon Boty běžecké Cross Over Gtx

4 265 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecké boty Salomon Cross Over Gtx 412862 pánské se vyznačují pečlivým zpracováním, jedinečným designem a také péčí o pohodlí uživatele. Materiál, ze kterého je vyroben svršek , zaručuje dobrou izolaci a odpovídající váhu boty.

Salomon Boty Outline Gtx M 404770 velikost 41 1/3

Salomon Boty Outline Gtx M 404770

5 628 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Boty Salomon Outline Gtx M 404770 black grey. Podívejte se na ně na Kee.shoes! Sportovní turistické produkty Salomon za skvělou cenu.

Partner: Kee.Shoes

Přední světoví horalé v roli tvůrců předních světových výrobků do hor

Salomon se zrodil roku 1947 v srdci Francouzských Alp, kolébce moderního horolezectví. Pro Salomon typické zaujetí inovativním designem a vášeň pro horské sporty daly vzniknout široké škále nových revolučních koncepcí v oblasti vázání, bot, lyží a oblečení pro alpské i severské lyžování. Přinesly také novátorská řešení v oblasti obuvi, oblečení a výstroje pro snowboarding, extrémní sporty, horolezectví, pěší turistiku, trail running a spoustu dalších sportů.

Prostřednictvím designu orientovaného na funkčnost vnáší Salomon do horských sportů inovace a pokrok; nové nápady mění v činy a posouvá hranice možností. Odkaz, kultura a odhodlání spojuje u Salomonu jediná prostá myšlenka: přední světoví outdooroví sportovci v roli tvůrců předních světových výrobků do hor. Salomon má sídlo ve francouzském Annecy.