Salvia Paradise

Salvia Paradise Kurkuma mletá (Varianta 100 g)

Salvia Paradise Kurkuma mletá

49 Kč

100% čistá Kurkuma mletá je koření bohaté na antioxidanty především pro naše zdravé trávení, správnou činnost imunity, jater, ale i pro správnou funkci nervové soustavy, srdce, cév, kloubů, dýchací soustavy, pokožky.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle (Varianta 120 ks)

Salvia Paradise Přeslička rolní kapsle

322 Kč

100% čistá Přeslička rolní nať v kapslích pro zdraví našich močových cest, jater, srdce, cév, dýchacího ústrojí, kůže, vlasů, nehtů, kostí, kloubů. Pro udržení si zdravé odolnosti a pro osvěžení našeho těla.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Kotvičník - Tribulus plod prášek BIO 100 g, SALVIA PARADISE

Salvia Paradise Kotvičník - Tribulus plod prášek BIO 100 g, SALVIA PARADISE

173 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kotvičník zemní – BIO plod jemně namletý na prášek (pouze z BIO plodů, nikoliv celé natě. Výhodou prášku je velice snadná příprava. Mnoho mužů již objevilo přínos kotvičníku. Vyzkoušejte ho a staňte se jedním z nich. Jednoletá bylina pochází pravděpodobně z Číny a Indie.

Partner: Covitar sro
Salvia Paradise Ašvaganda kořen mletý (Varianta 250 g)
1x

Salvia Paradise Ašvaganda kořen mletý

319 Kč

100% Ašvaganda (Vitánie) kořen jemně mletý pro náší duševní rovnováhu, stres, vitalitu, reprodukční funkce, únavu, spánek. Bylina je významný adaptogen a antioxidant.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Rozchodnice - Rhodiola mletý kořen 75g
1x

Salvia Paradise Rozchodnice - Rhodiola mletý kořen 75g

361 Kč

100% čistá Rozchodnice růžová jemně mletý kořen bohatá na antioxidanty pro zdraví našeho srdce, cév, krevního tlaku, trávení, fyzické kondice, výkonosti a pro uchování si našich mentálních, psychických funkcí.

Partner: Vivantis

Salvia Paradise s.r.o. je plně českou rodinnou firmou, která zpracovává i dováží přírodní látky z celého světa i naše české komodity.