SanusVia Sladké pečení směs 38g

SanusVia Sladké pečení směs 38g

66 Kč 1,74 Kč/g

Voňavá směs koření výborná do povidel, džemů, zavařenin nebo do různých sladkých pokrmů jako jsou buchty, koláče, štrůdly, vánoční cukroví (pracny) apod.

SanusVia Kmín celý 42g

SanusVia Kmín celý 42g

57 Kč 1,36 Kč/g

Používá se při přípravě brambor, zelí, vepřové pečeně, husy, kachny, houbových pokrmů, na ryby, do polévek, tvarohu apod.

SanusVia Jalovec celý 32

SanusVia Jalovec celý 32

57 Kč 1,78 Kč/g

Jalovec je oblíbeným kořením myslivců a nezbytnou přísadou k pokrmům ze zvěřiny, do tmavých omáček, k tučnému vepřovému a skopovému masu, do marinád, ke grilování apod.

SanusVia Hřebíček mletý 42g

SanusVia Hřebíček mletý 42g

62 Kč 1,48 Kč/g
Poslední kus za tuto cenu!

Hřebíček je nejčastěji součástí punče, svařeného vína, kompotů či vánočního čaje – bez něj si chuť těchto nápojů těžko představit.

SanusVia Skořice celá Ceylon 30g
1x

SanusVia Skořice celá Ceylon 30g

57 Kč 1,90 Kč/g

Její jemná chuť se skvěle hodí k ochucení sladkých jídel jako např. kaše, moučníky, kompoty, či do pudinků, jablkových závinů. Celé svitky skořice se rovněž s oblibou přidávají do horkých nápojů, svařeného vína nebo punče

SanusVia Adžika směs koření 30g

SanusVia Adžika směs koření 30g

66 Kč 2,20 Kč/g

Směs koření gruzínské a arménské kuchyně. Je vhodná ke grilování mas (kuře, ryby, šašlik), do mletých mas a náplní, k dušeným i pečeným masům (guláš, skopové, jehněčí, ryby, drůbež, vepřové), k dušené zelenině. Je to voňavá, mírně pikantní směs.

Společnost SanusVia s.r.o. je tu pro vás od roku 2015. Chceme na trh přinášet pouze kvalitní a zdravé potraviny, koření, čaje a jiné výrobky, při jejíž zpracování se využívají prvotřídní suroviny pěstované v ekologicky čistých oblastech. Nepoužíváme konzervační látky, dochucovadla ani jiné chemické přísady. Jako přidanou hodnotu dáme našim výrobkům pěkný a hlavně praktický obal, který prezentuje vyjímečnost kvality daných surovin. Produkty značky SanusVia nabízíme pouze specializovaným kamenným prodejnám, jako jsou zdravé výživy, obchody s kořením nebo čaji, apod. V tomto katalogu nabízíme první část z našeho sortimentu, a tím je koření v bio kvalitě, které mají zaručený původ a kvalitu. Hlavně jsou balené bez glutamanu, soli a jiných přísad. Věříme, že naše koření a způsob balení předčí vaše očekávání. Specializujeme se též na výrobu tělových a čakrových svící SanusVia, jejíž suroviny jsou čistě přírodního původu. Jsou vyráběné ručně s láskou a každá svíce je pečlivě balená do krásných a praktických obalů. Naše produkty jsou pro všechny, kteří chtějí pro sebe z přírody jen to nejlepší.