Save My Bag Kabelka Bella Maxi Velvet Wine
2 609 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Obdélníková silueta, zářivé barvy a detaily jsou znakem nejnovější kolekce kabelek Save My Bag. Kabelka Bella Maxi vyniká svým moderním tvarem, universálností a elegancí. Je vybavena zapínáním na patentku a lehkým pryskyřičným řetízkem.

Save My Bag Kabelka Bella Micro Leopard
1 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ciao Bella! Bella Micro je kabelka nejmenší velikosti kolekce Bella. Je vybavena zapínáním na patentku a lehkým pryskyřičným řetízkem. Materiál je Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra, je to totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Save My Bag Kabelka Bella Mini Psycho Red
2 089 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ciao Bella! Bella Mini je kabelka malé velikosti kolekce Bella. Je vybavena zapínáním na patentku a lehkým pryskyřičným řetízkem. Materiál je Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra, je to totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Save My Bag Kabelka Le Sac Leopard
1 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Le Sac je moderní taška s výrazným vzhledem, velmi lehká a ještě odolnější díky nové prodloužené rukojeti s dvojitým prošitím. Praktická a prostorná, ideální pro pohodlné nošení tabletů, počítačů, dokumentů a příslušenství.

Save My Bag Kabelka Miss Plus 3/4 Nero
2 849 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Miss 3/4 Plus se narodil se stejnými funkcemi jako ikonická kabelka Miss, ale je prostornější! Má zip a praktickou vnitřní kapsu. Materiál je Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra je to totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Save My Bag Kabelka Miss Plus Mandarin
2 519 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Miss Plus je evoluční model klasické kabelky Miss, obohacené novými detaily – praktickou vnitřní kapsou a uzavíráním na zip. Materiál je Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra je to totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Save My Bag Kabelka Princess midi Barocco
2 469 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Princess Midi je kabelka, která se vyznačuje svým elegantním tvarem. Je prostorná, zavírání je na zip a na zadní straně je vnější kapsička. Materiál je Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra je to totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.