SBS BT700 bezdrátová sluchátka - zánovní-46%
1 029 Kč 549 Kč

Zánovní

Minimalistický design, maximální hudební výkon – taková jsou přenosná Bluetooth bezdrátová sluchátka SBS BT700 velmi lehké konstrukce s uchycením za krk. Díky vestavěnému mikrofonu jsou vhodná pro vyřizování handsfree hovorů, které lze přijmout ovládáním na kabelu. Li-Pol nabíjecí baterie zajistí 3 h provozu na 1 nabití.

SBS Selfie tyč s bezdrátovým připojením pro iOS a Android TESELFIEBTALRUBK, černá
649 Kč 558 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Selfie tyč o délce až 60 cm je vybavená integrovaným tlačítkem pro bezdrátové spojení. SBS Selfie tyč pro iOS a Android TESELFIEBTALRUBK má ve složeném stavu jen 20 cm a pohodlně se tak přenáší. Propojení s iOS a Android je zajištěno pomocí Bluetooth a aplikace GO Selfie.

SBS BT100
519 Kč 448 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pojďte se vrhnout do víru dlouhých a častých telefonátů i v momentě, kdy nemůžete držet mobilní telefon u ucha – s moderním handsfree Bluetooth 4.2 sluchátkem SBS BT100, které přenáší zvuk v excelentní kvalitě. Sluchátko je díky nízké hmotnosti velmi pohodlné i při delším nošení. Na 1 nabití vydrží v provozu 3 h.

SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT
649 Kč 586 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Selfie tyč o délce až 1 m je vybavená technologií Bluetooth pro bezdrátové spojení se smartphonem. SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT je kompatibilní s většinou smartphonů na trhu. Stativový závit umožňuje otáčení až o 180°. Pevnost a stabilitu tyče oceníte především při natáčení videí.

SBS Dráž do auta Airclip, univerzální, černý
318 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální držák do auta SBS Airclip je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 6 " díky nastavitelným čelistem. Instalace je snadná, stačí zasunout držák do mřížky ventilace a zvolit vertikální nebo horizontální polohu displeje. Čelisti držáku jsou pogumované pro pevné uchycení a ochranu vašeho telefonu před poškrábáním.

SBS PowerBank 20000 mAh, 2× USB/C/Lightning
2 069 Kč 1 791 Kč

Tak kdo tady potřebuje nabít mobil? Díky ohromné kapacitě 20000 mAh, kterou se pyšní kompaktní powerbanka značky SBS, se stanete vrchním nabíječem při cestách i v místech bez zdroje energie. Powerbanka nabíjí naráz až 2 zařízení díky 2.1A a 1A USB výstupům. Přehled o stavu powerbanky poskytuje LCD displej.

SBS Autoadaptér QuickCharge 3.0 USB, 2100 mA, černý
519 Kč 422 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní autonabíječka, která vaše zařízení nabije rychle a bezpečně. Autoadaptér SBS má 1 port USB a podporuje rychlonabíjení QuickCharge 3.0, díky kterému váš smartphone dokáže dobít na 80 % už za 30 minut. Je vybaven ochranou proti zkratu a LED indikátorem nabíjení.

SBS Kabel Polo USB/USB-C silikonový, 1,5 m, červený
389 Kč 281 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel ve stylově červené barvě. Kabel SBS Polo má konektory USB a USB-C a díky silikonovému provedení se nezamotává a je příjemně jemný na dotek. Je dlouhý 1,5 m.

SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/USB-C, 1 m, černý
649 Kč 383 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.

SBS Univerzální držák ONE TOUCH s přísavkou
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální držák do auta SBS ONE TOUCH je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 5,5 " díky automatickým čelistem – stačí přitlačit telefon k tlačítku uprostřed a držák se automaticky sevře kolem telefonu. Instalace je snadná pomocí přísavky k přednímu sklu nebo palubní desce.