SBS Autoadaptér 2× USB, QuickCharge 3.0, 2× 2.1A, 12/24 V, černý
649 Kč
629 Kč

Kompaktní autonabíječka, která zvládne dobíjet 2 zařízení najednou. Adaptér SBS má 2 porty USB se silným proudem (2,1 A) a podporuje rychlonabíjení QuickCharge 3.0, díky kterému dokáže smartphone nabít na 80 % za 30 minut. Disponuje technologií inteligentního nabíjení a ochranou proti zkratu.


SBS Autoadaptér Mini 2× USB, 2400 mA, 12/24 V, černý
439 Kč
429 Kč

Miniaturní autonabíječka pro mobilní telefony, navigace a další zařízení. Autoadaptér SBS Mini má 2 porty USB a disponuje technologií inteligentního nabíjení, díky které vaše zařízení dobije rychle a bezpečně. Má zabudovanou ochranu proti zkratu a je odolný proti otřesům.


SBS Autoadaptér QuickCharge 3.0 USB, 2100 mA, černý
519 Kč
509 Kč

Kompaktní autonabíječka, která vaše zařízení nabije rychle a bezpečně. Autoadaptér SBS má 1 port USB a podporuje rychlonabíjení QuickCharge 3.0, díky kterému váš smartphone dokáže dobít na 80 % už za 30 minut. Je vybaven ochranou proti zkratu a LED indikátorem nabíjení.


SBS Autoadaptér s rychlým nabíjením 2× USB, 3100 mA, černý
519 Kč
509 Kč

Kompaktní autonabíječka, která zvládne dobíjet 2 zařízení najednou. Adaptér SBS má 2 porty USB, z toho jeden s podporou rychlonabíjení (2,1 A). Poradí si i s náročnějšími zařízeními, jako je tablet, a je vybaven technologií inteligentního nabíjení, díky které dobíjí skutečně efektivně. Je chráněn proti zkratu.


SBS Autonabíječka Apple MFI, 2100 mA, bílá
649 Kč
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní nabíječka do auta pro váš iPhone, iPad a další zařízení Apple. Autonabíječka SBS má certifikovaný port Lightning a poskytne vám nabíjecí proud 2,1 A. Je kompatibilní s 12V i 24V zásuvkou zapalovače. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení.


SBS Autonabíječka microUSB, 2100 mA, 12/24 V, černá
519 Kč
509 Kč

Kompaktní nabíječka do auta. Autonabíječka SBS má port microUSB a poskytne vám nabíjecí proud 2,1 A, který si poradí i např. s tabletem. Je kompatibilní s 12V i 24V zásuvkou zapalovače. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení.


SBS Autonabíječka USB-C, 3000 mA, černá
649 Kč
629 Kč

Kompaktní nabíječka do auta se spirálovým kabelem. Autonabíječka SBS má konektor USB-C a poskytne vám silný nabíjecí proud 3 A, který si poradí i např. s tabletem. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení. Kabel je dlouhý do 160 cm.


SBS Bezdrátová nabíječka s rychlým nabíjením a technologií Qi, černá
779 Kč
759 Kč

Praktická bezdrátová nabíječka Qi s rychlým nabíjením. Nabíječka SBS je kompatibilní se všemi telefony, které mají funkci Qi/PMA, a zaručuje pohodlné a rychlé nabíjení bez kabelů. Stačí vaše zařízení přiložit a nabíječka automaticky začne dobíjet. Je vybavena LED indikátorem.


SBS Bezdrátová selfie tyč se stativem a dálkovým ovládáním TESELFITRIPODBT, černá
779 Kč
769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Selfie tyč o délce až 70 cm je vybavená integrovaným tlačítkem pro bezdrátové spojení. SBS Bezdrátová selfie tyč se stativem a dálkovým ovládáním TESELFITRIPODBT má ve složeném stavu jen 20 cm a pohodlně se tak přenáší. Propojení s iOS a Android je zajištěno pomocí Bluetooth a aplikace GO Selfie.


SBS Bezdrátový nabíjecí stojan s Qi, 10 W, černý
1 289 Kč
1 269 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní a praktická bezdrátová nabíječka. Bezdrátový nabíjecí stojan Qi značky SBS podporuje rychlé nabíjení Wireless Fast Charge o rychlosti 10 W a zároveň je kompatibilní se standardy o rychlosti 7,5 W a 5 W. Nabít na něm můžete i svůj iPhone.


SBS BH80
439 Kč
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlí při dlouhých a častých telefonních hovorech zajistí ergonomicky tvarované handsfree Bluetooth sluchátko SBS BH80 s Li-Pol 60mAh nabíjecí baterií, která zajistí energii na 3 h provozu a 50 h v pohotovostním režimu. Přímo na sluchátku je zabudované ovládání pro příjem a ukončení hovoru i nastavení hlasitosti.


SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT
649 Kč
639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Selfie tyč o délce až 1 m je vybavená technologií Bluetooth pro bezdrátové spojení se smartphonem. SBS Bluetooth selfie tyč TESELFISHAFTBT je kompatibilní s většinou smartphonů na trhu. Stativový závit umožňuje otáčení až o 180°. Pevnost a stabilitu tyče oceníte především při natáčení videí.


SBS BT100
519 Kč
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pojďte se vrhnout do víru dlouhých a častých telefonátů i v momentě, kdy nemůžete držet mobilní telefon u ucha – s moderním handsfree Bluetooth 4.2 sluchátkem SBS BT100, které přenáší zvuk v excelentní kvalitě. Sluchátko je díky nízké hmotnosti velmi pohodlné i při delším nošení. Na 1 nabití vydrží v provozu 3 h.


SBS BT220
779 Kč
769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Je sice jen jedno, připojit k němu ovšem můžete hned 2 zařízení současně bez nutnosti ukončit hovor – bezdrátové handsfree Bluetooth 4.1 sluchátko SBS BT220 oceníte při častém vyřizování hovorů třeba, když řídíte automobil. Výdrž nabíjecí 35mAh baterie je při volání 2,5 h, sluchátko disponuje tlačítkem pro příjem hovoru.


SBS BT310
659 Kč
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyřizujte telefonní hovory za plného pohodlí a bezpečí třeba i při řízení automobilu díky Bluetooth v4.2 handsfree sluchátku SBS BT310 s dosahem signálu 10 m a hmotností pouhých 6 g. Vestavěná nabíjecí baterie typu Li-Pol udrží sluchátko až 4 h v provozu. Přímo na sluchátku je tlačítko pro příjem hovoru.


SBS BT700
1 029 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Minimalistický design, maximální hudební výkon – taková jsou přenosná Bluetooth bezdrátová sluchátka SBS BT700 velmi lehké konstrukce s uchycením za krk. Díky vestavěnému mikrofonu jsou vhodná pro vyřizování handsfree hovorů, které lze přijmout ovládáním na kabelu. Li-Pol nabíjecí baterie zajistí 3 h provozu na 1 nabití.


SBS Cestovní adaptér s technologií Power Delivery USB/USB-C, 45 W
1 549 Kč
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní nabíječka s extra rychlou technologií nabíjení Power Delivery. Adaptér SBS má 1 port USB se silným proudem 2,1 A a 1 port USB-C Power Delivery s výkonem 45 W. Kromě toho vás potěší kvalitním zpracováním a elegantním designem.


SBS Dráž do auta Airclip, univerzální, černý
259 Kč
254 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální držák do auta SBS Airclip je vhodný pro jakýkoliv typ smartphonu do úhlopříčky 6 " díky nastavitelným čelistem. Instalace je snadná, stačí zasunout držák do mřížky ventilace a zvolit vertikální nebo horizontální polohu displeje. Čelisti držáku jsou pogumované pro pevné uchycení a ochranu vašeho telefonu před poškrábáním.


SBS Držák do auta WIDE ROUND, magnetický, univerzální do mřížky, černá
519 Kč
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický držák do auta WIDE ROUND instalovaný do mřížky ventilace. Součástí balení jsou kovové destičky na zadní kryt telefonu (jedna lepicí jedna za pouzdro) – držák je tak univerzální pro jakýkoliv typ telefonu. Silné magnety drží zařízení pevně na místě i v ostrých zastáčkách.


SBS DUO
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metal, country, vážná nebo třeba italské disco vypalovačky – přenosná kabelová sluchátka SBS DUO s mikrofonem pro handsfree hrají čistým zvukem bez ohledu na žánr hudby. Jejich specialitou jsou detailní výšky i extra hluboké basy a září i svým italským designem. Ke zdroji hudby je snadno připojíte přes 3,5mm jack.


SBS Kabel Gold Collection USB/MFI Lightning, stříbrný
599 Kč
589 Kč

Prémiový datový a nabíjecí kabel v elegantním stříbrném provedení. Kabel SBS Gold Collection má konektory USB a MFI Lightning, silnou vícevrstvou konstrukci, pevné textilní opletení a kovové konektory. Vyniká vysokou odolností a dlouhou životností. Je dlouhý 1 m.


SBS Kabel Polo USB/USB-C silikonový, 1,5 m, červený
389 Kč
379 Kč

Datový a nabíjecí kabel ve stylově červené barvě. Kabel SBS Polo má konektory USB a USB-C a díky silikonovému provedení se nezamotává a je příjemně jemný na dotek. Je dlouhý 1,5 m.


SBS Kabel Polo USB/USB-C silikonový, 1,5 m, modrý
389 Kč
379 Kč

Datový a nabíjecí kabel v elegantní tmavě modré barvě. Kabel SBS Polo má konektory USB a USB-C a díky silikonovému provedení se nezamotává a je příjemně jemný na dotek. Je dlouhý 1,5 m.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/MFI Lightning, 1 m, šedý
779 Kč
759 Kč

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v šedém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a MFI Lightning a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/microUSB, 1 m, černý
519 Kč
509 Kč

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/USB-C, 1 m, černý
649 Kč
639 Kč

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel Unbreakable, USB/MFI Lightning, 1 m, šedý
649 Kč
639 Kč

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v šedém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a MFI Lightning a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Solidní konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel Unbreakable, USB/USB-C, 1 m, černý
519 Kč
509 Kč

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Zesílené konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel USB/MFI Lightning, 1 m, bílý
439 Kč
429 Kč

Bílý datový a nabíjecí kabel pro iPhone, iPad apod. Kabel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou vícevrstvou konstrukcí, která zajišťuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Je dlouhý 1 m.


SBS Kabel USB/microUSB 1 m, černý
259 Kč
249 Kč

Kabel na nabíjení, zálohování a synchronizaci dat v černém provedení. Datový kabel SBS má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m. Kvalitní vícevrstvé provedení zajišťuje rychlé nabíjení i vysokou odolnost a dlouhou životnost.


SBS Kabel USB/MFI Lightning, spirálový, 0,5 m, bílý
519 Kč
509 Kč

Bílý spirálový datový a nabíjecí kabel pro iPhone, iPad apod. Kabel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou vícevrstvou konstrukcí, která zajišťuje dlouhou životnost, rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Díky spirálovému tvaru se nezamotává a nezabírá tolik prostoru. Je dlouhý 0,5 m.


SBS Nabíjecí sada do auta s USB/microUSB, délka 1 m, 2100 mA, černá
409 Kč
399 Kč

Nabíjecí sada do auta: autonabíječka s podporou rychlonabíjení a nabíjecí a datový kabel microUSB. Adaptér SBS má 1 port USB se silným nabíjecím proudem 2,1 A, disponuje technologií inteligentního nabíjení a ochranou proti zkratu. Kabel má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m.


SBS PowerBank 10000 mAh, 2× USB
1 019 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nabíjejte až 2 zařízení najednou díky spolehlivé duální powerbance SBS s kapacitou 10000 mAh a s funkcí iC pro bezpečné nabíjení všech přenosných přístrojů. Powerbanka má 1 USB 2.1A výstup pro rychlé nabíjení a 1 USB 1A výstup pro běžné nabíjení. O stavu nabití informuje LED indikátor.


SBS PowerBank 10000 mAh, USB/USB-C/Lightning
1 539 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Elegantní, kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti – to je spolehlivá powerbanka značky SBS s kapacitou 10000 mAh a se 2 USB výstupy pro běžné i rychlonabíjení. Powerbanka umí nabíjet nejen přes microUSB, ale i přes USB-C a MFI Lightning. Nechybí iC technologie inteligentního nabíjení a LCD displej.


SBS PowerBank 12000 mAh, USB/USB-C/Lightning
1 279 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Ultrarychlé nabíjení mobilu a dalších zařízení i během cestování? Žádný problém díky výkonné kompaktní powerbance značky SBS s kapacitou ohromných 12000 mAh a s trojím nabíjením přes dva 1A a 2.1A USB porty a jeden 3A USB-C port. Zařízení disponuje iC technologií a LCD displejem.


SBS PowerBank 20000 mAh, 2× USB/C/Lightning
2 059 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tak kdo tady potřebuje nabít mobil? Díky ohromné kapacitě 20000 mAh, kterou se pyšní kompaktní powerbanka značky SBS, se stanete vrchním nabíječem při cestách i v místech bez zdroje energie. Powerbanka nabíjí naráz až 2 zařízení díky 2.1A a 1A USB výstupům. Přehled o stavu powerbanky poskytuje LCD displej.


SBS Selfie tyč s bezdrátovým připojením pro iOS a Android TESELFIEBTALRUBK, černá
649 Kč
639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Selfie tyč o délce až 60 cm je vybavená integrovaným tlačítkem pro bezdrátové spojení. SBS Selfie tyč pro iOS a Android TESELFIEBTALRUBK má ve složeném stavu jen 20 cm a pohodlně se tak přenáší. Propojení s iOS a Android je zajištěno pomocí Bluetooth a aplikace GO Selfie.


SBS Twin BT300 TWS
1 539 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová, lehká jako pírko a se špičkovou kvalitou reprodukovaného zvuku – taková jsou přenosná špuntová Bluetooth v4.2 sluchátka SBS Twin BT300 TWS pro každodenní vyřizování handsfree hovorů i poslech hudby. Na 1 nabití vydrží hrát díky vestavěné baterii 2 h, součástí balení je nabíjecí pouzdro.


SBS Twins BT400
1 669 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pouhých 4,6 g a přitom tolik muziky – přenosná bezdrátová Bluetooth sluchátka SBS Twins BT400 překvapují nejen velmi nízkou hmotností, ale i vysokou kvalitou reprodukovaného zvuku. Jsou ideální pro handsfree volání díky vestavěnému mikrofonu a vydrží v provozu až 2,5 h. Ve výbavě mají nabíjecí pouzdro s 300 mAh baterií.


SBS Univerzální autodržák FREEWAY
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mobil stále po ruce a s aktivovanou GPS na očích? S univerzálním autodržákem SBS FREEWAY hračka – stačí ho jednoduše upevnit pomocnou přísavkou na sklo nebo přístrojovou desku. Držák se hodí pro zařízení do velikosti 5 palců, šířka čelisti je od 55 do 85 mm. Vyniká díky flexibilnímu ramenu a 360° otáčecí hlavě.


SBS Univerzální autodržák na telefon
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mějte svůj mobilní telefon stále na očích a po ruce i v automobilu díky praktickému univerzálnímu autodržáku na mobilní telefon prémiové značky SBS. Autodržák má kompaktní rozměry, šířku čelisti 36 až 75 mm a je vhodný pro zařízení do velikosti 5 palců. Snadnou montáž na větrací mřížku zvládne naprosto každý.