Schleich Holštýnské hříbě 13860
139 Kč 129 Kč

Holštýnský kůň je plemeno pocházející ze Šlesvicka-Holštýnska v severním Německu, kde má kořeny již od 13. století. Holštýnský kůň je vysoký 160–170 cm a elegantní. Holštýnský kůň má vynikající nohy s velice dobře formovanými klouby, pevnými kostmi a krátkými a silnými holeněmi.

Schleich klisna Pintabianská 13838
199 Kč 189 Kč

Novinka

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka Pintabianské klisny nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Pintabianské klisny mají krásnou skvrnitou srst, díky které jsou originální a nezaměnitelné. Také zaujmou dvoubarevnou hřívou. Vzhledem k tomu, že jim v žilách koluje ušlechtilá arabská krev, jsou stejně elegantní a půvabné jako jejich čistokrevní příbuzní.

Schleich Lipicánská klisna 13819
199 Kč 179 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Lipicánci jsou schopni zvládnout složité drezúrní cviky s lehkostí. Plemeno je nejlépe známé pro capriole. Jedná se o skok na místě, ve kterém má všechny čtyři kopyta nad zemí. V nejvyšším bodě ještě před přistáním vykopne zadníma nohama.

Schleich Tenessee klisna 13833
199 Kč 179 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Tenneseeská klisna má neobvykle dlouhá a plochá kopyta. Nemají podkovy a nemají oříznutá kopyta. To jim dáván výhodu při různých typech chůzí, zrychlené tempo, běžící tempo a cval.

Schleich Tenessee valach 13832
199 Kč 179 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Podívate-li se na Tenneseeského valacha ze strany, jeho stehna nestojí rovně na zemi ale jsou šikmá. Postavení jejich nohou jim umožňuje zvládat různé druhy chůze.

Schleich 42519 Kavárna pro jezdce-20%
1 584 Kč 1 259 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kavárna pro žokeje je dokonalým doplňkem světa Horse Club. Má spoustou skvělých detailů, funkcí a doplňků jako realistická kavárna a prostor pro krmení koní. Figurka číšníka Toma má pohyblivé ruce, umí stát a držet předměty. Figurka Caroliny má pohyblivé ruce, umí jezdit na koni, sedět na židli a drží předměty. V kavárně Cups & Saddles se rády scházejí dívky, které si zde předávají tajné zprávy nebo si dají velký kus jablečného koláče.

Schleich Karavan a tréninkové příslušenství s koníky 72141-20%
2 399 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

AKCE: Dodatečná sleva 10% na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7.10. do 20.10.2019 nebo do vyprodání zásob)!
V tomto balení naleznete exkluzivní figurky Schleich, které vykouzlí vašim dětem úsměv na rtech. Karavan se stal klubovou centrálou kamarádek. Kdykoliv je třeba, setkají se dívky v karavanu, v zimě sedí na modrém gauči s polštáři, v létě otevřou boční stěnu karavanu a vytvoří tak krásnou velkou terasu. Jedná se o kompletní hrací sadu s postavičkou a příslušenstvím.
Schleich Blondýna Sofia a kůn Blosom-21%
496 Kč 389 Kč

Akce

Sofia si andaluskou klisnu Blossom nevybrala. Bylo to právě naopak! Klisna do Sofie jemně strčila nosem, když se během dne zasnila. Sofie Blossom velmi miluje a tráví s ní každou volnou minutu.

Schleich Černovláska Sarah a kůň Mystery-21%
496 Kč 389 Kč

Akce

Sarah má nejraději jízdu po polích, brodit se proudy vody a svištět lesem se svou klisnou Mystery. Díky tomu se obě cítí volně jako vítr. Sarah není majitelkou klisny Mystery, ale ráda ji drezíruje. Až bude dospělá, chtěla by se stát cvičitelkou koní.

Schleich Hnědovláska Lisa a kůň Storm-21%
496 Kč 389 Kč

Akce

Lisa je talentovaná parkurová jezdkyně a vyhrála již spoustu cen. Připravuje se na Olympiádu. Občas si se svým valachem Stormem odpočine od tréninku a užijí si malá dobrodružství. Lisa se na svého koně může vždy spolehnout.

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím-30%
3 898 Kč 2 699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Stáj s příslušenství je nádherná budova, která je kopií skutečného hřebčína s mnoha hracími variantami. Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní. Pokud jste správný pečovatel potřebujete tento velký hřebčín který má odnímatelnou střechu.

Schleich Stáj s koňmi Arabskými a ošetřovatelkou 42369-21%
924 Kč 729 Kč

Akce

Úžasná stáj s arabskými koňmi, se kterou si vyhraje každé dítě. Celá sada je ručně malovaná a do detailu propracovaná. Naleznete zde spousty doplňků, se kterými se můžete o koně starat, česat ho a užívat s ním spousty zábavy. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Zrzka Hannah a kůň Cayenne-21%
496 Kč 389 Kč

Akce

Hannah je vášnivou westernovou jezdkyní. Poprvé se setkala s pětiletým valachem Cayenne, když uklízela stáj. Cayenne byl velmi plachý. Hannah mu zpívala jemným hlasem a netrvalo dlouho a stali se nerozlučnými kamarády. Hannah by se ráda stala zvěrolékařkou, stejně jako její maminka.

Schleich Pick-up s přívěsem a koněm 42346
1 699 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Krásný tematický set ze série Horse club tvoří detailní model terénního vozu s přívěsem a figurky koně a dvou lidí a doplňky. Přívěs má odnímatelnou střechu a pohodlně se do něj vejdou dva koně a sedlo. Figurky jsou ručně malované.

Schleich Kovboj na býku v ohradě 41419
745 Kč 599 Kč

Kovboj na býku je další figurkou do vaší sbírky na vaší farmu. Rodeo je tradiční sport severoamerických kovbojů, kde se chytají býci na laso, nebo se jezdí tryskem na koni. Všechny figurky a doplňky jsou ručně malované. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím v pastelových barvách 42344
3 898 Kč 2 699 Kč
+ doprava zdarma

Stáj s příslušenstvím a odnímatelnou střechou je nádherná budova v pastelových barvách, která je kopií skutečného hřebčína s mnoha hracími variantami. Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní.

Schleich Hříbě s přikrývkou 42361
292 Kč 249 Kč

Hříbě anglického plnokrevníka s holčičkou jsou nejlepší kamarádi. Holčička může krmit hříbě z láhve a může ho přikrývat teplou prošívanou dekou. Figurky jsou ručně malované a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem 42370
1 232 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem je super doplňek do vaší farmy. V sadě naleznete spoustu doplňků. Střecha i bočnice auta se dají sklopit. Okna i dveře jsou otevírací. Dále zde můžete nalézt rampu, která slouží pro naložení zraněných zvířat. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Zvířecí svět u vodopádu 42321
3 838 Kč 3 259 Kč
+ doprava zdarma

K řece se přicházejí napít všechna zvířata. Zde také čekají nebezpečné dravé šelmy na svou kořist. Všechna zvířata musí být neustále ve střehu. Realistická vodní plocha, řada možností úkrytu, zóna pro objevitele, to vše na jednom místě. Rozložením stromu vznikne například most a květiny lze variabilně umisťovat.

Schleich Andaluská klisna 13793
199 Kč 179 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná postavička koně nadchne nejen malé milovnice koní. Andaluský kůň je svérázný, elegantní kůň. Ve skutečnosti se toto plemeno nazývá „čistý španělský chov“.

Schleich Clydesdaleská kobyla 13809
249 Kč 219 Kč

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná postavička koně nadchne nejen malé milovnice koní. Clydesaleská kobyla je velký a silný kůň, Jejich charakteristickými znaky jsou jejich mírně zakřivený nos, jejich dlouhé uši a jejich krátké krky. Mají přátelskou povahu a jsou pracovití.

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím 42104
579 Kč 499 Kč

Pokud chcete mít vlastního koně musíte se o něj řádně postarat a to zahrnuje i mytí. Připravte si vědro a kartáč a pusťte se do práce. Ručně malovaná sada by neměla chybět ve sbírce malé pečovatelky.

Schleich Osedlaný kůň s kovbojkou 41417
601 Kč 519 Kč

Vyzkoušejte oblíbené rodeo mezi barely s úžasnou kovbojkou a jejím koněm. Figurky jsou ručně malované a jsou vypracovány do poslednío detailu. Tento set rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Shetlandští poníci 3 ks
399 Kč 349 Kč

Sada krásných, ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek Shetlandských poníků. Na farmě se poníkům daří dobře. Mají čistou stáj a farmář je nechává ve venkovním výběhu, když je hezky. Set obsahuje 3 zvířátka a doplňky. Malé milovnice koní si zamilují tento set s hříbátkem.

Schleich Hřebec Pinto 13794
199 Kč 179 Kč

Hřebec Pintos je barevné plemeno, které je ručně malované a precizně zpracované do posledního detailu. Je vyroben z kvalitní tvrzené gumy. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Scenery set Superman 22509
499 Kč 373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přesný gumový model hrdiny Supermana a jeho přímého nepřítele Darkseida. Superman původně Kal-el pocházel z planety Krypton. Darkseid pochází z cizí planety s názvem Apokolips. Superman naštěstí vždy nepřátelský úder odvrátí.

Schleich Psí bouda s příslušenstvím 42376
522 Kč 449 Kč

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek psa a jeho majitelky. Součástí balení je i bouda a příslušenství. Na žádném statku nemůže chybět psí bouda. Australský ovčák je velmi sportovní a energický pes. Miluje být venku a pást ovce. Nová psí bouda ochraňuje před větrem a deštěm.

Schleich Sada pro krmení zvířátek 42105
279 Kč 243 Kč

Pokud máte farmu plnou zvířátek je nutné mít pro ně dostatek krmení. Sada jenž obsahuje vše potřebné pro každodenní péči obsahuje několik přepravek krmení, slámu, senu a plno dalšího. Staňte se správným pečovatelem!

Schleich Zemědělský dopravaník na seno s farmářem 42377
601 Kč 499 Kč

Super pomocník na vaši farmu je dopravník sena, který lze nastavit do různých výšek, čímž napomáhá se dostat na hůře dostupná místa. Má nastavitelný podvozek a pohyblivá kola. Dopravník se dá ovládat klikou a lze připojit k jakémukoliv stroji od značky Schleich. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Zvířátko - německý ovčák 16831
139 Kč 124 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka psa nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Německý ovčák je plemeno psa, pocházející z Německa. Jde o nejrozšířenější plemeno psů na světě a nejrozšířenější služební plemeno – v podmínkách ČR se používá především k ochraně majetku i k práci policejní, záchranářské či jako vodící pes. Hodně hrají v kriminálních seriálech a filmech.

Schleich Schleich Agave 42243
59 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Kvalitní tvrdá guma. Rozměry cca. 16cm.

Schleich Schleich Anguské černé tele 13880
99 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malované modely. Kvalitní tvrdá guma, baleno v krabičce. Rozměry cca. 8cm. typ farma

Schleich Schleich Batman a Superman 22529
319 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Velikost figurek cca. 10cm. Kvalitní tvrdá guma. Baleno v dárkové krabičce.

Schleich Schleich Batman klečící 22503
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Velikost figurky cca. 8cm. Kvalitní tvrdá guma. Baleno v dárkové krabičce.

Schleich Schleich Bayala - víla Chriseya 70470
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

velmi pěkné a precizní zpracování ručně malovaný kvalitní tvrdá guma rozměry 8,6×15,2×18,3cm

Schleich Schleich DC Comics Wonder Woman 22527
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Baleno v dárkové krabičce. Velikost cca. 10cm.

Schleich Schleich Dinosauři Triceratops a Therizinosaurus 42217
269 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Kvalitní tvrdá guma. Baleno v krabičce, celkem 2ks v sadě (Dinosauři Triceratops a Therizinosaurus). Rozměry balení cca. 19×17×16cm.

Schleich Schleich Dinosaurs Velociraptor na lovu sada 42259
329 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich. Velmi pěkné a precizní zpracování. Sada obsahuje 3 dinosaury + lebku T-Rexe. Ručně malované modely. Kvalitní tvrdá guma, baleno v krabičce (2 různé designy balení – zasíláme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti – obsah je vždy stejný!)

Schleich Schleich Eldrador Terč se zvonečkem 42153
149 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malovaný. Terč na stojce se zvonícím zvonečkem. Baleno v dárkovém blisteru. Rozměry balení cca. 13×18cm.

Schleich Schleich Farmář s kozou 42375
199 Kč

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Sada obsahuje farmáře, kozu, jablka a vidle. Ručně malované modely. Kvalitní tvrdá guma, baleno v krabičce. Rozměry balení cca. 17×19×5cm. typ farma

Schleich Schleich Francouzský buldoček 13877
72 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní, ručně malovaný model Schleich.

Velmi pěkné a precizní zpracování. Ručně malované modely. Kvalitní tvrdá guma, baleno v krabičce. Rozměry cca. 5cm.

Tato německá společnost byla založena Friedrichem Schleichem v roce 1935. Od roku 1950 vyrábí filmové komické postavičky, jako jsou např. Šmoulové. Hračky a figurky se vyrábějí z tvrdé pryže. Dnes již nejpopulárnější figurky zvířátek se vyrábí od roku 1980. Figurky Schleich jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Mezi světovými hračkářskými výrobci má Schleich již dlouhá léta své pevné místo.

Značka Schleich svými výrobky obsáhla celou zvířecí říši, jak tu domácích zvířat, tak divoká zvířata, mořské živočichy, ptačí říši, ale i prehistorické ještěry. Další figurky Schleich jsou na trhu od roku 2003 a jsou hlavně z oblasti rytířů, pricezen, králů a víl. U Schleicha si skutečně vybere každý a to v jakémkoli věku.

Tato německá společnost byla založena Friedrichem Schleichem v roce 1935. Od roku 1950 vyrábí filmové komické postavičky, jako jsou např. Šmoulové. Hračky a figurky se vyrábějí z tvrdé pryže. Dnes již nejpopulárnější figurky zvířátek se vyrábí od roku 1980. Figurky Schleich jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Mezi světovými hračkářskými výrobci má Schleich již dlouhá léta své pevné místo.

Značka Schleich svými výrobky obsáhla celou zvířecí říši, jak tu domácích zvířat, tak divoká zvířata, mořské živočichy, ptačí říši, ale i prehistorické ještěry. Další figurky Schleich jsou na trhu od roku 2003 a jsou hlavně z oblasti rytířů, pricezen, králů a víl. U Schleicha si skutečně vybere každý a to v jakémkoli věku.