10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Tato úžasně propracovaná jezdecká škola je ideálním doplňkem ke stáji. Scházejí se tam všichni milovníci koní, kde trénují skákat přes překážky a starají se o koně. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World

S adventním kalendářem Schleich® FARM WORLD je čekání na Vánoce vážně zábava. Za každým okénkem se skrývá milé překvapení pro farmu. Jak bude farmářka Laura slavit Vánoce se všemi zvířecími mláďaty? Kdo u toho bude? Bude dost dárků pro všechny? To se dozvíš, když postupně otevřeš 24 okének.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím

Po tréninku Emily odmění svou holštejnskou klisnu chladnou sprchou v mycím koutě. Vede Lunu na protiskluzovou gumovou podložku, přiváže kobylku za ohlávku a uchopí vodní hadici zavěšenou na šikovném otočném rameni.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Schleich 42467 Kočár pro koňskou show Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42467 Kočár pro koňskou show

Sada kvalitně a do detailu zpracovaných a ručně malovaných figurek ze série Horse club. Kočár pro koňskou přehlídku je láskyplně ozdoben čtyřlístky, podkovami a motýly. Klára také přidala krásné dekorace do ohlávky svého poníka Connemara. Na praktické poličce je uložena měkká přikrývka a dobře zásobený piknikový koš.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami

Velký dům se stájí od Schleich® Horse Club je domovem Hannah a jejích rodičů. Dům nabízí širokou škálu herních funkcí a více než 100 doplňků. Rodina Kramerových ráda sedává u jídelního stolu v kuchyni, kde společně jí jablečný koláč právě vytažený z trouby. Talíře a šálky umyjí ve dřezu. Hannah se občas proplíží pro malé občerstvení do ledničky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42607 Hotel pro mazlíčky Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42607 Hotel pro mazlíčky

Hotel pro zvířata má v zásobě spoustu zábavy pro všechny: štěňata mohou řádit na psí překážkové dráze a kočky si zamilují své škrabadlo. A kdo si troufne na zvířecí houpačku? Morče má svou vlastní malou houpačku. Když zvířátka omrzí jeden herní prvek, můžeš ho jednoduše vyměnit a sestavit jinak.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42592 Kavárna pro jezdce Schleich 41464 Terénní vůz s venkovním výběhem pro dinosaura
Schleich 42592 Kavárna pro jezdce

Když se v kavárně pro jezdce z kolekce Schleich® HORSE CLUB line vůně čerstvého jablečného koláče, všichni zákazníci pocítí hlad. Mezi milovníky koní je toto barevné místo setkání známé také jako „U hrnku a sedla“.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata Schleich 41464 Terénní vůz s venkovním výběhem pro dinosaura
Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata

Ve veterinární ordinaci jsou všichni zvířecí pacienti láskyplně léčeni a ošetřováni, aby byli brzy zdraví. Veterinář se o to postará. Vždy má připravené správné vybavení. S pomocí rentgenového obrazu visícího na zdi může veterinář léčit své pacienty na vyšetřovacím stole a rychle vytáhne ze svého lékařského kufříku ten správný lék. Pomocí váhy může také zkontrolovat hmotnost králíků.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 41464 Terénní vůz s venkovním výběhem pro dinosaura Schleich 41464 Terénní vůz s venkovním výběhem pro dinosaura
Schleich 41464 Terénní vůz s venkovním výběhem pro dinosaura

Sada kvalitně a do detailu zpracovaných a ručně malovaných figurek s prehistorickou tématikou. S terénním vozidlem se Luis může rychle dostat k otevřenému výběhu a chytit Gigantosaura pomocí velké návnady z masa. Případě poruchy Luisovi k opravě pomůže sada nářadí. A kdyby náhodou uvázl může se pomocí navijáku vytáhnout. Tato sada je součástí tematického světa Dinosaurus od Schleich.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42565 Mise - převoz dinosaura Schleich 42507 Dobrodružná stanice v džungli
Schleich 42565 Mise - převoz dinosaura

Pozor, je to past!!! Příliš pozdě, styrakosaurus už do ní šlápl. Ale naštěstí je Dinosauří nákladní mise z kolekce Schleich® DINOSAURS na scéně rychleji, než řeknete „Dinosauří nákladní mise“. Díky ostré mačetě dokáže řidič náklaďáku během několika vteřin prastarého ještěra ze sítě osvobodit.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42507 Dobrodružná stanice v džungli Schleich 42507 Dobrodružná stanice v džungli
Schleich 42507 Dobrodružná stanice v džungli

V nové dobrodružné stanici v džungli od Schleich Wild Life zažívá ranger Steve každý den se svými zvířaty něco nového! Jeho první ranní návštěva je u dvou malých želviček, které už bez pomoci hravě sklouzávají z kopce dolů. Roztomilé gorilí mládě si již také hraje ve větvích stromu a užívá si jízdy na stromové skluzavce. Co je to za řev? Černý panter a krokodýl se nemohou dohodnout, kdo z nich se uvelebí v podzemní jeskyni.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Schleich 13985 Figurka Dobby Schleich 42507 Dobrodružná stanice v džungli
Schleich 13985 Figurka Dobby

Tato figurka domácího skřítka Dobbyho se stane vaším věrným společníkem. Dobby dokáže i bez hůlky vyvolávat mocná kouzla a až do smrti bude věrně sloužit své kouzelnické rodině. Tam musí bezvýhradně poslouchat každý příkaz svého pána.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42604 Pásové vozidlo Schleich 42611 Box pro koně s klisnou a hříbětem
Schleich 42604 Pásové vozidlo

Flynn je se svým pásovým vozidlem v džungli a hledá dinosaury. Když zvedne kabinu řidiče, má kompletní přehled o okolním terénu a může spatřit každého prehistorického obra na míle daleko. Tentokrát se chce dozvědět více o Dakotaraptorovi.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42611 Box pro koně s klisnou a hříbětem Schleich 42611 Box pro koně s klisnou a hříbětem
Schleich 42611 Box pro koně s klisnou a hříbětem

Není divu, že se klisna plemene Appaloosa a její hříbě cítí v boxu tak dobře. Je tu tak útulno a mají tady všechno, po čem jejich srdce touží. Krmení je v držáku na seno a měkké deky pro koně jsou připravené, takže je jen stačí dát pod sedlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo Schleich 42611 Box pro koně s klisnou a hříbětem
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo

Plně pohyblivá figurka Kim a její trakénská klisna Caramelo ze startovací sady Kim a Caramelo u kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties jsou skutečnými kamarádkami na celý život.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42468 Hřebec Paso Fino - koňská šou Schleich 42468 Hřebec Paso Fino - koňská šou
Schleich 42468 Hřebec Paso Fino - koňská šou

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka koně nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Velkolepý hřebec Paso Fino je zlatým hřebem na největší koňské výstavě v Lakeside. Diváci jsou naprosto nadšení a v úžasu, protože hřebec má obzvláště plynulý způsob chůze. Jeho jméno Paso Fin v překladu znamená plynulá chůze.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 14586 Carnotaurus Schleich 42468 Hřebec Paso Fino - koňská šou
Schleich 14586 Carnotaurus

Carnotaurus je typickým příkladem masožravců. Jedná se o nejoblíbenějšího dinosaura pro sběratele. Figurka má pohyblivou dolní čelist. Dinosaurus měl silné zadní nohy a čelist plnou ostrých a dlouhých zubů. Žil asi před 70 miliony let. Jediný exemplář, který byl kdy nalezen, byl vykopán v Argentině.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 13821 Andaluský hřebec Schleich 42468 Hřebec Paso Fino - koňská šou
Schleich 13821 Andaluský hřebec

Krásná ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka hřebce andaluského nadchne nejen malé milovníky těchto šlechetných zvířat. Pouze Andaluský kůň je uveden v plemenné knize a lze jej označit jako Čisté španělské plemeno. Aby zde mohl být zapsán, musí podstoupit registrační a výběrové řízení.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 13906 Kobyla frisianská Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika
Schleich 13906 Kobyla frisianská

Frisianové byli pojmenováni po jejich domovu, holandském Frieslandu. Jsou jedním z nejstarších plemen koní v Evropě. Mají charakteristickou černou srst, nádhernou hřívu a krásný ocas. Dalším rysem Frisianů jsou dlouhé chlupy na nohou. Tato klisna má propracované pletení na její spěnce, což z ní dělá jedinečný sběratelský předmět.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Schleich 13989 Figurka Maďarský trnoocasý Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika
Schleich 13989 Figurka Maďarský trnoocasý

Maďarský trnoocasý drak je považovaný za jednoho z nejnebezpečnějších draků v kouzelnickém světě. Dokáže chrlit oheň na obrovskou vzdálenost až 15 metrů! Maďarského trnoocasého draka od hlavy až po špičku ocasu pokrývají ostny. Teď můžeš mít i ty jednoho z nejobávanějších draků v historii kouzel.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika
Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika

Kouzelnického studenta Harryho Pottera v nebelvírské školní uniformě, s hůlkou a ikonickými brýlemi doprovází jeho věrný domácí mazlíček – sněžná sova Hedvika. Harry dostal sovu ke svým narozeninám od Hagrida.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42480 Pokojíček pro štěňata Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 42480 Pokojíček pro štěňata

V pokoji pro štěňata si spolu hrají maltipoo, čivava a labradorský retrívr. Co jsou ti tři schopni spolu natropit za rozpustilý nepořádek! Hrají si na měkké dece, přetahují se o plyšového medvěda a hrají si na schovávanou.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42104 Mycí kout pro koně s příslušenstvím Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 42104 Mycí kout pro koně s příslušenstvím

Pokud chcete mít vlastního koně musíte se o něj řádně postarat a to zahrnuje i mytí. Připravte si vědro a kartáč a pusťte se do práce. Ručně malovaná sada by neměla chybět ve sbírce malé pečovatelky.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou

Naše krásná klisna plemene Criollo Definitivo z kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties je skutečný pracovní kůň a pyšní se dlouhou splývavou hřívou. Díky tmavé hřívě její pestrobarevné doplňky do hřívy opravdu vyniknou.

můžete mít DNES

Od MALL

Tato německá společnost byla založena Friedrichem Schleichem v roce 1935. Od roku 1950 vyrábí filmové komické postavičky, jako jsou např. Šmoulové. Hračky a figurky se vyrábějí z tvrdé pryže. Dnes již nejpopulárnější figurky zvířátek se vyrábí od roku 1980. Figurky Schleich jsou ručně malované a tak se dá říci, že každá figurka je světovým unikátem. Mezi světovými hračkářskými výrobci má Schleich již dlouhá léta své pevné místo.

Značka Schleich svými výrobky obsáhla celou zvířecí říši, jak tu domácích zvířat, tak divoká zvířata, mořské živočichy, ptačí říši, ale i prehistorické ještěry. Další figurky Schleich jsou na trhu od roku 2003 a jsou hlavně z oblasti rytířů, pricezen, králů a víl. U Schleicha si skutečně vybere každý a to v jakémkoli věku.