Sebastian Pro. Šampon pro jemné vlasy Volupt (Shampoo)
356 Kč 326 Kč

Šampon pro jemné vlasy Volupt šetrně myje vlasy a čistí pokožku hlavy bez zatížení. Dodává vlasům plný objem díky revoluční technologii. Inovativní složení je navrženo tak, aby vlasy nezatížilo, ale dodalo jim lehkost a podpořilo jejich následný styling. .

Sebastian Pro. Semi-permanentní lesk na vlasy Cellophanes 300 ml-15%
957 Kč 809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Semi-permanentní lesk na vlasy Cellophanes Clear dodá vlasům oslnivý barevný tón až na 4 týdny. Tento přípravek má speciální nízkokyselé pH (2,8 – 3,3), které umožňuje, aby se na povrchu vlasů uložily barevné molekuly a vytvořily tak průsvitný lesklý film kolem každého vlákna.

Sebastian Pro. Maska pro vlnité a kudrnaté vlasy Twisted (Mask)
1 015 Kč

Maska pro vlnité a kudrnaté vlasy Twisted hloubkově regeneruje vlasy a obnovuje jejich strukturu. Maska zlepšuje pružnost vlasových vláken a zároveň usnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasů. Výsledkem jsou vlasy hebké na dotek a lesklé na pohled. .

Sebastian Pro. Pěnové tužidlo Thickefy Foam 190 ml-29%
648 Kč 457 Kč

Akce

Pěnové tužidlo Thickefy Foam je určeno pro všechny typy vlasů, především však pro jemné vlasy. S tímto pěnovým tužidlem dosáhnete kýženého objemu a zpevnění. Díky své lehké textuře nezatěžuje vlasy, navíc vlasy posiluje. S její pomocí vytvoříte perfektní účes plný objemu, který vydrží po celý den.

Sebastian Pro. Regenerační mlha na vlasy Potion 9 Lite 150 ml
366 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Regenerační mlha na vlasy Potion 9 Lite účinně regeneruje dehydratované vlasy. Obsahuje aktivní cileně pečující složky obohacené o ochrannou účinnou směs. Tato mlha udrží pod kontrolou jakýkoliv účes a je vhodná pro středně jemné a jemné vlasy.

Sebastian Pro. Sprej pro definici a tvar vlasů Shaper Zero Gravity
195 Kč 178 Kč

Akce

Sprej pro definici a tvar vlasů Shaper Zero Gravity je vhodný pro všechny typy vlasů, naprosto ideální je však pro jemné vlasy. S tímto sprejem zažijí vaše vlasy stav beztíže. Svůj účes můžete kdykoliv změnit, jednoduše jej přetvoříte. Navíc nezanechává na vlasech nepříjemný film a ani je neslepuje.

Značka Sebastian byla založena v 70. letech vlasovými stylisty z L.A. Geri Cusenza a John Sebastian. Mise značky je „krása bez hranic“ zjednodušovat a řešit problémy, kterým profesionální kadeřníci dennodenně čelí. Umělci ze Sebastian

Značka Sebastian byla založena v 70. letech vlasovými stylisty z L.A. Geri Cusenza a John Sebastian. Mise značky je „krása bez hranic“ zjednodušovat a řešit problémy, kterým profesionální kadeřníci dennodenně čelí. Umělci ze Sebastian