SEC Lighting AL profily a PC difuzory
1 871 Kč

Hliníkové (AL) profily a polykaronátové (PC) difuzory, jako polotovar pro nadčasový vzhled vašich svítidel. Nabídka zahrnuje:

AL profily s eloxovaným povrchem nebo bez povrchové úpravy určené pro lakování PC difuzory koncová čelíčka závěsné sady napájecí vodič (průhledný)

SEC Lighting LED svítidlo PROFI SEC AVANTIS-ADP2 LED T8
1 564 Kč

Elegantní výkonné stropní nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednána samostatně) svítidlo pro LED trubice T8. Vhodné pro použití v moderních reprezentačních interiérech, hotelích, výstavištích, bankách, obchodních prostorech nebo i moderních obytných prostorech.

SEC Lighting LED svítidlo SEC TALENTLUX-A T8-LED
5 829 Kč

Elegantní výkonné přisazené nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednaná samostatně) T8-LED svítidlo. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank nebo také do moderních obytných prostor.

SEC Lighting LED svítidlo SEC TALENTLUX-B T8-LED
7 772 Kč

Elegantní výkonné přisazené nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednaná samostatně) T8-LED svítidlo. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank, nebo i do moderních obytných prostor.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC akumulátory
542 Kč

Náhradní baterie typu NiCd nebo NiMh určené do všech autonomních nouzových svítidel SEC. Pro výběr nové baterie je důležité dodržet jednoduché pravidlo: pokud je stávajíci baterie typu NiCd, tak i nový akumulátor by měl nést označení NiCd. Stejně tak u NiMh.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.CUBELUX - 220 LED / MULTICUBE - 220 LED
6 339 Kč

Výkonné stropní přisazené nebo závěsné nouzové svítidlo s možností montáže na kolmou stěnu (konzole pro montáž na stěnu za příplatek). Svítidlo má integrovaný LED světelný zdroj s mimořádnou životností až 100tis hodin. Díky tomuto parametru je ideální pro nepřetržitý provoz 24 h denně.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.EVOLUX2-P LED / MULTIEVO2-P LED
4 335 Kč

Výkonné nouzové svítidlo nové generace pro montáž na stěnu nebo strop k osvětlení únikové cesty s autonomií 1 nebo 3 hodiny. Progresivní světelný zdroj s uspořádáním LED do tvaru „V“ umožňuje perfektní distribuci světla s vysokou účinností.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.LEDLUX-P / MULTILED-P
2 033 Kč

Výkonné nouzové svítidlo v moderním štíhlém provedení na stropní přisazené nebo závěsné zabezpečenie. Integrované LED čipy umožňují efektivní vyrovnávací nasvícení speciálně vrstveného plexu s odpařováním s piktogramem ( závěsný praporek s piktogramem podle výběru je možné obdržet ) .

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.POWERLUX2 - LED / MULTIPOWER2 - LED
10 630 Kč

Nový typ výkonného nouzové svítidla pro přisazenou instalaci ke stropu k osvětlení únikových cest v otevřeném prostoru s trvalým/netrvalým (NM/M) nebo centrálním © napájením záložního zdroje. Speciálně navrhnuté pro instalaci ve velkých výškách (pro stropy >4m).

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.ROTALUX2 - LED / MULTIROTALUX2 - LED
6 987 Kč

Nový typ výkonného nouzové svítidla pro přisazenou instalaci ke stropu či stěně k osvětlení únikových cest v otevřeném prostoru s trvalým/netrvalým (NM/M) nebo centrálním © napájením záložního zdroje. Speciálně navrhnuté pro instalaci ve velkých výškách (pro stropy >4m).

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC FALCON-P
4 226 Kč

Elegantní stropní nouzové LED svítidlo s funkcí AUTOTEST v designu 2v1 tj. antipanik svítidlo a nouzové svítidlo s piktogramem v jednom. Pro netrvalé/trvalé (NM/M) napájení. Rozeznatelnost piktogramu 30m. Základna z eloxovaného hliníkového profilu a světelno-činný kryt z polykarbonátu.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC FALCON-V
4 226 Kč

Elegantní stropní zapuštěné nouzové LED svítidlo s funkcí AUTOTEST v designu 2v1 tj. antipanik svítidlo a nouzové svítidlo s piktogramem v jednom. Pro netrvalé/trvalé (NM/M) napájení. Rozeznatelnost piktogramu 30m. Základna z eloxovaného hliníkového profilu a světelno-činný kryt z polykarbonátu.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC fóliový piktogram
73 Kč

Fóliové evakuační piktogramy pro označení únikových cest. Určeno pro doplnění nouzového svítidla C.TRENDLUX2-LED / MULTITREND2-LED z řady Premium Line. Vybírat můžete z několika grafických provedení.  

v souladu s ISO7010 rozeznatelnost až 35 m

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC konzole
1 020 Kč

Dokoupitelné příslušenství pro nouzová svítidla z řady C.EVOLUX2-PP-LED / MULTIEVO2-PP-LED a C.EVOLUX2-VP-LED / MULTIEVO2-VP-LED.   Příslušenství za příplatek

nástěnná, stropní nebo závěsná konzola

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC LEDLUX2-R
3 563 Kč

Elegantní stropní nebo nástěnné nouzové LED svítidlo s funkcí AUTOTEST s perfektní rovnoměrností osvětlení piktogramu, pro netrvalé/trvalé (NM/M) napájení, navržené pro všeobecné použití v prostorech jako například kanceláře, obchody, školy, nemocnice, vstupní haly, banky a podobně.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC LEGEND L/XL SIZE
8 925 Kč

Nástěnné nouzové LED svítidlo ve dvou velikostech L (varianta Legend, pozorovací vzdálenost 46m) a XL (varianta XLegend, pozorovací vzdálenost 74m) s velkým piktogramem pro prostory, kde je potřeba velká pozorovací vzálest a IP65 jako například stanice, podchody, stadióny, parkovací domy a podobně…

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC samolepící piktogram
291 Kč

Evakuační piktogramy pro označení únikových cest. Určeny pro doplnění přisazených nouzových svítidel C.EVOLUX2-P LED / MULTIEVO2-P LED z řady Premium line. Na výběr je ze dvou variant – fóliový piktogram s krycím hliníkovým rámečkem nebo samolepící piktogram.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC samolepící plexi s piktogramem
73 Kč

Samolepící piktogramy pro označení únikových cest či protipožárních opatření. Určeno výhradně pro svítidla C.TRIPLELUX2-LED / MULTITRIPLE2-LED. V nabídce jsou piktogramy H, I, J, Z1 a Z2 vždy ve variantě pro horizontálně i vertikálně instalované nouzové svítidlo.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC TRACKLUX
4 291 Kč

Nástěnné nouzové LED svítidlo ve třech verzích ze kterých dvě (verze označené +2×LED) mají 2 výkonné spodní LED pro osvětlení únikové cesty a to:

verze A: světelný tok je nasměrovaný přímo před svítidlo na podlahu.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC zářivka
535 Kč

Progresivní LED trubice s paticí G5 pro výměnu klasické 8W lineární zářivky. Nabízí účinnost LED až 156 lm/W a světelným tokem +25% v porovnání se standardní 8W zářivkou v nouzovém režimu. Díky vysoké životnosti až 100.000 hod. snižuje servisní náklady na výměnu světelných zdrojů.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC závěsné plexi s piktogramem
656 Kč

Závěsný plexi praporek s evakuačním piktogramem pro označení únikových cest. Určeno pro doplnění nouzových svítidel PICTORLUX / MULTIPICTOR z řady Standard line. Piktogramy jsou dostupné v jednostranném nebo oboustranném provedení. Vybírat můžete ze tří grafických provedení.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC závěsné plexi s piktogramem
656 Kč

Závěsný plexi praporek s evakuačním piktogramem pro označení únikových cest. Určeno pro doplnění nouzových svítidel C.EVOLUX2-PP LED / MULTIEVO2-PP LED a C.EVOLUX2-VP LED / MULTIEVO2-VP LED  z řady Premium line. Piktogramy jsou dostupné v jednostranném nebo oboustranném provedení.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC závěsné plexi s piktogramem
801 Kč

Závěsný plexi praporek s evakuačním piktogramem pro označení únikových cest. Určeno pro doplnění nouzových svítidel C.LEDLUX-V / MULTILED-V a C.LEDLUX-P / MULTILED-P z řady Standard line. Piktogramy jsou dostupné v jednostranném nebo oboustranném provedení.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC závěsné plexi s piktogramem
656 Kč

Závěsný plexi praporek s evakuačním piktogramem pro označení únikových cest. Určeno pro doplnění nouzových svítidel NORMALUX-LED / MULTINORMA-LED z řady Standard line a svítidel NORMALUX2 / MULTINORMA2 z řady Premium line. Piktogramy jsou dostupné v jednostranném nebo oboustranném provedení.

SEC Lighting Příslušenství PROFI SEC čelíčko
364 Kč

Koncové čelíčko pro WEGA-MODULE2-AB LED (difuzor ve tvaru „U“) bez boční přechodky nebo s boční přechodkou. Beravné varianty:

RAL9006 (bílý hliník) RAL9003 (signální bílá) RAL9005 (černá)

SEC Lighting Příslušenství PROFI SEC čelíčko
291 Kč

Koncové čelíčko pro WEGA-MODULE2-AA LED (plochý difuzor) bez boční přechodky nebo s boční přechodkou. Beravné varianty:

RAL9006 (bílý hliník) RAL9003 (signální bílá) RAL9005 (černá)

SEC Lighting Příslušenství PROFI SEC závěsná lanková sada
1 093 Kč

Lanková závěsná sada v délce 1 m, nebo 2 m. Obsah sady:

čirý přívodní elektrický kabel 2 ks závěsných lanek stropní krabička (s WAGO svorkovnicí připravenou na DALI) 2 + 2 ks nastavitelných závěsných mechanismů pro nastavení požadované délky závěsu

SEC Lighting Zářivkové svítidlo SEC AVANTIS-CD2 T8-LED
1 355 Kč

Elegantní T8-LED svítidlo určené pro zapuštěnou montáž do stropu. Možné spojovat do linie. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank, nebo i do moderních obytných prostor.