-20%
SES Sada fixů s obrázkovými předlohami

SES Sada fixů s obrázkovými předlohami

289 Kč
229 Kč

Hledáte pěknou aktivitu pro vaše dítě? Vyzkoušejte tuto sadu předloh s fixy! Vymalujte si tištěné kartičky podle své fantazie a vyzdobte si jimi třeba dětský pokojíček. Sada obsahuje 6 fix.

Od prodejce MALL
SES Skládání origami

SES Skládání origami

294 Kč

Oslň všechny svou barevnou manikurou! Díky sadě na úpravu nehtů můžeš mít každý den jiné nehty. Ozdob si prsty různými barvami, ozdobnými kamínky nebo papírovými vzory. Balení obsahuje barvičky na nehty, štětec, tužku, ampuli s ozdobnými kamínky, šablonu, papír s různými vzory, párátka a návod.

Partner: Puzzle4u
Nizozemská společnost SES udává směr ve vývoji a výrobě výtvarných hraček a materiálů pro děti 3-14let již od roku 1972. Centrála i továrna, kde se vyrábějí všechny materiály až po finální výrobky, se nachází v nizozemském městě Enschede. Odtut je řízena veškerá výroba a obchod. Společnost SES exportuje své výrobky hraček vyrobených v Nizozemí do více než 70ti zemí světa. Dlouholeté zkušenosti jsou aplikovány na každý výrobek a tak každý kus hračky z produkce SES je nabitý kreativitou. Každým rokem je uváděno na trh na stovky nových produktů, které se každoročně obměňují a tak je sortiment stále v trendu. Na 400 různých položek tvořených značkami hraček BRIX, CLOWNY a SES zaručuje široký výběr kreativních hraček a potřeb pro vaše děti.