SHOCK DOCTOR Chránič na zuby "Flavor Fusion" , fruit
642 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrániče Shock Doctor Gel Max Flavor Fusion s vašimi oblíbenými příchutěmi představují kombinací výkonu a ochrany a jsou vhodné i pro ty nejtvrdší kontaktní sporty.

SHOCK DOCTOR Chránič na zuby "Microfit"
771 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrániče Shock Doctor Gel Max představují kombinací výkonu a ochrany a jsou vhodné i pro ty nejtvrdší kontaktní športy.vený k použití.

SHOCK DOCTOR Shock Doctor GEL MAX - chránič zubů modrý 6153A
559 Kč

Chrániče zubů SHOCK DOCTOR představují špičku v oblasti chráničů zubů a jsou tedy vhodné i pro ty nejtvrdší kontaktní sporty. Chránič zubů Shock Doctor GEL MAX je složen z vnějšího ochranného rámu a vnitřní tvarovatelné výplně. Vnější rám vyrobený z tvrdé gumy s

SHOCK DOCTOR Shock Doctor Suspenzor AirCore Hard - černý
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejpokročilejší a nejjednodušší Cup všech dob, o 30% lehčí než předchozí modely. AirCore Hard Cup kombinuje patentovanou technologii třívrstvé fúze. Vnější vrstva sestává z stlačeného pěnového materiálu a pláštěm a nabízí maximální pohodlí.

SHOCK DOCTOR Shock Doctor Suspenzor AirCore SOFT - bílý
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejpokročilejší a nejjednodušší Cup všech dob, o 30% lehčí než předchozí modely. AirCore Soft Cup kombinuje patentovanou technologii třívrstvé fúze. Vnější vrstva sestává z stlačeného pěnového materiálu a pláštěm a nabízí maximální pohodlí.