Shoeps Black
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Black, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Glow In The Dark
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Glow In The Dark, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks. FLUORESCENTNÍ – výrazné ve tmě! 4 ks zelené, 4


Shoeps Green
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix 2015
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix 2015, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 pastelových barev vždy po 2 ks.


Shoeps Mix Blue

Shoeps Mix Blue

Hodnocení: 4
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů modré barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Mix Pink

Shoeps Mix Pink

Hodnocení: 4
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 odstínů růžové barvy vždy po 2 ks.


Shoeps Silver
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Silver, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Mix
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Mix, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot! MIX 7 různých barev vždy po 2 ks.


Shoeps Pearly
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Pearly, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky červené
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Red, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky - fialové
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Purple, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Fuchsia Pink
199 Kč

179 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Fuchsia Pink, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky modré - sky blue
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Sky Blue, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky zelené - green sea
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Green See, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps Tkaničky žluté - yellow sunny
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps Yellow Sunny, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps White
199 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps White, které se nešněrují. 14 ks tkaniček v balení je víc než dost pro každý pár bot!


Shoeps XL Mix
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Mix, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení (MIX 4 různých barev po 2ks).


Shoeps XL Navy Blue
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Navy Blue, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps XL Silver
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL Silver, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


Shoeps XL White
169 Kč

Akce

Originální silikonové tkaničky Shoeps XL White, které se nešněrují. Určené do bot s dírkami více než 5,5 cm od sebe. 8 XL tkaniček v balení.


silikonové tkaničky do bot

silikonové tkaničky do bot