Sidolux PROFESSIONAL na ploché obrazovky, LCD 200 ml
119 Kč

Sidolux Professional je čisticí prostředek určený na ploché obrazovky, mobily, tablety, brýle, televize a notebooky. Čistič je perfektní na všechny typy monitorů, tabletů a televizí. Prostředek čistí beze šmouh a obsahuje antistatickou ochranu proti prachu.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Konvalinka 1 l
99 Kč 89 Kč

Sidolux univerzální čisticí prostředek je určen na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní konvalinky. Čistič obsahuje funkci Soda power, díky které si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux MP 750 ml Premium dř./lam.olej Pomeranč
119 Kč

Komplexní čisticí prostředek MP 750 ml Premium dř./lam. olej Pomeranč od výrobce Sidolux na plovoucí a laminátové povrchy. Obsahuje aktivní čisticí složky, které si snadno poradí s nečistotami a mastnotou. Je doplněn pomerančovým olejem a přírodními ovocnými vosky, které ošetří podlahu a dodají lesk. Můžete využít na různé typy podlah – plovoucí i laminátové, případně také na nábytek.

Sidolux Universal Soda Power s marseillským mýdlem 5 l
249 Kč 209 Kč

Univerzální čisticí prostředek disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Lze ho použít jako roztok či neředěný koncentrát. Sidolux Universal Soda Power s marseillským mýdlem 5 l má aroma i s heřmánkem a jasmínem.

Sidolux PROFESSIONAL čistič koupelny s aktivní pěnou 500 ml
79 Kč 69 Kč

Sidolux Professional je určený k udržení hygienické čistoty v koupelnách. Díky speciální receptuře snadno a účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty z vodovodních baterií, sprchových zástěn, umyvadel, van.

Sidolux Universal Soda Power Japonská třešeň 5 l
249 Kč 199 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží vůní japonské sakury disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Japonská třešeň 5 l má aroma obohacené o vůni marseillského mýdla.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vůní ALOE 400 ml
109 Kč 79 Kč

Sidolux čisticí prostředek odstraňuje veškeré drobné částice z povrchu nábytku a nezanechává šmouhy. Kromě účinného čištění vytváří Sidolux M na povrchu aktivní štít, který chrání nábytek před opětovným usazováním prachu. Prostředek má navíc příjemnou vůni.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Japonská třešeň, 1 l
99 Kč 79 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem japonské sakury s lehkým nádechem marseillského mýdla. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyně s aktivní pěnou 500 ml
79 Kč 69 Kč

Sidolux Professional je určený k udržení každodenní čistoty v kuchyních. Prostředek snadno a účinně odstraňuje nečistoty typické pro kuchyně jako zaschlé zbytky jídla, nečistoty, mastnotu. K tomu navíc zanechává příjemnou svěží ovocnou vůni.

Sidolux Čistící prostředek na okna s nano technologií Arctic 500 ml
99 Kč 89 Kč

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič skleněných ploch a oken, zrcadel, obkladů, porcelánu i plastu. Čistící prostředek obsahuje malé částečky Nano Code, které na čištěném povrchu zůstávají a zanechávají tak ochrannou vrstvu, která má samočistící efekt. Obsah láhve je 500 ml.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Marseillské mýdlo, 1 l
99 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vůní marseillského mýdla 400 ml
109 Kč

Sidolux čisticí prostředek odstraňuje veškeré drobné částice z povrchu nábytku a nezanechává šmouhy. Kromě účinného čištění vytváří Sidolux M na povrchu aktivní štít, který chrání nábytek před opětovným usazováním prachu. Prostředek má navíc příjemnou vůni.

Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l
249 Kč 199 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží ovocnou vůní disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Čerstvý citrón 5 l má aroma obohacené o citrónovou kúru a grapefruit.

Sidolux Baltic Amber - window
89 Kč

Praktický čisticí prostředek Baltic Amber Window od výrobce Sidolux pomůže nejen při čištění oken. Obsahuje malé nano částice, které zůstávají na povrchu a vytváří tak ochrannou vrstvu. Můžete použít i na obklady, zrcadla a další podobné povrchy. Díky obsahu alkoholu nezanechává šmouhy a po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE vinyl, lino, dlažba, obklady - ylang ylang
359 Kč 279 Kč

Novinka

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s ylang-ylang je speciálním čisticím prostředkem na mytí vinylových podlah, linolea, dlažby a obkladů. Lze využít i na jiné povrchy vyrobených z těchto materiálů. Obsažený ylang-ylang zvýrazňuje odstín podlahy, navrací její lesk a ochraňuje před vlhkostí.

Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l
599 Kč 469 Kč

Prostředek na plovoucí a dřevěné podlahy dodává lesk. Lze ho aplikovat maximálně ve 3 vrstvách. Účinně ochraňuje před mechanickým poškozením, vyblednutím a opakovaným znečištěním. Sidolux Ochrana a lesk PVC 5 l zaschne během 30–60 min.

Sidolux Univerzální čistící prostředek s vůní Cherry lady 1 l
99 Kč

Sidolux univerzální čisticí prostředek je určen na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Cherry Cherry Lady. Čistič obsahuje funkci Soda power, díky které si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozny 5 l
249 Kč 199 Kč

Univerzální čisticí prostředek se svěží vůní disponuje funkcí Soda Power, která změkčuje vodu a účinně odmašťuje a čistí různé povrchy. Bude ideálním pomocíkem při vytírání. Sidolux Universal Soda Power Zelené hrozny 5 l má aroma obohacené o grep, pomelo a aloe vera.

Sidolux Baltic Amber Premium Floor - wood & laminate
129 Kč 119 Kč

Praktický čisticí prostředek Baltic Amber Premium Floor – wood & laminate od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaše podlahy. Obsahuje malé částice, které odstraňují zaschlé nečistoty a mastnotu. Je obohacen o přírodní ovocné vosky, chrání podlahu mechanickému poškození a po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Modrá květina, 1 l
99 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem květin s pudrovými tóny a nádechem růžového pepře. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Lesk na ošetření venkovních povrchů, 5 l-25%
599 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný prostředek na kámen, dlažbu a mramor. Prostředek ze řady Sidolux Expert se snadno aplikuje a vytváří kvalitní lesklý efekt, který dodá povrchu nový život. Navíc chrání před mechanickým poškozením, vyblednutím barev a opětovným znečištěním.

Sidolux M spray proti prachu s vůní Marsellského mýdla 350 ml
129 Kč 109 Kč

Sidolux M je vhodný na běžné denní čištění většiny ploch od nečistot, mastnoty a prachu. Díky nové formuli Active Shield zaceluje póry materiálů a zabraňuje tak aktivně usazování prachu. Nezanechává šmouhy, dodává jemný lesk a působí antistaticky.

Sidolux Baltic Amber - Universal
99 Kč

Praktický univerzální čisticí prostředek Baltic Amber Universal od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaši domácnost. Díky Soda power pomůže s nečistotami při vytírání podlah, utírání povrchů či jako koncentrát na mastnotu a silné nečistoty. A po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid s jedním prostředkem.

Sidolux Expert ochranný lesk PVC, dlažba 750 ml
159 Kč 129 Kč

Sidolux Expert na umělé povrchy je přípravek pro kompletní péči o interiérovou podlahu. Je vhodný zejména na PVC, linolea, obklady, dlažby a vinyl. Podlaha získává díky Sidoluxu Expert čistotu a lesk.

Sidolux Baltic Amber - Multipurpose
109 Kč

Praktický univerzální čisticí prostředek Baltic Amber Universal od výrobce Sidolux pomůže s péčí o vaši domácnost. Využití najde všude, protože jej lze použít na většinu povrchů, jako dřevo, plast, mdf, nerez a další. Díky technologii Active Shield působí antistaticky. A po čištění se můžete těšit i na příjemnou vůni. Užijte si snadný úklid s jedním prostředkem.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE dřevěné a laminátové podlahy s pomerančovým olejem
359 Kč 279 Kč

Novinka

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s pomerančovým olejem je speciálním čisticím prostředkem na mytí plovoucích a dřevěných podlah. Lze využít i na jiné povrchy vyrobených z těchto materiálů. Obsažený pomerančový olej zvýrazňuje odstín podlahy, navrací její lesk a ochraňuje před vlhkostí.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Jarní louka, 1 l
99 Kč 89 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní povzbuzujícím aróma jarní louky plné prvních květů a svěží trávy. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Svěží citrón, 1 l
99 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem citronu s lehkými tóny citronové kůry a grapefruitu. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Čistící prostředek na okna s nano technologií Citrón 500 ml
99 Kč 89 Kč

Sidolux Window Nano Code s vůní limetky je účinný čistič skleněných ploch a oken, zrcadel, obkladů, porcelánu i plastu. Čistící prostředek obsahuje malé částečky Nano Code, které na čištěném povrchu zůstávají a zanechávají tak ochrannou vrstvu, která má samočistící efekt. Obsah láhve je 500 ml.

Sidolux M spray péče o nábytek s vůní Mandle 350 ml
129 Kč 99 Kč

Prostředek Sidolux M Furniture Care je vhodný na údržbu dřevěného (matného i lesklého) nábytku, jeho impregnaci a leštění. Díky obsaženému přírodnímu vosku vytváří na povrchu tenkou ochrannou vrstvu. Přípravek voní po mandlích.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE dřevěné a laminátové podlahy s jojobovým olejem
359 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s jojobovým olejem je speciálním čisticím prostředkem na mytí plovoucích a dřevěných podlah. Lze využít i na jiné povrchy vyrobených z těchto materiálů. Obsažený jojobový olej zvýrazňuje odstín podlahy, navrací její lesk a ochraňuje před vlhkostí.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Zelené hrozny, 1 l
99 Kč

Čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy od společnosti Sidolux. Prostředek díky funkci Soda Power snadno vyčistí drtivou většinu mastnot nebo nečistot a zároveň místnost provoní aromatem šťavnatých hroznů, grepu a pomela doplněná o aloe vera. Univerzální čističe značky Sidolux získaly první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Sidolux Univerzální čistící prostředek Divoké květy 1 l
99 Kč

Sidolux univerzální čistící prostředek je všestranný a vhodný na všechny omyvatelné povrchy a podlahy. Lze jej použít společně s vodou pro běžné vytírání a otírání nebo i jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE dřevěné a laminátové podlahy s avokádovým olejem
359 Kč 279 Kč

Novinka

Sidolux PREMIUM FLOOR CARE s avokádovým olejem je speciálním čisticím prostředkem na mytí plovoucích a dřevěných podlah. Lze využít i na jiné povrchy vyrobených z těchto materiálů. Obsažený avokádový olej zvýrazňuje odstín podlahy, navrací její lesk a ochraňuje před vlhkostí.

Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy dřevěnné, plovoucí 750 ml
159 Kč 129 Kč

Sidolux Expert s arganovým olejem je přípravek pro kompletní péči o dřevěnou, parketovou a plovoucí podlahu. Arganový olej konzervuje a dokonale pečuje o dřevo, dodává mu přirozený lesk a vyživení, navíc podlahu chrání před negativním působením vody.

Sidolux Sidolux Baltic Amber mix
426 Kč 319 Kč 79,75 Kč/ks

Nová řada Baltic Amber přináší nové vůně pro univerzální čistící prostředky Baltic Amber!

Sidolux Nano Code, čistič oken 500 ml, Arktic
60 Kč

Popis

Sidolux na okna Nano Code má unikátní složení s přídavkem alkoholu a tím zaručuje maximální účinek. Systém Nano Code na bázi nano technologie zaručuje ideální čistotu bez šmouh.

Značka SIDOLUX je obecně známá širokou škálou produktů, určených pro úklid domácností. Značka SIDOLUX vznikla v roce 1999. V recepturách našich výrobků využíváme nejmodernějších technologií, výsledků vlastního výzkumu a dbáme o to, aby úklid byl příjemnou záležitostí. V roce 2017 byly výrobky z řady SIDOLUX UNIVERSAL oceněny titulem NOVINKA ROKU v kategorii čistících prostředků.

Značka SIDOLUX je obecně známá širokou škálou produktů, určených pro úklid domácností. Značka SIDOLUX vznikla v roce 1999. V recepturách našich výrobků využíváme nejmodernějších technologií, výsledků vlastního výzkumu a dbáme o to, aby úklid byl příjemnou záležitostí. V roce 2017 byly výrobky z řady SIDOLUX UNIVERSAL oceněny titulem NOVINKA ROKU v kategorii čistících prostředků.