Signal Nature Coco White zubní pasta 75 ml
65 Kč

Novinka

  • pro přirozeně bílé zuby – minerální zinek – bez Triclosanu – bez parabenů – šetrné složení – 92% přírodních složek   Nové zubní pasty Long Active Nature. Kompletní ochrana inspirovaná přírodou.
Signal Long Active Intensive Cleaning zubní pasta 75 ml
65 Kč

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDěti do 6 let včetně: Pro čištění pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

Signal Dětský zubní kartáček Ultra Soft 1 ks (Německo)
38 Kč

malá hlavička se snadno vejde do dětských úst, vhodný od 1 do 6 let, veselé postavičky zpříjemní každodenní rutinu, jemně štětinky pro šetrně čištění ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku. praktická přísavka

Signal Přepěťová ochrana SAT/TV signálu
110 Kč

Přepěťová ochrana je určena k ochraně koaxiálního kabelu s impedancí 75-Ohm vedoucího z venkovního nebo do venkovního prostředí nechráněného proti přímému úderu blesku. Vhodné pro SAT a TV příjem. Frekvenční pásmo 5 –2400MHz, standard (CE, A), útlum 0,5dB, provedení na F konektory.

Signal Dětský zubní kartáček (Německo)
45 Kč

Dětský zubní kartáček je určený pro děti od 6 do 9 let. Malá hlavička se snadno vejde do dětských úst a umožňuje snadný přístup i k těžko dostupným místům a ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je ideální pro dětskou ruku. Veselé provedení s postavičkami.

Signal Dětská zubní pasta 50ml (Německo)
40 Kč

Signal dětská zubní pasta do 6 let 50 ml. Dětská zubní pasta Signal je určena pro děti ve věku 1 – 6 let. Dětské zuby jsou zvláště náchylné na tvorbu zubního kazu díky mnohem tenčí sklovině u mléčných zubů.

Signal Galvanický oddělovač Signal FM2-F, 5-2400 MHz
169 Kč

Galvanický oddělovač se používá k odstranění rušení obrazu při použití různých přístrojů připojených na společné televizní rozvody (TV, PC, DVD, video a další). Odstraňuje nežadoucí potenciály různých zemnění v domě při zachování parametrů přijímaného signálu. Provedení na F konektory.

Signal Go fresh Limetka Zubní pasta 75ml (Nizozemsko)
40 Kč

Signal představuje novou zubní pastu pro limetkově svěží dech. S jedinečnou chutí máty a Limetky. Vysoce účinný fluorid sodný remineralizuje a léčí cíleně již odvápněnou zubní sklovinu, čímž zabraňuje nebezpečnému kazu.

Signal Junior Zubní pasta od 6 let 75ml (Německo)
55 Kč

Určena dětem ve věkové skupině 7–13 let. – Pomáhá předejít zubnímu kazu na čerstvých druhých zubech. – Jemná mátová chuť zajišťuje dětem svěží dech. Produkt je vyráběn s více motivy.

Signal PS-128
1 728 Kč

Venkovní zálohovaná siréna s akustickou a optickou signalizací. Použitím mikroprocesoru v siréně lze vyhodnocovat nabití akumulátoru, přítomnost reproduktoru, využít vstup SERVICE a eliminovat akustické signalizace. Sirénu lze.

Signal Zubní pasta White System Revitalize UNI Objem: 75 ml
74 Kč

Zubní pasta White System Revitalize je maximálně šetrná při každodenní péči o váš chrup a dásně. Dokonale zuby vyčistí a ochrání je před zubním plakem a zubními kazy.

typ produktu:zubní pasty;typ produktu:pasty – auto mg;