Silverline ruční omítačka
849 Kč

Ruční omítačka pro rovnoměrné nanášení omítek, díky velkému pohodlnému držadlu a napínací tyči, můžete kontrolovat texturu omítky.

Silverline bezpečnostní úvazek pro práci ve výškách
1 299 Kč

Popruhy s vysokou odolností s polyesterovými pásy a šňůrou pro absorpci energie s upevňovacími prvky z legované oceli. Zadržovací šňůra s hákem na lešení a karabinou z legované oceli. Testováno a certifikováno podle EN 361, EN362 a EN 358. Dodáváno s vakem pro skladování.

Silverline pneumatické nůžky na plech
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto pneumatické nůžky jsou ideální pro stříhání plechu, hliníku, pocínovaného plechu a dalších materiálů s maximální tloušťkou 1,2 mm. Ergonomické nůžky s rukojetí jsou designované tak, aby se při stříhání neohýbal kov. Přívod vzduchu 1/4, vhodný pro použití v evropské unii.

Silverline tlakosací hadice
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní průmyslová gumová tlakosací hadice s vnitřním průměrem 8 mm a délkou 10 m. Maximální tlak hadice 20 barů.

Silverline pneumatické kladivo, sada 5 ks
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pneumatické kladivo je ideální pro rovnání pomačkané karoserií a odstranění rzi. Sada obsahuje pneumatické kladivo, dláto na sekání panelů, sekací dláto, kuželové dláto, rozbíječ bodového svaru, konektor EQ-4 a EN-6 a manuál.