Simex držák toaletního papíru na zeď - lesklý
351 Kč

Jednoduchý držák toaletního papíru s krytkou - se skládá z nosiče na zeď, držáku toaletního papíru a krytky. Držák je vyroben z nerezové oceli o síle 1 mm AISI 304. Celý držák je připevněn ke zdi za pomocí tří hmoždinek a šroubů, které jsou součástí dodávky.


Simex držák toaletního papíru na zeď - matný
351 Kč

Jednoduchý držák toaletního papíru s krytkou - se skládá z nosiče na zeď, držáku toaletního papíru a krytky. Držák je vyroben z nerezové oceli o síle 1 mm AISI 304. Celý držák je připevněn ke zdi za pomocí tří hmoždinek a šroubů, které jsou součástí dodávky.


Simex dávkovač mýdla nerez 1 l lesk
1 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dávkovač mýdla z nerezové oceli 1 l – lesk – luxusní dávkovač tekutého mýdla vyrobený z nerezové oceli v lesklém provedení a s okénkem pro sledování hladiny mýdla. Dávkovač mýdla Simex je rovněž opatřen zámkem pro uzamčení.


Simex dávkovač mýdla nerez 1 l mat
1 053 Kč

Dávkovač mýdla z nerezové oceli 1 l – mat – luxusní dávkovač tekutého mýdla vyrobený z nerezové oceli v matném provedení a s okénkem pro sledování hladiny mýdla. Dávkovač mýdla Simex je rovněž opatřen zámkem pro uzamčení.


Simex Dávkovač mýdla plastový na dolévání 1 l Exclusive
605 Kč

Krásně designovaný dávkovač tekutého mýdla na dolévání 1 l – pohodlný průzor pro sledování stavu mýdla a bezpečné zamykání na plastový klíček. Lehké stisknutí dávkovače. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex Dávkovač mýdla plastový na dolévání 1 l Exclusive Black
664 Kč

Krásně designovaný dávkovač tekutého mýdla Exclusive na dolévání 1 l – pohodlný průzor pro sledování stavu mýdla a bezpečné zamykání na plastový klíček. Lehké stisknutí dávkovače. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex Hotelový fén 1200 W
1 451 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hotelový fén 1200 W – velmi oblíbený hotelový fén s výkonem 600 – 1200 W se zásuvkou pro připojení holícího strojku.Vynikající poměr cena / výkon. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex Hotelový fén 1400 W
980 Kč

Hotelový fén kabelový pistolový 1400 W – z odolného pevného plastu ABS – vynikající poměr cena/výkon. Pěkný bílý design. Fén určený pro hotely, fitness centra, atd. Fén má koncovku do zásuvky. Cena je uvedena za 1 ks.


Simex Hotelový fén 1400 W Black Exclusive
1 101 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý hotelový fén Exclusive kabelový pistolový 1400 W – z odolného pevného plastu ABS - vynikající poměr cena/výkon. Pěkný černý design. Fén určený pro hotely, fitness centra, atd. Fén má koncovku do zásuvky. Cena je uvedena za 1 ks.


Simex nerezový zásobník na toaletní papír Jumbo 250 mm lesk
798 Kč

Nerezový zásobník toaletního papíru Jumbo – lesk – krásný a kvalitně zpracovaný nerezový zásobník s průměrem 250 mm za super cenu. Pro všechny toaletní papíry do průměru 250 mm. Zásobník nabízí průzor pro sledování stavu toaletního papíru a bezpečné zamykání na klíček.


Simex nerezový zásobník na toaletní papír Jumbo 280 mm lesk
847 Kč

Nerezový zásobník toaletního papíru Jumbo – lesk – krásný a kvalitně zpracovaný nerezový zásobník s průměrem 280 mm za super cenu. Pro všechny toaletní papíry do průměru 280 mm. Zásobník nabízí průzor pro sledování stavu toaletního papíru a bezpečné zamykání na klíček.


Simex nerezový zásobník na ZZ ručníky lesk
968 Kč

Simex nerezový zásobník na ZZ ručníky lesk – super cena/kvalita. Moderně designovaný zásobník je vybaven průzorem pro sledování stavu ručníků a bezpečným zamykáním na klíček. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex nerezový zásobník na ZZ ručníky mat
1 209 Kč

Simex nerezový zásobník na ZZ ručníky mat AKCE – super cena/kvalita. Moderně designovaný zásobník je vybaven průzorem pro sledování stavu ručníků a bezpečným zamykáním na klíček. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme?


Simex osoušeč rukou automatický nerez 2300 W Satén
5 081 Kč
+ doprava zdarma

Osoušeč rukou automatický na fotobuňku nerez satén - kvalitní provedení nerez ocel mat. Dobře se udržuje a čistí. Vynikající cena za nerez provedení. Spolehlivý, moderní nadčasový design. Nastavitelná tryska vyústění vzduchu.


Simex Osoušeč rukou kovový Black Exclusive 1350 W
3 629 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý a velmi tichý osoušeč rukou kovový ve skvělém designu v černé barvě 1350 W – vzhledově výjimečný elektrický osoušeč v kovovém provedení a v černé barvě.


Simex Osoušeč rukou plastový 1650 W
2 177 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Osoušeč rukou plastový 1650 W z odolného pevného plastu ABS. Velmi výhodná varianta osoušeče na ruce poměr cena/výkon. Osoušeč je vhodný pro střední provozy. Elektrický na senzor IR, ochrana IPX1– class 2. Cena je uvedena za 1 ks.


Simex Zásobník hygienických mikrotenových sáčků nerezový mat
351 Kč

Zásobník hygienických mikrotenových sáčků nerezový mat – krásně designovaný zásobník se hodí na všechny toalety. Cena je uvedena za 1 ks. Líbí se Vám nějaký produkt značky Simex, který jste na našli v katalogu výrobce, ale my ho k prodeji nenabízíme? Kontaktujte nás a my vám ho rádi objednáme.


Simex Zásobník na papírové ručníky ZZ Maxi Exclusive
617 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky ZZ Maxi Exclusive – krásný designovaný zásobník na papírové ručníky ZZ s kapacitou 600 ručníků nabízí pohodlný průzor pro sledování stavu papírů a bezpečné zamykání na plastový klíček.


Simex Zásobník na papírové ručníky ZZ Maxi Exclusive Black
629 Kč

Zásobník na papírové ručníky ZZ Maxi Exclusive Black – pěkný designovaný zásobník na papírové ručníky ZZ s kapacitou 600 ručníků nabízí  pohodlný průzor pro sledování stavu papírů a bezpečné zamykání na plastový klíček.


Simex Zásobník na toaletní papír Jumbo 250 mm Exclusive
374 Kč

Zásobník na toaletní papír Jumbo 250 mm Exklusive – pěkný designovaný plastový zásobník na toaletní papír v provedení na Jumbo role (možné rozměry papírů 190, 230, 240). Průzor pro sledování stavu papíru a otevírání na plastový klíček.


Simex Zásobník na toaletní papír Jumbo 250 mm Exclusive Black
484 Kč

Zásobník na toaletní papír Jumbo 250 mm Exclusive Black - pěkný designovaný plastový zásobník na toaletní papír v provedení na Jumbo role (možné rozměry papírů 190, 250, 240). Průzor pro sledování stavu papíru a otevírání na plastový klíček.