Sir Joseph Rimo II 850 190 cm dark grey
11x

Sir Joseph Rimo II 850

7 300 Kč
6 749 Kč

Další nabídka za 6 930 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třísezónní péřový spací pytel z řady Trekking. Sir Joseph Rimo II 850 levý se výboně hodí pro široké spektrum cestovatelů. Spacák je vyroben z kvalitního materiálu Softex Diamond a díky jedinečné střihové koncepci a kvalitnímu husímu peří s plnivostí 600 cuin zaručí spaní v teple a komfortu.

Od prodejce MALL
-19%
Sir Joseph Rimo II 600 200 cm dark grey levý
19x

Sir Joseph Rimo II 600

6 700 Kč
5 389 Kč

Další nabídka za 8 952 Kč

Třísezónní péřový spací pytel. Sir Joseph Rimo II 600 levý se výboně hodí pro široké spektrum cestovatelů. Spacák je vyroben z kvalitního materiálu Softex Diamond a díky jedinečné střihové koncepci a kvalitnímu husímu peří s plnivostí 600 cuin zaručí spaní v teple a komfortu.

Od prodejce MALL
Sir Joseph Rimo II 850/170 dark grey
1x

Sir Joseph Rimo II 850/170 dark grey

7 300 Kč
6 609 Kč

Spací pytel disponuje náplní z husího peří, které zajišťuje výborné izolační vlastnosti. Zip je podložený lištou, která zamezuje úníku tepla a zasekávání do látky. Sir Joseph Rimo II 850/170 dark grey má anatomicky tvarovanou kapuci, která chrání obličej před chladem.

Od prodejce MALL
Sir Joseph K 2 navy

Sir Joseph K 2 navy

4 700 Kč
4 479 Kč

Stanový bivakovací pytel pro 1 osobu disponuje membránou z materiálu Exel Dry Triplex 300, která zamezuje vniku vlhkosti. Prostor pro nohy je rozšířený a umožňuje uskladnit další vybavení. Sir Joseph K 2 navy má moskytiéru proti hmyzu.

Od prodejce MALL
Sir Joseph KOTEKA II 850 Blue QTY

Sir Joseph KOTEKA II 850 Blue QTY

10 480 Kč

Zimní ultra lehký péřový spací pytel pro účastníky expedic, extrémních přechodů a přelezů hor, arktických nebo pouštních oblastí. Ocení ho i další milovníci extrémně nízkých hmotností a minimálního objemu.

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph K 4-2 navy

Sir Joseph K 4-2 navy

4 200 Kč
3 989 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bivakovací pytel pro 2 osoby disponuje membránou z materiálu Exel Dry Triplex 300, která zamezuje vniku vnější vlhkosti. Obsahuje závěsné poutko vyztužené nylonovou expresní smyčkou, které zajistí pytel na štandu během větrného počasí. Sir Joseph K 4 navy má voděodolný hlavní zip.

Od prodejce MALL
Sir Joseph bivakovací pytel K6

Sir Joseph bivakovací pytel K6

765 Kč

Záchranný, vodě i větru odolný, bivakovací pytel pro 1 osobu určený pro použítí v krizových situacích. Je vyroben ze stříbrné termoizolační folie, která zabraňuje ztrátám tělesné teploty.

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph kompresní pytel lehký| M

Sir Joseph kompresní pytel lehký| M

189 Kč

Nepromokavý kompresní pytel nejen na spací pytel.- URČENO PRO: PÁNSKÉ, DÁMSKÉ, LETNÍ, ZIMNÍ, 3-SEZÓNNÍ, EXPEDIČNÍ- BARVA: ŠEDÁ- VELIKOST: S 15 X 30 CM, M 18 X 36 CM, L 25 X 40 CM- HMOTNOST: vel. M 40 g- MATERIÁL: 100% Nylon

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph K 4 navy
1x

Sir Joseph K 4 navy

3 400 Kč
2 939 Kč

Další nabídka za 3 060 Kč

Bivakovací pytel pro 1 osobu disponuje membránou z materiálu Exel Dry Triplex 300, která zamezuje vniku vnější vlhkosti. Obsahuje závěsné poutko k zajištění na štandu během větrného počasí. Sir Joseph K 4 navy má voděodolný hlavní zip.

Od prodejce MALL
Sir Joseph bivakovací pytel K2 Navy

Sir Joseph bivakovací pytel K2 Navy

4 230 Kč

Stanový bivakovací pytel z vysoce funkčního materiálu s pružnou výztuhou vchodu, moskytiérou a rozšířeným prostorem na nohy umožňujícím uskladnění obsahu batohu. Voděodolný hlavní zip poskytuje maximální možnou ochranu před deštěm i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Partner: Lezec-shop
Sir Joseph KIKI BASIC petrol

Sir Joseph KIKI BASIC petrol

1 592 Kč

Teplý a praktický dětský spací pytel plněný mikrovláknem, jehož předností je snadná údržba. Jeden ze dvou modelů spacích pytlů Sir Joseph s náplní z umělého materiálu. Vhodný nejen do kočárku. Nyní s vylepšeným střihem a v nových barevných kombinacích.

Partner: Lezec-shop
Himálajská odysea Josefa Rakoncaje začala v roce 1977. Vybavit expedici kvalitním oblečením, které by horolezce ochránilo v mrazivých podmínkách nejvyšších hor světa, a zároveň jim umožnilo svobodný pohyb při náročných horolezeckých výstupech, bylo prakticky nemožné a navíc velice finančně náročné. Horolezcům často nezbývalo nic jiného, než si navzájem vypomáhat . Josef Rakoncaj nikdy nespoléhal na nezaručenou kvalitu, proto si v roce 1971 začal šít vlastní horolezecké oblečení. Z počátku jen pro sebe, později pro své spolulezce a kamarády. Využíval svých bohatých zkušeností z expedic, upravoval střihy a vymýšlel praktické detaily usnadňující pohyb v náročných lezeckých terénech a při pobytu ve vysokých nadmořských výškách hledal nové funkční materiály. V roce 1974 neoficiálně založil firmu Rakoncaj, která se jako jedna z prvních se výlučně zaměřila na výrobu speciálního expedičního horolezeckého oblečení a doplňků. Bezprostředně po sametové revoluci v roce 1990, jakmile to politická situace dovolila, zahájil svou podnikatelkou činnost oficiálně s novým názvem firmy, Sir Joseph. Vyrábět začínal v malých výrobních prostorech a s doma pracujícími švadlenami. Jeho výrobky se, díky své kvalitě, funkčnosti a cenové dostupnosti, rychle staly bestsellerem mezi českými a slovenskými výškovými horolezci a postupně se o vybavení značky Sir Joseph začaly zajímat i zahraniční expedice. Výroba se začala rychle rozvíjet, a tak brzy mohl Josef Rakoncaj vybudovat výrobní dílnu . V roce 1994 nastoupil do firmy syn Josefa Rakoncaje, Lukáš a v roce 2001 také jeho dcera, Lucie. Firma Sir Joseph patří mezi přední firmy na světě, které vyrábějí péřové expediční vybavení. Je členem Evropské Outdoorové organizace, European Outdoor Group, která se zásadním dílem podílí na vývoji nových světových trendů v oblasti outdoorového vybavení. Ačkoli firma Sir Joseph nemůže svou velikostí konkurovat nadnárodním gigantům, díky svým jedinečným výrobkům, vzešlým z nedocenitelných expedičních zkušeností Josefa Rakoncaje, díky nejkvalitnějším materiálům a výrobním komponentům a tradiční výrobě, která probíhá v České Republice, si vybojovala své místo mezi nejvýznamnějšími světovými výrobci outdoorového vybavení. PS.: A jak vzniklo jméno firmy? V základním táboře pod jendou z osmitisícovek připravoval v jídelním stanu domorodý kuchař jídlo pro členy expedice. K jídlu každého horolezce přiložil lísteček s jeho jménem: Sir Peter, Sir Jiri, Sir Joseph atd.