SmartJimi Jimi Base - GPS lokátor pro auto
3 550 Kč 1 950 Kč

GPS lokátor je adaptér s inteligentním algoritmem, který Vás spojí s vozidlem kdykoli a kdekoli se nacházíte. I běžné vozidlo přemění na inteligentní. Celosvětové pokrytí, první rok služby v ceně.

SmartJimi Jimi Eye - Wifi IP panoramatická Full HD kamera
2 680 Kč 1 350 Kč

Interiérová panoramatická Full HD kamera. Možnost využití na ochranu majetku, obchodních prostor, skladů, restaurací, škol, garáži. Kamera umožňuje obousměrný přenos zvuku a posílá notifikace přes aplikaci Tycam.

SmartJimi Jimi Guard - GPS lokátor pro seniory
3 700 Kč 1 760 Kč

GPS lokátor pro seniory je malé zařízení určené jako alternativa ke klasickému mobilnímu telefonu. Hands-free komunikátor s SOS tlačítkem a detektorem nebezpečných pádů je připraven dohlédnout na vašich nejbližších. Celosvětové pokrytí, první rok služby v ceně.

SmartJimi Jimi Home - Wifi IP Full HD kamera
2 810 Kč 1 125 Kč

Wifi IP Full HD kamera. Možnost využití na ochranu majetku, pro komunikaci s rodinou na dálku, nebo jako dětskou pokojovou chůvu. Kamera umožňuje obousměrný přenos zvuku a posílá notifikace přes aplikaci v SK jazyce.

SmartJimi Jimi Trailer - 3G android kamera - TIR KIT
5 360 Kč 3 070 Kč
+ doprava zdarma

Jimi Trailer je vaše třetí oko, připravené za vás dohlédnout na převoz, jakoukoliv manipulaci, nakládání i vykládání zboží. Sledujte vaše zboží živě v mobilu. Eliminujte rizika během přepravy! Bez poplatků za cloudové služby.