SmartMax - mega kuličková dráha - 71 ks
2 599 Kč
+ doprava zdarma

S touto sadou si děti postaví opravdu velké a propletené hřiště trubek, do kterého spustí kuličku. Mohou si vytvořit různé struktury a nechat kuličku proběhnout, což je pro děti velká zábava. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od 2 let.

SmartMax - Kontejner - 70 ks
2 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký kontejner obsahující 70 ks stavebnice SmartMax. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti cca od 1 roku. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby.

SmartMax - Kontejner - 100 ks
3 899 Kč
+ doprava zdarma

SmartMax kontejner obsahující 100 ks magnetických stavebních dílů  je ideální pro stavění krásných velkých staveb. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. Z této sady děti postaví nádherné stavby, mosty atp.

SmartMax Basic Silnice - 46 ks
1 560 Kč

Tato magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 2 let. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním.

SmartMax - Červený barel - 52 ks
1 820 Kč

Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. Celá sada 52 ks se stavebními prvky kuličkové dráhy je uložena v praktickém červeném barelu. Velikost jednotlivých dílů je perfektní pro malé dětské ruce.

SmartMax - dlouhé tyče - 6 ks
334 Kč

Rozšiřující sada 6 extra dlouhých tyčinek je vyrobena jako doplněk ke všem základním sestavám stavebnice SmartMax. Ve spojení s dalšími základními i rozšiřujícími sadami poskytne vašim dětem nové možnosti při stavění. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od dvou let.

SmartMax - dráha pro kuličku - 30 ks
920 Kč

Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od 2 let. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby. Jednotlivé magnetické díly se jednoduše spojují jedním kliknutím.

SmartMax - dráha pro kuličku XL - 46 ks
1 560 Kč

Magnetická kuličková dráha SmartMax pro hravou formu s magnetickými díly a vytvoření jedinečné kuličkové dráhy. Velká sada pro stavbu kuličkové dráhy.

SmartMax - kontejner s kuličkovou dráhou - 44 ks
1 560 Kč

Magnetická kuličková dráha Smartmax s magnetickými díly je ideální k vytvoření jedinečné kuličkové dráhy. Tato magnetická stavebnice představuje zábavnou hračku pro malé děti od 3 let. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním.

SmartMax - krátké a dlouhé tyče - 12 ks
499 Kč

Skvělé balení,ve kterém najdete 6 krátkých a 6 dlouhých tyčinek, které poslouží jako doplněk ke všem základním sestavám stavebnice SmartMax. Ve spojení s dalšími základními i rozšiřujícími sadami poskytne vašim dětem nové možnosti při stavění.

SmartMax - krátké tyče - 6 ks
279 Kč

Rozšiřující sada 6 krátkých tyček, které poslouží jako doplněk ke všem základním sestavám stavebnice SmartMax Ve spojení s dalšími základními i rozšiřujícími sadami poskytne vašim dětem nové možnosti při stavění. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od dvou let.

SmartMax - magnetické koule - 6 ks
279 Kč

Rozšiřující sada šesti magnetických koulí je vyrobena jako doplněk ke všem základním sestavám stavebnice SmartMax. Ve spojení s dalšími základními i rozšiřujícími sadami poskytne vašim dětem nové možnosti při stavění. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od dvou let.

SmartMax - mix vozidel - 25 ks
850 Kč

Inteligentní magnetická stavebnice SmartMax – hračka, která učí děti novým dovednostem. Jednotlivé díly jsou velké a robustní, takže s nimi mohou lehce manipulovat i malé děti. Stavebnice je vhodná pro děti od 2 let. S touto sadou mohou děti sestavovat různá vozidla. Např.

SmartMax Moje první zvířátka z farmy
529 Kč

Ideální jednoduchá stavebnice SmartMax pro malé děti od 1 roku využívá ke spojování jednotlivých částí magnetismu. Děti si vždy ze tří částí postaví 6 zvířátek – koníka, prasátko, ovci, kravičku a 2 slepičky. Zvířata se skládají ze tří dílů, na tyčku děti navléknou přední a zadní část těla.

SmartMax - Moji první dinosauři - 14 ks
529 Kč

Ideální jednoduchá stavebnice SmartMax pro malé děti od 1 roku využívá ke spojování jednotlivých částí magnetismu. Děti si vždy ze tří částí postaví 5 dinosaurů. Další krásné hravé magnetky do rodinky SmartMax. Zvířata se skládají ze tří dílů, na tyčku děti navléknou přední a zadní část těla.

SmartMax - Můj první totem
529 Kč

Magnetická hra Můj první totem je určena pro malé děti ve věku od 18 měsíců. Hra dětem nabízí hned několik aktivit. Děti bezpečným a zároveň zábavným způsobem objevují kouzlo magnetů.  K dispozici mají děti 8 stavebních dílků s různými zvuky a texturami.

SmartMax - Můj první traktůrek - 22 ks
650 Kč

Ideální jednoduchá stavebnice SmartMax pro malé děti od 1 roku využívá ke spojování jednotlivých částí. Děti si sestaví traktor a dva koníky. Součástí je i figurka farmáře. Stavebnice povzbuzuje jemné motorické dovednosti a logické myšlení vašeho dítěte. Celkem stavebnice obahuje 22 dílků. 

SmartMax - Můj první vláček se zvířátky - 25 ks
825 Kč

Připojte vagóny k lokomotivě, naložte zvířátka a dopravte je bezpečně na místo určení. Hračka je určena pro děti od 1 do 5 let. Všechny dílky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného a odolného plastu. Děti si vytvoří svůj první vláček z lokomotivy a tří vagónků a 2 zvířátka.

SmartMax Start - 23 ks
840 Kč

Tato belgická magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. Balení Start obsahuje 3 velké tyčky (dlouhé 12cm), 12 středních tyček a 8 spojovacích koulí. Přitahování a odpuzování magnetů ohromí děti na jejich cestě za poznáním.

SmartMax Start Plus - 30 ks
1 099 Kč

Tato belgická magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. Balení Start obsahuje 6 velkých tyček (dlouhé 12cm), 12 středních tyček, 4 zatáčky a 8 spojovacích koulí. Přitahování a odpuzování magnetů ohromí děti na jejich cestě za poznáním.

SmartMax Start XL (Basic 42)
1 550 Kč

Toto balení belgické magnetické stavebnice SmartMax, obsahující celkem 42ks (12 dlouhých tyček po 12cm, 18 tyček středních a 12 koulí) představuje ideální hračku pro malé děti od jednoho roku. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním.

SmartMax - vláček Tommy - 11 ks
499 Kč

Inteligentní magnetická stavebnice SmartMax – hračka, která učí děti novým dovednostem. Jednotlivé díly jsou velké a robustní, takže s nimi mohou lehce manipulovat i malé děti. Stavebnice je vhodná pro děti od 2 let.

SmartMax - zatáčky - 6 ks
279 Kč

Rozšiřující sada šesti zaoblených magnetických tyčinek je vyrobena jako doplněk ke všem základním sestavám stavebnice SmartMax a také k sadám s autíčky. Tyto zatáčky poskytnou vašim dětem nové možnosti, jejich fantazie se tak může naplno rozběhnout.

Belgické magnetické stavebnice SmartMax umožňují již nejmenším dětem od 1 roku probádat fascinující svět magnetické přitažlivosti zcela bezpečným způsobem. Jednotlivé dílky stavebnice jsou dostatečně velké. Malé děti je snadno uchopí a zároveň nehrozí jejich spolknutí. Navíc jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a magnety uvnitř dílků jsou dokonale chráněny proti uvolnění. Děti mohou stavět 2D i 3D objekty, zvířátka, kuličkové dráhy – záleží jen na jejich představivosti. Magnetická stavebnice SmartMax získala řadu odborných i rodičovských cen v ČR i ve světě.

Belgické magnetické stavebnice SmartMax umožňují již nejmenším dětem od 1 roku probádat fascinující svět magnetické přitažlivosti zcela bezpečným způsobem. Jednotlivé dílky stavebnice jsou dostatečně velké. Malé děti je snadno uchopí a zároveň nehrozí jejich spolknutí. Navíc jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a magnety uvnitř dílků jsou dokonale chráněny proti uvolnění. Děti mohou stavět 2D i 3D objekty, zvířátka, kuličkové dráhy – záleží jen na jejich představivosti. Magnetická stavebnice SmartMax získala řadu odborných i rodičovských cen v ČR i ve světě.