10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Zboží od
    MALL
    ×
SkyShowtime zdarma
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky

Maxi Cosi multifunkční jídelní židlička 3v1: vysoká židlička, houpačka a autosedačka. Při zavěšení sedačky na konstrukci je rázem houpačka pro panenku do velikosti 42 cm. Otočením konstrukce získáte vysokou jídelní židličku s pultíkem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička MC&Q pro panenky světle růžová Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
Smoby 3v1 Autosedačka a židlička MC&Q pro panenky světle růžová

Autosedačka Maxi-Cosi 3 v 1 pro panenky. Při zavěšení sedačky na konstrukci je rázem houpačka pro panenku do velikosti 42 cm. Otočením konstrukce získáte vysokou jídelní židličku s pultíkem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Domeček Neo Friends House rozšiřitelný Smoby 3v1 Autosedačka a židlička Maxi Cosi zelenošedá pro panenky
Smoby Domeček Neo Friends House rozšiřitelný

Prostorný domeček na zahradu je vyroben z kvalitního plastu a udělá radost každému dítěti. Mezi jeho výbavu patří funkční zvonek a odnímatelný piknikový stůl s lavicemi. Navíc se k domečku dá přidat mnoho příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Domeček Chef rozšiřitelný Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
Smoby Domeček Chef rozšiřitelný

Domeček Chef kombinuje zahradní domeček, restauraci a obchod. V balení najdete 38 kusů různého příslušenství a doplňků, které dodá dětským hrám tu správnou atmosféru. Navíc se k domečku dá přidat ještě další příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě. Děti s ním mohou zažít hodně zábavy a vymýšlet různé hry.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky

Hluboký kočárek pro panenku z řady Baby Nurse je navržený speciálně pro nejmenší děti. Je vyrobený z kvalitního plastu, který se snadno čistí. Látkový potah je snímatelný a pratelný. Má velká plastová kolečka. Extrémně stabilní konstrukce, která je díky čtyřem kolečkům velmi dobře ovladatelná.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Baby Nurse Hrací centrum pro panenky Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
Smoby Baby Nurse Hrací centrum pro panenky

Hrací centrum pro panenky Baby Nurse se 3 hracími zónami je vybaveno transportními kolečky, rukojetí. Je skládací pro snadnou přepravu. Obsahuje 3 oddělené prostory – kuchyň, koupelnu a ložnici. Součástí je odnímatelná vana a přebalovací pult a odnímatelná postýlka s kolotočem.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Vozík pro malou uklízečku s vysavačem Smoby Black&Decker Pracovní dílna Bricolo Center
Smoby Vozík pro malou uklízečku s vysavačem

Úklidový vozík s vysavačem s příslušenstvím obsahuje vše, co malí pomocníci potřebují k pořádnému úklidu. Dětský vysavač vydává skutečný zvuk vysavače. Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti je snadno ovladatelný i pro menší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Black&Decker Pracovní dílna Bricolo Center Smoby Black&Decker Pracovní dílna Bricolo Center
Smoby Black&Decker Pracovní dílna Bricolo Center

Realistické centrum pracovního stolu Smoby Black+Decker. Velký, robustní pracovní stůl vypadá jako skutečný pracovní stůl. Velká pracovní plocha v dřevěném designu nabízí dostatek prostoru pro různé nářadí. Mechanickým akumulátorovým šroubovákem lze ze stavebních bloků sešroubovat různá vozidla.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby Šlapací traktor Class zelený s vozíkem Smoby Black&Decker Pracovní dílna Bricolo Center
Smoby Šlapací traktor Class zelený s vozíkem

Šlapací traktor CLAAS s volantem a přívěsným vozíkem, který lze odpojit. Traktor má odklápěcí kryt motoru. Sedadlo je nastavitelné dle výšky dítěte. Na volantu je funkční klakson.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby Vysavač Vacuum na baterie Smoby Pokladna elektronická s váhou zelenošedá
Smoby Vysavač Vacuum na baterie

Elegantní, kompaktní a lehký vysavač s elektronickým zvukem sání. Díky své velikosti a nízké hmotnosti je vysavač Eco Clean snadno ovladatelný i pro malé děti.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Little Chodítko 3v1 Smoby Pokladna elektronická s váhou zelenošedá
Smoby Little Chodítko 3v1

S chodítkem Little Smoby 3 v 1 lze bezpečně objevovat svět, a to jak motoricky, tak všemi smysly. Ergonomická rukojeť zajišťuje robustnímu chodítku bezpečnost při prvních krůčcích. Když se nepoužívá, lze aktivovat systém zamykání kol. V přední části je integrována hrací deska s různými učebními hrami.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby Pokladna elektronická s váhou zelenošedá Smoby Pokladna elektronická s váhou zelenošedá
Smoby Pokladna elektronická s váhou zelenošedá

Elektronická pokladna s funkcí skutečné kalkulačky, skener se světelnou a zvukovou funkcí, čtečka kreditních karet s účtenkou, mechanická váha, makety potravin, mikrofon a další. Tato pokladna nesmí chybět v žádném obchodě.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1 Smoby Black&Decker Velká pracovní dílna Ultimate, zvuk
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1

Rostoucí sedátko do vany 2 v 1 v modrém provedení nabízí pro nejmenší skvělou zábavu při koupání a maximální bezpečnost. Ergonomický tvar s měkkým sedákem a oblé tvary bez hran zajistí spoustu pohodlí. Pro snazší uložení dítěte lze pultík s aktivitami posunout dopředu díky promyšlenému bezpečnostnímu systému.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Domeček My Neo House rozšiřitelný Smoby Black&Decker Velká pracovní dílna Ultimate, zvuk
Smoby Domeček My Neo House rozšiřitelný

Moderní domeček na zahradu z kvalitního plastu s elegantním vzhledem dřeva a kamene udělá radost každému dítěti. Má okna s otevíracími okenicemi a otevírací poloviční vstupní dveře s otvorem pro dopisy. Domeček je kompatibilní s veškerým příslušenstvím značky Smoby, kromě komína. Díky své výšce 135 cm je vhodný i pro vyšší děti.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Black&Decker Velká pracovní dílna Ultimate, zvuk Smoby Black&Decker Velká pracovní dílna Ultimate, zvuk
Smoby Black&Decker Velká pracovní dílna Ultimate, zvuk

Luxusní velká pracovní dílna Ultimate se zvukem v licenci známého výrobce nářadí Black&Decker. Pracovní deska s imitací dřeva. Obsahuje zabudovanou pilu se zvukem, svěrák, mechanickou vrtačku, nářadí, přihrádky, závěsy i zabudovaný metr. Nechybí ani speciální místo pro zatloukání hřebíků.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby FleXtreme startovací sada Smoby Little Smoby Chodítko 3 v 1 s panenkou
Smoby FleXtreme startovací sada

FleXtrem je zcela nový herní svět, který neomezuje dětskou kreativitu! Pomocí flexibilních kolejnic mohou děti sestavovat nejbláznivější závodní dráhy a řídit neuvěřitelné kousky a cesty s výkonnými závodními vozy Flextreme, včetně senzačních sklonů, smyček, spirál a bláznivých svahů.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Little Odrážedlo Auto Smoby Little Smoby Chodítko 3 v 1 s panenkou
Smoby Little Odrážedlo Auto

Děti si užijí spousty bezpečné zábavy s tímto odrážedlem v podobě krásného autíčka s volantem, které je zároveň i chodítkem. Pod sedadlem je umístěn praktický úložný box, do kterého si děti mohou uložit hračky.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Little Smoby Chodítko 3 v 1 s panenkou Smoby Little Smoby Chodítko 3 v 1 s panenkou
Smoby Little Smoby Chodítko 3 v 1 s panenkou

Dětské chodítko 3v1 je z kvalitního plastu a pomáhá nejen při prvních krůčcích, ale může být použito i jako kočárek nebo sedačka pro panenku. Kolečka jdou zaaretovat. Balení obsahuje panenku o velikosti 30 cm.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby Baby Nurse Klokanka pro panenky Smoby Kosmetický kufřík s příslušenstvím
Smoby Baby Nurse Klokanka pro panenky

Klokanka pro panenky je v barvách Baby Nurse. Má dva nastavitelné ramenní popruhy. Panenka se může nosit dvěma způsoby. Buď bude otočená směrem ven nebo čelem k holčičce.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Kosmetický kufřík s příslušenstvím Smoby Kosmetický kufřík s příslušenstvím
Smoby Kosmetický kufřík s příslušenstvím

Kosmetický kufřík My Beauty je naplněn vším, co potřebujete pro skvělé mobilní wellness ošetření. Může to být účesem, nehtovým salonem nebo make-upem, nic nezůstává zbytečné. Všech 13 doplňků (falešná kosmetika) najdete uvnitř kufříku s rukojetí a lze je s sebou vzít kamkoli.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Domek na pilířích se skluzavkou Smoby Kosmetický kufřík s příslušenstvím
Smoby Domek na pilířích se skluzavkou

Patrový zahradní domeček se skluzavkou a žebříkem v bílo-červeno-zeleném barevném provedení má stabilní stěny, otevírací vrátka a posouvací okenice. Je ošetřen ochranou proti UV záření, což zaručuje barevnou stálost.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Smoby Baby Nurse Jídelní židlička pro panenky Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím
Smoby Baby Nurse Jídelní židlička pro panenky

Vysoká stolička pro panenky Baby Nurse s podnosem, talířem a lžičkou. Díky širokému otvoru lze panenku snadno umístit do vysoké stoličky. Úložný prostor pod sedadlem nabízí prostor pro další příslušenství. Vysoce kvalitní plast je lehký, lze jej snadno přenášet a lze rychle očisti. Speciální konstrukce zajišťuje dobrou stabilitu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím
Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím

Tento lékařský elektronický vozík se 2 kolečky zaujme všechny malé doktory. Elektronický modul EKG má četné funkce a zvukové efekty, díky nimž je hra na doktora realističtější. V úložných prostorách je vše, co je třeba pro naléhavé případy pro ošetření pacientů.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Domeček zahradnický rozšiřitelný 135 cm Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím
Smoby Domeček zahradnický rozšiřitelný 135 cm

Domeček pro malého zahradníka je vyroben z kvalitního plastu a udělá radost každému dítěti. Mezi jeho výbavu patří velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko a okap s konvičkou. Navíc se k domečku dá přidat mnoho příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě.

můžete mít 4.12.

Od MALL