SO SEVEN Fashion Milan Hexagonal Marble Black/Silver pro iPhone XR SSBKC0096
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s šestiúhelníkovým vzorem v barvě stříbra a černého mramoru váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Milan Hexagonal Marble White/Rose Gold pro iPhone XR SSBKC0095
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s šestiúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata a bílého mramoru váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Milan Hexagonal Marble White/Rose Gold pro iPhone X/XS SSBKC0010
311 Kč
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s šestiúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata a bílého mramoru váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Paris Black/Gold Cover pro iPhone XR SSBKC0098
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s luxusním černozlatým vzorem váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Paris Black/Gold Cover pro iPhone X/XS SSBKC0007
311 Kč
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s luxusním černozlatým vzorem váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Paris White/Rose Gold Triangle Cover pro iPhone XR SSBKC0097
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s luxusním trojúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Paris White/Rose Gold Triangle Cover pro iPhone X/XS SSBKC0006
311 Kč
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven se vzorem trojúhelníků v barvě růžového zlata váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Tokyo Blue Cherry Blossom Flowers Cover pro iPhone XR SSBKC0094
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu stylový doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s jemným vzorem třešňových květů na modrém pozadí váš iPhone XR nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Fashion Tokyo White Cherry Blossom Flowers Cover pro iPhone XR SSBKC0093
365 Kč
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu stylový doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s jemným vzorem sakurových květů váš iPhone XR nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.


SO SEVEN Hawai Case Tropical Blue Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0054
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Hawai Case Tropical Blue pro iPhone 6, 6S, 7 a 8 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Motiv šťavnatého tropického ráje vám bude celoročně připomínat dovolenou.


SO SEVEN Hawai Case Tropical Blue Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0017
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Hawai Case Tropical Blue pro iPhone X a XS je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Motiv šťavnatého tropického ráje vám bude celoročně připomínat dovolenou.


SO SEVEN Hawai Case Tropical Yellow Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0020
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Hawai Case Tropical Yellow pro iPhone X a XS je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Motiv šťavnatého tropického ráje vám bude celoročně připomínat dovolenou.


SO SEVEN Milan Case Hexagonal Marble Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0011
314 Kč
304 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu elegantní módní doplněk. Kryt SoSeven Milan Case Hexagone Marble v barvě černého mramoru se stříbrnou mřížkou je kompatibilní s iPhone X/XS. Každý kryt je vyroben pro konkrétní model chytrho telefonu, proto disponuje přesnými výřezy pro konektory, kameru a reproduktory.


SO SEVEN Milan Case HoneyComb Marble Black Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0048
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kryt na mobil s motivem černého mramoru poskytuje ochranu proti poškození a nečistotám. SoSeven Milan Case HoneyComb Marble Black je kompatibilní s telefony iPhone 6/6S/7/8 a má přesné otvory pro kameru, reproduktory a blesk. Není to jen obyčejný kryt, ale i stylový módní doplněk.


SO SEVEN Milan Case HoneyComb Marble White Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0047
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kryt na mobil s motivem mramoru a zlaté mřížky poskytuje ochranu proti poškození a nečistotám. SoSeven Milan Case HoneyComb Marble White je kompatibilní s telefony iPhone 6/6S/7/8 a má přesné otvory pro kameru, reproduktory a blesk. Není to jen obyčejný kryt, ale i stylový módní doplněk.


SO SEVEN Paris Case Arches Black/Gold Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0044
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kryt na mobil v černé barvě se zlatým motivem poskytuje ochranu proti poškození a nečistotám. SoSeven Paris Case Arches Black/Gold je kompatibilní s telefony iPhone 6/6S/7/8 a má přesné otvory pro kameru, reproduktory a blesk. Není to jen obyčejný kryt, ale i stylový módní doplněk.


SO SEVEN Paris Case Arches White/Gold Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0045
314 Kč
304 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kryt na mobil v bílé barvě se zlatým motivem poskytuje ochranu proti poškození a nečistotám. SoSeven Paris Case Arches White/Gold je kompatibilní s telefony iPhone 6/6S/7/8 a má přesné otvory pro kameru, reproduktory a blesk. Není to jen obyčejný kryt, ale i stylový módní doplněk.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Anthracite pro iPhone 6/6S/7/8 Plus SSFLS0009
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v antracitovém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 Plus spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Anthracite pro iPhone 6/6S/7/8 SSFLS0005
384 Kč
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v antracitovém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Anthracite pro iPhone XS Max SSFLS0010
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v antracitovém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone XS Max spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Anthracite pro iPhone X/XS SSFLS0001
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v antracitovém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone X/XS spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Grey pro iPhone 6/6S/7/8 Plus SSFLS0007
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 Plus spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Grey pro iPhone 6/6S/7/8 SSFLS0006
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Grey pro iPhone XS Max SSFLS0008
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone XS Max spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Grey pro iPhone X/XS SSFLS0002
384 Kč
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone X/XS spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 Plus SSBKC0101
451 Kč
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt Premium Gentleman Case od SoSeven v tmavě šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 Plus spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0099
456 Kč
446 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XS Maxčerné barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS Max je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS SSBKC0024
456 Kč
446 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS v černé barvě a textilní úpravě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0024 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 Plus SSBKC0102
451 Kč
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone 6/6S/7/8 Plus spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0100
456 Kč
446 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XS Max v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0026
456 Kč
446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone XR SSBKC0103
456 Kč
446 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XR poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone XR SSBKC0104
456 Kč
446 Kč

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XR poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber SSBKC0104 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0028
456 Kč
446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber SSBKC0028 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.


SO SEVEN Sweet Gentleman Case MicroFiber Black Kryt iPhone 7/8+ SSBKC0105
477 Kč
467 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobil značky SoSeven v povrchové úpravě microfiber je kompatibilní s telefonem iPhone 7/8+. ** Sweet Gentleman Case Microfiber** je vyroben přímo pro tento typ telefonu, proto disponuje přesnými otvory na kameru, konektory a blesk.


SO SEVEN Tokyo Case Blue Cherry Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0040
314 Kč
304 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Tokyo Case Blue Cherry pro iPhone 6, 6S, 7 a 8 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Motiv svěžích třešňových květů navíc udělá jaro z každého počasí.


SO SEVEN Hawai Case Flamingo Kryt pro iPhone 6/6S/7/8 SSBKC0056
314 Kč
304 Kč

Plastový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. SoSeven Hawai Case Flamingo pro iPhone 6, 6S, 7 a 8 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Díky trendy motivu divokých plameňáků navíc budete zaručeně v kurzu.


SO SEVEN je pařížská značka, která vytváří dokonalé a harmonické spojení mezi módou a mobilním příslušenstvím. Objevte osobnost, která žije v každém z nás.

SO SEVEN je pařížská značka, která vytváří dokonalé a harmonické spojení mezi módou a mobilním příslušenstvím. Objevte osobnost, která žije v každém z nás.