Soaphoria Zubní pasta na šetrné bělení zubů 50 ml

Soaphoria Zubní pasta na šetrné bělení zubů 50 ml

225 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zubní sérum s patentovanou složkou Omyacare®, kokosového oleje, aktivního uhlí a extraktů bylin šetrně a přirozeně bělí zuby. Zubní sérum má svěží bylinnou chuť a obsažený xylitol je šetrný k zubní sklovině. Extrakty bylin šalvěje a rozmarýnu mají antiseptické a stahující účinky na dásně.

Partner: FOLLY.cz
Soaphoria Zubní pasta na reminelizaci chrupu 50 ml

Soaphoria Zubní pasta na reminelizaci chrupu 50 ml

225 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní sérum s patentovanou složkou Omyadent® 100 – OG, kokosovým olejem, bílým jílem a extrakty bylin remineralizuje a chrání zubní sklovinu. Poskytuje trvalou ochranu chrupu, neutralizuje škodlivé kyseliny a zabraňuje usazování povlaku.

Partner: FOLLY.cz
Soaphoria DOBROdruh Přírodní repelent 75 ml

Soaphoria DOBROdruh Přírodní repelent 75 ml

165 Kč

Jemný balzámový repelent s organickým složením s obsahem přírodních silic z levandule, citronely či rozmarýnu účinně odežene hmyz bez zbytečného podráždění pokožky. V praktické tubě na všechny výlety do přírody a vhodný pro celou rodinu. Receptura vhodná i pro vegany.

Partner: FOLLY.cz

Značka Soaphoria přetváří krásu přírody, bohatství jejích léčivých účinků a rozmanitost jejích vůní do různých kosmetických výrobků. Hlavními ingrediencemi v receptech jsou nejrůznější organické oleje, másla a vosky rostlinného původu. O léčivé síle této kombinace se můžete pomocí výlučně ručně vyráběných produktů přesvědčit sami. Navíc nenajdete v nich ropné deriváty, silikony, syntetická barviva a vůně, nepřípustné konzervační látky, či dokonce ani palmový olej. Upřednostňují balení do skleněných nádob, zavedli recyklační program. Soaphoria má ocenění v soutěžích: Podnikatelka roku a Mladý inovativní podnikatel.