Soaphoria

Soaphoria Organický kosmetický olej Arganový (Argan Oil) (Objem 50 ml)

Soaphoria Organický kosmetický olej Arganový (Argan Oil)

255 Kč
243 Kč

Organický kosmetický olej Arganový hloubkově vyživuje pokožku a podporuje obnovu buněk. Pomáhá ošetřit suchou, citlivou, podrážděnou a šupinatou pokožku. Výborně se hodí také na psoriatickou a ekzematickou pokožku.

Partner: Vivantis
Soaphoria Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil) (Objem 50 ml)

Soaphoria Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil)

255 Kč
238 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Organický kosmetický olej Malinový je lisovaný za studena.  Vzácný olej velmi lehké konzistence s výbornou vstřebatelností a mírně ovocně-kořeněnou vůní, který dokáže účinně chránit pokožku po celý den.

Partner: Vivantis
Soaphoria Organický kosmetický olej Šípkový (Rosehip Oil) (Objem 50 ml)

Soaphoria Organický kosmetický olej Šípkový (Rosehip Oil)

234 Kč
223 Kč

Organický kosmetický olej Šípkový je lisovaný za studena.  Šípkový olej nažloutlé až oranžovožluté barvy se považuje za jeden z nejlepších rostlinných olejů podporujících regeneraci poškozené pokožky jako kožních jizev, ran i akné a dokonce i těch starších.

Partner: Vivantis
Soaphoria Organický přírodní deodorant Soapgasm Muž 50 ml
1x

Soaphoria Organický přírodní deodorant Soapgasm Muž 50 ml

173 Kč
153 Kč

Organický deodorant s obsahem esenciálních olejů pro přirozenou a bezpečnou péči a pocit svěžesti během dne. Deodorant nebrání přirozeným funkcím pokožky, tedy nezabraňuje pocení, avšak má mírný antiperspirační účinek díky přidanému oxidu zinečnatému (bez nanočástic) a bentonitové jílu.

Partner: Vivantis
Soaphoria 100% Přírodní mangové máslo 150 ml

Soaphoria 100% Přírodní mangové máslo 150 ml

337 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mangové máslo s jemnou konzistencí hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku i vlasy. Je bohaté na vitamíny, minerály, fytosteroly, karotenoidy, antioxidanty a pečuje tak o suchou, problematickou pokožku a suché, poškozené vlasy. Dodá extra péči, jemnost, hebkost a chrání před vysušováním.

Partner: FOLLY.cz

Značka Soaphoria přetváří krásu přírody, bohatství jejích léčivých účinků a rozmanitost jejích vůní do různých kosmetických výrobků. Hlavními ingrediencemi v receptech jsou nejrůznější organické oleje, másla a vosky rostlinného původu. O léčivé síle této kombinace se můžete pomocí výlučně ručně vyráběných produktů přesvědčit sami. Navíc nenajdete v nich ropné deriváty, silikony, syntetická barviva a vůně, nepřípustné konzervační látky, či dokonce ani palmový olej. Upřednostňují balení do skleněných nádob, zavedli recyklační program. Soaphoria má ocenění v soutěžích: Podnikatelka roku a Mladý inovativní podnikatel.