Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dílků
349 Kč 279 Kč

Tyto puzzle s motivem Frozen 2 jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv z animovaného filmu Ledové království 2 budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků, ze kterých pak složíte jeden ze čtyř možných obrázků.

Spin Master Cool Maker Náramkovač 2019
1 029 Kč
+ doprava zdarma

S novým náramkovačem Cool Maker si můžeš plést krásné náramky přátelství a nově i náhrdelníky. Vložte barevné cívky do stroje dle přiložených vzorů a vytvoř během chvilky kvalitní náramek nebo náhrdelník. Sada obsahuje přístroj KumiKreator i veškeré příslušenství k výrobě náramků.

Spin Master Luvabella Interaktivní miminko
1 999 Kč 1 649 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásné interaktivní miminko Luvabella tě po probuzení přivítá velmi reálnou mimikou obličeje. Přitul se k ní, nebo ji nakrm z lahvičky a zjisti, jak miminko zareaguje. Když jí dáš dudlík, tak usne a na bříšku uvidíš, jak dýchá.

Spin Master Bunchems Bendy sada pro ohýbání-25%
699 Kč 519 Kč

Výprodej

Nové bodláky Bunchems se dají navlékat na speciální ohebnou tyčku a vytvářet tak nové výtvory jako nikdy předtím. Unikátními barevné bodláky Bunchems se snadno spojují a skvěle drží. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba žirafa, kytička nebo motýl?

Spin Master Bunchems Variabilní sada
949 Kč 699 Kč

Velká kreativní sada Bunchems obsahuje 400 bodláků Bunchems, 30 ks fosforeskujících a 10 ks velkých bodláků. Obsahuje i 20 ks dalších plastových doplňků, které otvírají další možnosti pro tvou kreativitu. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba ryba, chameleon nebo kousek melounu?

Spin Master Hatchimals Královská zvířátka čtyřbalení s bonusem S6
369 Kč 309 Kč

S touto sérií můžeš nasbírat 50 nových postaviček, přičemž v tomto balení najdeš hned čtyři figurky Hatchimals. Z každého vajíčka si vylíhni jedno zvířátko s královskými doplňky. Zahřej srdíčko a až změní barvu, pomoz zvířátkům Hatchimals vylíhnout se z vajíček.

Spin Master Hatchimals Pixies-17%
339 Kč 279 Kč

Akce

Pixies jsou krásné sběratelské panenky ve vajíčku. Zahřej třením srdíčko na vajíčku. Když změní barvu, promáčkni skořápku a zjisti, jaká z panenek Pixies je uvnitř. Panenky jsou třpytivé, mají třepotavá křidélka a 3 tajné doplňky. Spodní část vajíčka pak slouží jako postýlka pro panenku, pod kterou se mohou doplňky uskladnit.

Spin Master Hatchimals Plyšáci-20%
449 Kč 359 Kč

Výprodej

Měkoučcí, roztomilí, huňatí, to jsou plyšové verze vašich nejoblíbenějších Hatchimals! Tito plyšáci jsou schovaní ve vajíčkách s fialovým plyšovým srdcem. Jednoduše vytáhněte vršek vejce a poznejte svého nového kouzelného kamaráda.

Spin Master Paw Patrol Velký policejní vůz s efekty a motorkou
1 599 Kč 1 249 Kč
+ doprava zdarma

Velké policejní auto s jedinečnou motorkou hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Má funkční naviják a má zvukové a světelné efekty. Pojme všech 6 štěňátek ze seriálu. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu!

Spin Master Toy Story 4: Aktivní hra
789 Kč 569 Kč

Je na čase vstát a začít si pořádně hrát! Hra na motivy úspěšného animáku Toy Story 4 od Disney Pixar tě vytáhne ze sedačky do pohybu! Nasaď si kovbojský klobouk, jako nosí Woody a pokus se pochytat co nejvíc figurek Buzze Rakeťáka. Vyhrává ten, kdo jich bude mít na klobouku nejvíc.

Spin Master Cool Maker Sada doplňků Květináče
369 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada na keramiku Cool Maker představuje revoluční způsob práce s hlínou! Polož hliněnou destičku na hrnčířský kruh a toč s ním, dokud nevymodeluješ požadovaný tvar. Nech své dílo uschnout na vzduchu a pak ho natři přiloženými barvami. Vymodeluješ si květináčky?

Spin Master Cool Makers Šicí stroj
1 199 Kč 849 Kč

Funkční šicí stroj Cool Makers se speciální technologií spojování látek, která je velmi bezpečná. Výtvory pak můžeš ozdobit úžasnými dekoracemi.

Spin Master Demo Duke Bourák se zvuky
1 999 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní auto se srandovními zvuky. Při nárazu se demoluje ve 3 stupních. Pak je čas zmáčknout tlačítko opravy a ono se samo poskládá zpět do původního tvaru. Užij si „bezpečné“ demolování.

Spin Master Hatchimals mystery překvapení
2 099 Kč 1 789 Kč
+ doprava zdarma

Hatchimals jsou interaktivní zvířátka, která se za láskyplné péče dětí sami vyklubou z vajíček a které je třeba naučit spoustu věcí a zažít s nimi hodně legrace. Nikdy nevíš, které ze 4 zvířátek se ti z vajíčka vylíhne.

Spin Master Monster Jam Písková aréna pro auta-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Věrná napodobenina Monster Jam auta z celosvětové show v závodišti plném písku se stane skvělou zábavou pro každého fanouška. Rozjeďte tento Moster Jam teréňák na maximum a vyzkoušejte, co všechno zvládne v aréně jako opravdová auta ve známé show! Ukaž, co v tobě je!

Spin Master Patrol hlídkovací věž Tlapková patrola
1 599 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Rozhledna Tlapkové patroly je dokonalé velitelství se skutečným fungujícím výtahem, světly a zvuky a ovinutím kolem skluzavky! Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží!

Spin Master Paw Patrol Záchranný vrtulník s efekty
1 599 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Záchranný vrtulník hrdinky Skye ze seriálu Tlapková Patrola. Má funkční naviják, točí vrtulemi a má zvukové a světelné efekty. Pojme všech 6 štěňátek ze seriálu. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu!

Spin Master Hatchimals Hra pro nejmenší
699 Kč 379 Kč

Zahrajte si s rodinou či kamarády skvělou deskovou hru s oblíbenými postavičkami Hatchimals z Bloomin Bluffs, Starlight Shores, Ocean a Midnight Masquerade. Ten kdo dokáže jako první posbírat všechny postavičky z hrací karty svého týmu, vyhrává!

Spin Master Vratká věž
209 Kč

Vratká věž je zábavná dynamická hra, ve které je úkolem odebírat stavební díly a dávat je nahoru, vše za pomocí pouze jedné ruky. Komu věž při jeho tahu spadne, ten prohrává.

Spin Master Toy Story 4: Hra na rybáře
579 Kč 419 Kč

Klasická rybářská hra na motivy úspěšného animáku Toy Story 4 od Disney Pixar tě bude parádně bavit! Chop se prutu a vylov několik mimozemšťanů z vesmírné lodi. Vyhrává ten, kdo jich uloví nejvíc.

Spin Master Domino v plechové krabičce
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada dominových kamenů je určená pro celou řadu dominových her, jako je Klasické domino, Blesk, nebo Bergen. 28 kusů kostek je zabaleno v plechové krabičce a jsou tak připraveny na cesty.

Spin Master Paw Patrol člověče, nezlob se
349 Kč 299 Kč

Užijte si klasickou hru v nové podobě s hrdiny oblíbeného seriálu Tlapková patrola. Kdo bude mít při hodu kostkou největší štěstí a dostane své figurky do domečku jako první?

Spin Master Cool Maker Sada doplňků Kasičky
369 Kč 289 Kč

Sada na keramiku Cool Maker představuje revoluční způsob práce s hlínou! Polož hliněnou destičku na hrnčířský kruh a toč s ním, dokud nevymodeluješ požadovaný tvar. Nech své dílo uschnout na vzduchu a pak ho natři přiloženými barvami. Vymodeluješ si kasičky?

Spin Master Pog 2 party tuby s panenkou a doplňky-33%
449 Kč 299 Kč

Výprodej

Dvojnásobný zážitek. Konfety vystřelí a objeví se panenka – podívej, jaká přišla na tvoji párty. V 1. řadě jsou 3 témata na párty: duha a jednorožci, zvířátka a zimní říše divů. Dvojitý Popper obsahuje 2 tuby s konfetami, 1 z 8 jedinečných panenek, jednoho mazlíčka a spoustu doplňků.

Spin Master Pog Hrací sada pro párty panenky - Ava-50%
499 Kč 249 Kč

Výprodej

Párty panenka Ava je v jedinečném balení s hrací sadou. Elegantní dárková krabička obsahuje panenku, jednoho mazlíčka, spoustu doplňků a oblečků na jakoukoli párty a vybavení na výzdobu. Navíc je možné z obalu vytvořit originální party herní prostor.

Spin Master Pog Hrací sada pro párty panenky - Hayden
499 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Párty panenka Hayden je v jedinečném balení s hrací sadou. Elegantní dárková krabička obsahuje panenku, jednoho mazlíčka, spoustu doplňků a oblečků na jakoukoli párty a vybavení na výzdobu. Navíc je možné z obalu vytvořit originální party herní prostor.

Spin Master Zoomer Interaktivní štěňátko Lollipop
549 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!

Spin Master Hatchimals puzzle 46 ks ve vajíčku-22%
219 Kč 169 Kč

Akce

Dětské puzzle s roztomilým motivem se zvířátky jsou uloženy v jedinečném obalu v podobě vajíčka. Hra s puzzle je skvělá zábava, při které děti rozvíjejí svoji prostorovou představivost i jemnou motoriku.

Spin Master Moje první kreslící tabule Tlapková patrola-65%
799 Kč 279 Kč

Akce

Dětská oboustranná tabule v oblíbené licenci Tlapková patrola je skvělý doplněk do každého dětského pokoje. Na tabuli lze kreslit křídou nebo fixou. Součástí balení jsou i fixy a omalovánky.

Spin Master Bunchems - Jumbo balení
1 599 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Bunchems Jumbo balení přináší nový neuvěřitelně vzrušující zážitek z hraní! Stavění z těchto kuliček připomínající bodláky bude vaše ratolesti bavit. Díky velké škále barev a nejrůznějších doplňků jako jsou oči, křídla a podobně, mohou děti sestavit cokoli je napadne.

Spin Master BAKUGAN ELEKTRONICKÝ MAXIMUS
1 599 Kč

Super velký Bakugan Maximus se dá složit a po té, co mu za krk vložíš malého Bakugana se celý otevře a je připraven k boji. Vydává zvukové a světelné efekty stejně jako v TV seriálu Bakugan.

Spin Master BATMAN HELMA A MĚNIČ HLASU SE ZVUKY
929 Kč

Chcete znít jako superhrdina Batman? Oblékněte si masku na hlavu a vystrašte nepřítele zářícíma očima a 15 různými bojovými zvuky. Stačí stisknout tlačítko na boku masky. Díky vestavěnému modulátoru řeči bude vše, co říkáte, vysloveno hlasem samotného Bat

Spin Master BUNCHEMS BUNCH BOT
849 Kč

Bunchems Bunch Bot Posuň zábavu s Bunchems na další úroveň díky Bunch Bot a vytvoř  ještě zajímavější kreace. S touto svělou Bunchems 3D „tiskárnou“ můžeš podle více než 30 návodů poskládat vrstvy bodláků do tiskárny a pak z ní vytlačit různé výtvory.

Spin Master Bunchems jumbo balení s 1000 ks
1 399 Kč

Velká hrací sada Bunchems obsahující více než 1000 ks dílků, ze kterých můžete vytvořit nesčetně výtvorů. S touto kreaivní sadou si užijete spoustu zábavy. Díky barevným kuličkám, které jsou podobné bodláčkům, budou moci vaše děti vytvářet různé postavy dle vlastní fantazie.

Spin Master BUNCHEMS kamarádi
199 Kč

Kuličky se vzájemnou vysokou přilnavostí, skrze svoji specifickou povrchovou strukturu. Děti si z těchto balení mohou snadno vytvarovat aligátora nebo jiné 3D objekty dle své fantazie.

Spin Master BUNCHEMS KREATIVNÍ BALENÍ
269 Kč

Kuličky se vzájemnou vysokou přilnavostí, skrze svoji specifickou povrchovou strukturu. Děti si z těchto balení mohou snadno vytvarovat aligátora nebo jiné 3D objekty dle své fantazie.

Spin Master BUNCHEMS KUFŘÍK NA CESTY
549 Kč

Sada kuliček v cestovním balení se vzájemnou vysokou přilnavostí, skrze svoji specifickou povrchovou strukturu. Děti si z těhoto balení mohou snadno vytvarovat postavičky, živočichy nebo jiné 3D objekty dle své fantazie.

Spin Master Bunchems - Mega Balení
749 Kč 649 Kč

Bunchems Mega balení přináší nový neuvěřitelně vzrušující zážitek z hraní! Stavění z těchto kuliček připomínající bodláky bude vaše ratolesti bavit. Díky velké škále barev a nejrůznějších doplňků jako jsou oči, křídla, brýle a podobně, mohou děti sestavit cokoli je napadne.

Spin Master Bunchems Sada pro duté výtvory
699 Kč 609 Kč

Vytvoř si s Bunchems, barevnými kuličkami s bodláčky, podle přiložených tvarů a forem stavbu nebo postavičku podle návodu nebo podle vlastní fantazie. Sada navíc obsahuje 4 nové tvary.

Spin Master je kanadská firma, kterou v polovině 90. let založili dva kamarádi z dětství. Společnou pílí a inovativním přístupem ji od pouličního prodeje přivedli až na samotný vrchol mezi výrobci hraček a hlavolamů v Severní Americe. Firma se soustředí na nové pojetí hraček, které děti i dospělé zaujmou a pobaví.

Spin Master je kanadská firma, kterou v polovině 90. let založili dva kamarádi z dětství. Společnou pílí a inovativním přístupem ji od pouličního prodeje přivedli až na samotný vrchol mezi výrobci hraček a hlavolamů v Severní Americe. Firma se soustředí na nové pojetí hraček, které děti i dospělé zaujmou a pobaví.