Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Spontex Microfibre Economic XXL 4+1 Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
Spontex Microfibre Economic XXL 4+1

Superabsorpční, víceúčelové mikrovlákno, které snadno odstraňují nečistoty a mastnotu. Efektivní pouze s vodou, není potřeba chemikálií. Barvy: modrá, žlutá, oranžová, růžová. V balení se nachází 5 kusů.

můžete mít DNES

MALL
Spontex Microfibre 8+2 ks Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
Spontex Microfibre 8+2 ks

Superabsorpční, víceúčelové mikrovlákno, které snadno odstraňují nečistoty a mastnotu. Efektivní pouze s vodou, není potřeba chemikálií. Barvy: modrá, žlutá, oranžová, růžová. V balení se nachází 10 kusů.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Spontex Catch & Clean Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
Spontex Catch & Clean

Úklidový smeták s gumovými štětinami Spontex Catch & Clean, které jsou dvakrát účinnější než běžné štětiny. Hlava smetáku je ohybatelná a omyvatelná. Teleskopická tyč se uzpůsobí vám vyhovující výšce a abyste se nemuseli při zametání ohýbat, lopatka nabízí nášlapný otvor.

můžete mít 3.4.

MALL
Spontex PROTECT 100 S Spontex 97050273 Express Systém Plus úklidový set
Spontex PROTECT 100 S

Sada jednorázových rukavic od značky Spontex. Určeny pro úklid v rámci domácích prací či kancelářských prostor. Velmi elastický vinylový materiál s hypoalergenním složením. Bez pudru. K dostání v celkem 100 kusech ve velikosti S.

můžete mít DNES

MALL
Spontex 97050273 Express Systém Plus úklidový set Spontex 97050273 Express Systém Plus úklidový set
Spontex 97050273 Express Systém Plus úklidový set

Nová generace oblíbeného mopu pro snadné vytírání podlahy je vybavená samoždímacím systémem, který velice účinně mop vyždímá. Nová vylepšená kontrukce kbelíku neobsahuje ždímací košík. Mřížka na stranách odstraní hrubou špínu a chlupy, mikrovlákno zase veškeré nečistoty a vlhkost.

můžete mít DNES

MALL
Spontex Full Action System Plus Spontex 97050273 Express Systém Plus úklidový set
Spontex Full Action System Plus

Set inovovaného mopu Full Action System má účinnější systém odstředění mopu, takže je vhodný na všechny typy podlah. Výhodou je, že obsahuje rovnou dvě náhrady – standardní a s abrazivní vrstvou na extra odolnou špínu.

můžete mít DNES

MALL
Spontex EASY SYSTEM MAX+ Spontex Quickmax Profi náhrada
Spontex EASY SYSTEM MAX+

Plochý mop EASY SYSTEM MAX+ od značky Spontex se samoždímacím systémem, díky kterému zůstanou ruce suché a čisté. Náhrada ze 100% mikrovlákna. Mikrovlákno má schopnost odstranit až 99% bakterií. Vhodný na všechny typy podlah. 360 stupňová otočná hlava, teleskopická tyč.

můžete mít 3.4.

MALL
Spontex Quickmax Profi náhrada Spontex Quickmax Profi náhrada
Spontex Quickmax Profi náhrada

div>Náhrada k mopu Spontex QuickMax je vyrobena z mikrovlákna pro efektivní čištění a aborpci. Plochý mop se záběrem 28 cm zajistí dokonalé vyčištění bez ztráty času. Navíc jí lze prát v pračce až na 60 °C.

můžete mít DNES

MALL
Spontex Magic Hook system mop Spontex Quickmax Profi náhrada
Spontex Magic Hook system mop

Mop s manuálním ždímacím systémem. Spontex Magic Hook system mop je vybaven unkátním háčkem pro ergonomické ždímání mopu bez větší námahy. Mop set se skládá z vědra se ždímačem, mopu a náhrady ze 100% mikrovlákna. Mikrovlákno odstraňuje z povrchu až 99 % bakterií.

můžete mít DNES

MALL
Spontex Plastová ramínka Spontex Express System Plus náhrada
Spontex Plastová ramínka

Set plastových ramínek s příčkou na kalhoty a háčkem na kravaty. Háček na zavěšení lze otočit podle potřeby. Ramínka od značky Spontex nabízíme v bílé a černé barvě po 10 kusech.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
Spontex Express System Plus náhrada Spontex Express System Plus náhrada
Spontex Express System Plus náhrada

Náhrada na inovovaný Express System Plus z mikrovlákna zajišťuje velmi účinný úklid, snadno totiž odstraňuje i odolné nečistoty. Velkou výhodou je, že návlek je možné prát v pračce.

můžete mít DNES

MALL
Akce
Spontex PROTECT 100 M Spontex Express System Plus náhrada
Spontex PROTECT 100 M

Sada jednorázových rukavic od značky Spontex. Určeny pro úklid v rámci domácích prací či kancelářských prostor. Velmi elastický vinylový materiál s hypoalergenním složením. Bez pudru. K dostání v celkem 100 kusech ve velikosti M.

můžete mít DNES

MALL

Historie celosvětově známé značky Spontexpřesahuje již 70 let. Již v roce 1932 firma ve Francii vyráběla první viskózní houbičky. Výrobou kombinovaných houbiček a plochých drátěnek firma rozšiřovala svůj sortiment. Roku 1977 se díky spojení firmy Spontex a Mapa vytvořila veliká firma zaměstnávající na 4000 zaměstnanců se sídly ve více než 80ti zemích. Koupí firmy Söke v roce 2000 získala firma TOP postavení na trhu v celé Střední Evropě.