-30%
Stadler Form Roger Little
7x

Stadler Form Roger Little

7 490 Kč
5 190 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 4 514 Kč

Čistička vzduchu vhodná pro prostory do 34 m² efektivně odstraňuje škodlivé znečišťující látky, plyny a pachy a navíc disponuje integrovaným indikátorem kvality ovzduší. Stadler Form ROGER little má ve výbavě Dual Filter, jenž v sobě kombinuje HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím. Pro dokonale čistý a zdravý vzduch doma i v kanceláři.

Od prodejce MALL
Stadler Form Peter White
2x

Stadler Form Peter White

4 817 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezvrtulový stojanový ventilátor s dotykovým ovládacím panelem. Stadler Form PETER v bílém provedení překvapí módem přirozeného větru. Díky oscilačnímu režimu dokáže osvěžit celou místnost, i když je umístěný v rohu. Na dotykovém ovládacím panelu si můžete nastavit jednu ze tří rychlostí ventilace, případně ventilátor ovládat z pohodlí pohovky díky dálkovému ovladači.

Od prodejce MALL
Stadler Form Peter Black
6x

Stadler Form Peter Black

4 550 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Bezvrtulový stojanový ventilátor s dotykovým ovládacím panelem. Stadler Form PETER v černém provedení překvapí módem přirozeného větru. Díky oscilačnímu režimu dokáže osvěžit celou místnost, i když je umístěný v rohu. Na dotykovém ovládacím panelu si můžete nastavit jednu ze tří rychlostí ventilace, případně ventilátor ovládat z pohodlí pohovky díky dálkovému ovladači.

Od prodejce MALL
-23%
Stadler Form Q Metal
1x

Stadler Form Q Metal

4 990 Kč
3 831 Kč
Doprava zdarma

Podlahový ventilátor v moderním designu. Stadler Form Q stříbrný vyniká precizním zpracováním a velmi vysokým výkonem. Nabízí 3 stupně rychlosti, jednoduchou manipulaci a údržbu. Je vhodný pro použití v místnostech o velikosti až 40 m², takže jej můžete umístit do větších kanceláří nebo obývacícíh pokojů.

Od prodejce MALL
Eva Little Titanium
7x

Stadler Form Eva Little Titanium

3 490 Kč
3 386 Kč
Doprava zdarma

Inteligentní zvlhčovač vzduchu v kompaktním provedení. Stadler Form E-017 dokáže do ovzduší dostat až 320 gramů vody za hodinu, pracuje velmi tiše, ale účinně. Cílové vlhkosti vzduchu dosahuje díky technologii adaptivního zvlhčování. Aromabox umožňuje používat esenciální olej pro aromaterapii.

Od prodejce MALL
-30%
George
5x

Stadler Form George

7 490 Kč
5 190 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 3 438 Kč

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatem a automatickým provozním režimem. Stadler Form GEORGE disponuje stmívatelnými LED diodami, možností přidat aroma esence a čistícím režimem. Základnu a disky můžete snadno vyčistit v myčce nádobí.

Od prodejce MALL
-21%
čistička vzduchu Roger Big Black

Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black

16 390 Kč
12 890 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 10 690 Kč

Čistička vzduchu pro místnosti do 104 m2 se vzduchovým výkonem 736 m3. Stadler-Form Roger Big Black je vybavena duálním filtrem, který zachytí až 99,9 % virů chřipky typu A. WiFi ovládání přes aplikaci Smart Life.

Od prodejce MALL
-19%
Oskar Big Black
17x

Stadler Form Oskar Big Black

5 990 Kč
4 812 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Evaporační zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR big v černém provedení. Ovládací panel přístroje se nachází na horní straně, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence.

Od prodejce MALL
-26%
Stadler Form Oskar Little White
61x

Stadler Form Oskar Little White

2 990 Kč
2 194 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Evaporační zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR little v bílé barvě s velmi nízkou spotřebou el. energie. Ovládací panel přístroje se nachází na horní straně, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

Od prodejce MALL
Oskar 2 ks
67x

Stadler Form Oskar 2 ks

449 Kč

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 2 kusy.

Od prodejce MALL
Stadler Form Aroma difuzér Jasmine bílá
27x

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine bílá

1 290 Kč

Kvalitní a nenápadný aroma difuzér Jasmine si vystačí s pár kapkami oblíbené vonné esence. K rozšíření vůně navíc využívá moderní ultrazvukovou technologii, kdy přeměňuje náplň na studenou vodní páru, která se rozšiřuje do celé místnosti.

Od prodejce MALL
Švýcarská značka Stadler Form byla založena v září 1998. Společnost Stadler Form Aktiengesellschaft se specializuje na vývoj, výrobu a prodej domácích spotřebičů se zaměřením na zlepšování kvality vnitřního ovzduší (čističky vzduchu, zvlhčovače, ventilátory, topidla, odvlhčovače, aroma difuzéry). Při vývoji výrobků je hlavní důraz kladen na nadčasový design v kombinaci s high-end technologií. Zakladatelem společnosti je Martin Stadler, který dosáhl velkého úspěchu v roce 1998 hned s prvním produktem, zvlhčovačem "FRED". Stadler Form navrhuje a vyvíjí zařízení ve Švýcarsku ve spolupráci se švýcarskými designéry, jako je například Mathias Walker (Matti), Carlo Borer, Kurt Zimmerli, Fabian Zimmerli a Bernhard I Burkard. Výrobky Stadler Form získávají pravidelně mezinárodní uznání i ocenění za design. Firma exportuje své výrobky do více než 40 zemích po celém světě a patří mezi přední dodavatele produktů pro úpravu vnitřního klima.