STALCO Stalco Garden adaptér s vnitřním závitem na kohoutek 1\"
24 Kč

Stalco Garden adaptér 1" - adaptér na kohoutek s vnitřním závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 1".

STALCO Stalco Garden adaptér s vnitřním závitem na kohoutek 1/2\"
28 Kč

Stalco Garden adaptér 1/2"- adaptér na kohoutek s vnitřním závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 1/2".

STALCO Stalco Garden adaptér s vnitřním závitem na kohoutek 3/4\" - 1\"
31 Kč

Stalco Garden adaptér 3/4" – 1"- adaptér na kohoutek s vnitřním závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 3/4" – 1".

STALCO Stalco Garden adaptér s vnitřním závitem na kohoutek 3/4\"
28 Kč

Stalco Garden adaptér 3/4"- adaptér na kohoutek s vnitřním závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 3/4".

STALCO Stalco Garden adaptér s vnějším závitem na kohoutek 1/2\"
24 Kč

Stalco Garden adaptér 1/2"- adaptér na kohoutek s vnějším závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 1/2".

STALCO Stalco Garden adaptér s vnějším závitem na kohoutek 3/4\"
24 Kč

Stalco Garden adaptér 3/4"- adaptér na kohoutek s vnějším závitem je vyroben z ABS plastu a má ergonomický tvar. Je extrémně odolný vůči mechanickému poškození, houževnatosti, kyselinám, louhům, olejům a tukům. Je zdravotně nezávadný. Velikost adaptéru je 3/4".

STALCO Stalco Garden dvoučepelové nůžky na silné větve 75 cm
773 Kč

Stalco Garden nůžky na silné větve - nůžky jsou vhodné na silné větve. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Hliníková ramena a dvoukomponentní rukojeť pro snadné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden hadice světle zelená (1/2\") - 20 m
289 Kč

Stalco Garden hadice 1/2" - tato kvalitní třívrstvá hadice je velmi elastická, odolná proti namáhání krutem a také odolná vůči UV záření. Je vhodná k zavlažování každé zahrady. Její průtokový tlak je 25 barů. Hadice je bez obsahu olova, barya a kadmia.

STALCO Stalco Garden hadice světle zelená (1\") - 25 m
1 160 Kč

Stalco Garden hadice 1" - tato kvalitní třívrstvá hadice je velmi elastická, odolná proti namáhání krutem a také odolná vůči UV záření. Je vhodná k zavlažování každé zahrady. Její průtokový tlak je 25 barů. Hadice je bez obsahu olova, barya a kadmia.

STALCO Stalco Garden hadice světle zelená (3/4\") - 25 m
604 Kč

Stalco Garden hadice 3/4" - tato kvalitní třívrstvá hadice je velmi elastická, odolná proti namáhání krutem a také odolná vůči UV záření. Je vhodná k zavlažování každé zahrady. Její průtokový tlak je 25 barů. Hadice je bez obsahu olova, barya a kadmia.

STALCO Stalco Garden nůžky na živý plot, rovné ostří 185 mm
422 Kč

Stalco Garden nůžky na živý plot - nůžky s rovným ostřím jsou vhodné pro střih živého plotu. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Mají hliníková ramena a dvoukomponentní rukojeť pro snadné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden nůžky na živý plot rovné ostří 210 mm
604 Kč

Stalco Garden nůžky na živý plot - nůžky s rovným ostřím jsou vhodné pro střih živého plotu. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Hliníková ramena a dvoukomponentní rukojeť pro snadné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden nůžky na živý plot rovné teleskopické 68 - 84 cm
834 Kč

Stalco Garden nůžky na živý plot - nůžky s rovným ostřím jsou vhodné pro střih živého plotu. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Výsuvná hliníková ramena a dvoukomponentní rukojeť pro snadné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden postřikovač kruhový 3 ramenní + podstavec
192 Kč

Stalco Garden kruhový postřikovač - otáčecí kruhový postřikovač s automatickým otáčením 360° by neměl chybět na žádné zahradě. Je vyroben z kvalitního plastu ABS, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Tlak vody je 2 – 4 bary a spotřeba vody je 20 – 30 l/min.

STALCO Stalco Garden postřikovač otočný plastový bodec
59 Kč

Stalco Garden bodcový postřikovač - otáčecí bodcový postřikovač s automatickým otáčením 360° by neměl chybět na žádné zahradě. Je vyroben z kvalitního plastu ABS, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Tlak vody je 2 – 4 bary a spotřeba vody je 15 - 20 l/min.

STALCO Stalco Garden postřikovač otočný pulzní plastový bodec
83 Kč

Stalco Garden bodcový postřikovač pulzní - otáčecí bodcový postřikovač s automatickým otáčením v nastaveném rozsahu 30 – 360° by neměl chybět na žádné zahradě. Je vyroben z kvalitního plastu ABS, což zaručuje jeho dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden proudnice regulovatelná - plast
47 Kč

Stalco Garden proudnice regulovatelná - proudnice s plynulou regulací vodního proudu v rozsahu od silného proudu po jemnou vodní mlhu. Je vyrobena z kvalitního ABS plastu a má ergonomický tvar.

STALCO Stalco Garden rýč špičatý ocelový, kovová násada 120 cm
483 Kč

Stalco Garden rýč špičatý – velmi kvalitní zahradní rýč, který je vyrobený z vysoce kvalitní kalené švédské oceli SSAB. Jeho pracovní deska je protlačovaná a jeho ocelová násada má protiskluzový gumový povlak a je zakončena dvoukomponentní rukojetí pro snadné a pohodlné používání.

STALCO Stalco Garden rýč rovný kalený, kovová násada 120 cm
483 Kč

Stalco Garden rýč rovný – velmi kvalitní zahradní rýč, který je vyrobený z vysoce kvalitní kalené švédské oceli SSAB. Jeho pracovní deska je protlačovaná a jeho ocelová násada má protiskluzový gumový povlak a je zakončena dvoukomponentní rukojetí pro snadné a pohodlné používání.

STALCO Stalco Garden ruční nůžky dvousečné 205 mm
204 Kč

Stalco Garden ruční nůžky -  dvousečné zahradní nůžky jsou vhodné pro střih mokrého dřeva Jejich odolná čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Dvoukomponentní rukojeť s protiskuzovým obložením pro jejich pohodlné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden ruční nůžky dvousečné s aretací 200 mm
277 Kč

Stalco Garden ruční nůžky - dvousečné zahradní nůžky jsou vhodné pro střih do průměru 20 mm. Jejich odolná čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Dvoukomponentní rukojeť s protiskuzovým obložením pro jejich pohodlné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden ruční nůžky dvousečné s aretací 228 mm
289 Kč

Stalco Garden ruční nůžky - dvousečné zahradní nůžky jsou vhodné pro střih do průměru 17 mm. Jejich odolná čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Hliníková rukojeť s protiskuzovým obložením PVC pro jejich pohodlné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden ruční nůžky jednosečné s aretací 200 mm
277 Kč

Stalco Garden ruční nůžky – jednosečné zahradní nůžky jsou vhodné pro střih do průměru 20 mm. Jejich odolná čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Dvoukomponentní rukojeť s protiskuzovým obložením pro jejich pohodlné a bezpečné používání.

STALCO Stalco Garden rychlospojka plastová 1/2\"
36 Kč

Stalco Garden rychlospojka 1/2" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 1/2" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden rychlospojka plastová 3/4\"
48 Kč

Stalco Garden rychlospojka 3/4" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 3/4" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden rychlospojka pogumovaná 1/2\"
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stalco Garden rychlospojka 1/2" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 1/2" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu s povlakem z termoplastické gumy, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden rychlospojka pogumovaná 3/4\"
68 Kč

Stalco Garden rychlospojka 3/4" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 3/4" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu s povlakem z termoplastické gumy, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden spojka na hadici pogumovaná 1/2\"
60 Kč

Stalco Garden spojka 1/2" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 1/2" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu s povlakem z termoplastické gumy, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden spojka na hadici pogumovaná 1/2\" - 3/4\"
72 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stalco Garden spojka 1/2" - 3/4" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 1/2" – 3/4" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu s povlakem z termoplastické gumy, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden spojka na hadici pogumovaná 3/4\"
68 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stalco Garden spojka 3/4" - hadicová průchozí rychlospojka o velikosti 3/4" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu s povlakem z termoplastické gumy, což zaručuje dlouhou životnost.

STALCO Stalco Garden stoprychlospojka plastová 1/2\"
43 Kč

Stalco Garden stoprychlospojka 1/2" - hadicová rychlospojka se stop ventilem na hadici o velikosti 1/2" má ergonomický tvar a je vyrobena z velmi kvalitního ABS plastu, což zaručuje dlouhou životnost.