Starlife ANATOMAX STAR 60 kapslí
780 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ANATOMAX STAR podporuje normální činnost pohybového aparátu a podporuje normální činnost trávícího systému a metabolismu.


Starlife ANTI-PARASITE STAR 60 kapslí
1 014 Kč

ANTIPARASITE STAR je přírodní, univerzální, vysoce účinný přípravek. Vytváří v organismu optimální prostředí pro užitečnou mikroflóru.


Starlife BRAIN STAR 60 kapslí
1 560 Kč

Doplněk stravy BRAIN STAR je formule pro výživu mozku s patentovanou koncentrovanou směsí Neuro-PS®, vyvinutou na základě potřeb moderního člověka.


Starlife CHITOSAN STAR 60 kapslí
1 014 Kč

CHITOSAN STAR je doplněk stravy obsahující látku chitosan, která má vysokou přirozenou vazebnou schopnost pro tukové látky.


Starlife CHLOROPHYLL STAR 60 tob.
780 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy CHLOROPHYLL STAR obsahuje chlorofyl, skupinu zelených barviv vyšších rostlin, které se účastní metabolismu kyslíku.


Starlife CMF 20 STAR 60 tbl.
936 Kč

CMF 20 STAR je ideálně vyvážená kombinace vápníku, hořčíku, železa, minerálních látek, vitaminů a dalších látek, která napomáhá odstraňovat nedostatek vitamínů a minerálů při běžném stravování.


Starlife COENZYSTAR Q10 60 tob.
858 Kč

COENZYSTAR Q10 je formule, jejíž hlavní složkou je koenzym Q10, který je důležitý pro tvorbu energie v buňce, je nezbytný pro energetický metabolismus a přeměnu potravin do fyziologické energie.


Starlife COPPER STAR 60 tbl.
390 Kč

COPPER STAR je doplněk stravy, který obsahuje měď. Měď přispívá při tvorbě kostí a červených krvinek.


Starlife CORAL CALCIUM STAR 60 kapslí
780 Kč

Doplněk stravy CORAL CALCIUM STAR obsahuje mořský korálový vápník, který je zdrojem vápníku, hořčíku a vitamínu D pro normální stav kostí.


Starlife CORDYCEPS STAR 60 kapslí
1 170 Kč

Doplněk stravy CORDYCEPS STAR je originální produkt z císařské dynastie Ming, který obsahuje vysoce účinné extrakty hub a bylin. Parazitární houby a části použitých bylin jsou v tradiční čínské medicíně ceněné pro svoji účinnost.


Starlife ENZYME STAR 60 kapslí
1 092 Kč

Doplněk stravy ENZYME STAR obsahuje zažívací enzymy, hlavně amylázu, gluoamylázu, invertázu, celulázu, proteázu, lipázu, které celkově přispívají k normální funkci trávicího ústrojí.


Starlife FIBER STAR 60 tbl.
1 092 Kč

Doplněk stravy FIBER STAR je bohatý na vlákninu s vynikajícími vazebními vlastnostmi. Produkt FIBER STAR je proto vhodným doplňkem při kontrole hmotnosti.


Starlife FOLIC ACID STAR 60 tbl.
234 Kč

FOLIC ACID STAR – foláty – kyselina listová – vitamín B9 – to vše je vitamín skupiny B, který je nezbytný pro obnovu a růst buněk.


Starlife GLUCOSAMINE STAR 60 kapslí
858 Kč

Doplněk stravy GLUCOSAMINE STAR přispívá k udržení normální funkce pohybového aparátu. Podporuje normální stav kloubů, kostí, vazů a šlach.


Starlife GREEN TEA STAR 60 kapslí
468 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GREEN TEA STAR obsahuje extrakt ze zeleného čaje, který se v čínském lékařství používá již od nepaměti pro udržení normálního stavu těla i mysli.


Starlife GREPO STAR 60 tbl.
780 Kč

Doplněk stravy GREPO STAR je tvořen řadou přírodních složek, které mají synergický účinek a široké uplatnění pro lidský organismus.


Starlife INULIN STAR 60 tob.
780 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy INULIN STAR přispívá k udržení normální fukce střevního traktu.


Starlife JOINT ACTIVITY STAR 60 tbl.
1 300 Kč

Doplněk stravy JOINT ACTIVITY STAR je vysoce účinnou kombinací látek – glukosamin, chondroitin a MSM (metylsulfonylmetan), která přispívá k normální funkci kloubního systému – chrupavek, kostí, vaziv a šlach.


Starlife JOINT MOBILITY STAR 60 kapslí
1 300 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy JOINT MOBILITY STAR je formule speciálně sestavená pro pohybový aparát lidského těla. Obsažené složky přispívají k udržení normálního stavu pojivových tkání.


Starlife L-ARGININE STAR 60 kapslí
1 248 Kč

Doplněk stravy L-ARGININE STAR obsahuje esenciální aminokyselinu arginin, která je důležitá pro výživu a růst tkání. Přípravek L-ARGININE STAR je proto vhodný zejména pro sportovce.


Starlife L-LYSINE 500 STAR 60 kapslí
546 Kč

Doplněk stravy L-LYSINE 500 STAR obsahuje esenciální aminokyselinu lysin, která je nutná k syntéze některých životně důležitých bílkovin.


Starlife LIFE STAR 60 kapslí
936 Kč

LIFE STAR je bylinná formule připravená speciální technologií podle autentických čínských receptur.


Starlife MIGRELIFE STAR 60 kapslí
702 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy MIGRELIFE STAR obsahuje byliny, které jsou známé svými posilujícími a uklidňujícími účinky.


Starlife NONI STAR 60 kapslí
702 Kč

Doplněk stravy NONI STAR obsahuje rostlinu Morinda citrifolia (NONI) z Havaje, která přispívá k optimalizaci funkcí organismu.


Starlife OMEGA-3 STAR 60 tob.
546 Kč

Doplněk stravy OMEGA-3 STAR obsahuje zdraví prospěšné mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Formule OMEGA-3 STAR obsahuje i antioxidačně působící vitamín E.


Starlife PAU D´ARCO STAR 60 kapslí
624 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy PAU D´ARCO STAR (kůra z lapača) obsahuje látky, které normalizují obranyschopnost lidského organismu a jeho odolnosti proti vnějším nepříznivým vlivům.


Starlife PROTECT STAR 60 tbl.
936 Kč

PROTECT STAR je formule speciálně sestavená z bylin, které normalizují funkce žlučníku, žaludku a jater.


Starlife REGEMAX STAR 60 kapslí
858 Kč

REGEMAX STAR přispívá k normální činnosti svalů a kostí. Formule je připravená podle originálních čínských receptur dynastie Ming.


Starlife RELAX STAR 60 kapslí
624 Kč

Doplněk stravy RELAX STAR je unikátní kombinací látek, které působí blahodárně na celé tělo. Působení rostlinných složek výrazně podporují i přidané vitamíny a ostatní fyziologicky účinné látky, zvláště vitamíny skupiny B normalizují funkci celého nervového systému.


Starlife RESPIRAL STAR 60 kapslí
702 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy RESPIRAL STAR je bylinný produkt, který přispívá normální činnosti dýchacích cest.


Starlife SILICA STAR 60 kapslí
702 Kč

Doplněk stravy SILICA STAR s extraktem přesličky rolní obsahuje kyselinu křemičitou (koloidní oxid křemičitý), která přispívá k ukládání vápníku do tkání. Přípravek SILICA STAR přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů.


Starlife TRAMOSTIC STAR 60 kapslí
702 Kč

Přípravek TRAMOSTIC STAR přispívá k normální činnosti močových cest a prostaty. Doplněk stravy TRAMOSTIC STAR je obzvláště vhodný pro muže od 45 let.


Starlife TREND RELAX STAR 60 tbl.
468 Kč

Doplněk stravy TREND RELAX STAR obsahuje extrakty bylin přispívajících k celkovému uklidnění a navození spánku. Formule byla sestavena tak, aby v organismu působila synergicky a působení jednotlivých komponentů mělo optimální účinek.


Zakladatelem společnosti Starflife je olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík, který vytvořil široký sortiment špičkových doplňků stravy.

Zakladatelem společnosti Starflife je olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík, který vytvořil široký sortiment špičkových doplňků stravy.