Stiga Freestyle koloběžka Hood neon

Stiga Freestyle koloběžka Hood neon

4 999 Kč
4 399 Kč

Další nabídka za 3 559 Kč

Je vhodná pro všechny, kteří chtějí dále rozvíjet své dovednosti a triky na koloběžce. Rám koloběžky je tvořen z pevné odlehčené hliníkovo-ocelové konstrukce. Odlehčená konstrukce umožňuje snadnou manipulaci při každém triku a pohybu, pevnost konstrukce zajišťuje bezpečnost a odolnost.

Od prodejce MALL
-32%
Stiga Pacer Brake růžové - použité

Stiga Pacer Brake - použité

549 Kč
369 Kč
Použité

Stiga Pacer Brake jsou boby nejvyšší kvality od švédské firmy. Brzdy pro bezpečnější jízdu a ovládání bobu. Precizní zpracování i toho nejmenšího detailu. Vyrobeny z kvalitní a lehké umělé hmoty.

Od prodejce MALL
-27%
Stiga Snowracer Colour PRO šedý - použité

Stiga Snowracer Colour PRO šedý - použité

3 999 Kč
2 909 Kč
Použité

Skibob disponuje volantem, který je protiskluzový a umožňuje snadné a bezpečné ovládání. Přední lyže mají carvingový tvar pro rychlejší jízdu. Nosnost bobu je až 80 kg a je vhodný pro 1 osobu. Stiga Snowracer Colour PRO šedý je vyroben z odolné oceli.

Od prodejce MALL

STIGA je společnost s dlouholetou úspěšnou historií a obchodním zastoupením ve více než 100 zemích po celém světě.

Na poli stolního tenisu se pohybuje už více než 70 let a je dlouhodobě světovým lídrem. STIGA je oficiálním partnerem 30 národních týmů včetně světových velmocí Číny a Švédska. V sekci Games vyrábí od roku 1957 různorodé produkty na zimní a letní sporty. Společným jmenovatelem všech výrobků je kvalitní zpracování i toho nejmenšího detailu.