Street Surfing Longboard FREERIDE 39"CURVE Wolf-artist series
2 489 Kč

Longboard disponuje sníženým těžištěm a vyniká tak skvělou stabilitou. Je vhodný na delší cesty a jízdu z kopce. Součástí jsou zapuštěné trucky. Street Surfing Longboard FREERIDE 39"CURVE Wolf-artist series je vyroben z několika vrstev javorových desek.

Street Surfing Koloběžka TRICKSTER Blossom Black
1 599 Kč

Dětská koloběžka disponuje svařovanou hliníkovou deskou a BMX řidítky s třibodovou objímkou. Je ideální pro nácvik prvních triků a skoků. Street Surfing Koloběžka TRICKSTER Blossom Black je vhodná pro děti od 5 let.

Street Surfing Freestyle koloběžka TORPEDO Firestarter
1 999 Kč

Dětská freestyle koloběžka disponuje kolečky s hliníkovým jádrem, která zajišťují pevnost při skocích. Také je vhodná na různé triky . Street Surfing Freestyle koloběžka TORPEDO Firestarter je určena pro děti od 8 let a pyšní se zajímavým designem.

Street Surfing Freestyle koloběžka DESTROYER White Fire Mask
2 499 Kč

Dětská freestyle koloběžka disponuje rychlými kolečky s ocelovou vidlicí a 3bodovou objímkou. Má hlavové složení NECO. Street Surfing Freestyle koloběžka DESTROYER White Fire Mask je určena pro děti od 8 let a pyšní se zajímavým designem.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnocení: 4,7
1 999 Kč

Freestyle koloběžka Street Surfing Torpedo s jedinečným designem je předurčena pro skatepark a triky. Vyztužený rám a řídítka ze slitiny hliníku 6061 vynikají maximální pevností a lehkostí. Kolečka s kovovými jádry garantují pevnost při skocích a tricích.

Street Surfing Longboard CUT KICKTAIL 36" Streaming
1 890 Kč 1 699 Kč

Longboard disponuje aluminiovými trucky na podložkách, které snižují vibrace. Je vhodný na jízdu ve městě a snadno se ovládá. Street Surfing Longboard CUT KICKTAIL 36" Streaming je vyroben z několika vrstev javorových desek.

Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací koloběžka Street Surfing Urban je určená do městského provozu. S kolečky 205 mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
2 799 Kč

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.

Street Surfing Trickster

Street Surfing Trickster

Hodnocení: 4,4
1 599 Kč

Dětská koloběžka je skvělá pro nacvičení různých triků a skoků. Disponuje 100 mm kolečky o tvrdosti 80A a ložisky ABEC 5. Brzda je klasicky umíštěna na zadním kolečku. Součástí jsou BMW řidítka o šířce 40 cm. Street Surfing Trickster je vhodná od 5 let.

Street Surfing Torpedo Glaciar
1 989 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s pevnými kovovými jádry koleček a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.

Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr Burst
2 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koloběžka je ideálním dopravním prostředkem pro cestování po městě. Díky rychlému skládacímu mechanismu je lehce přenosná. Široká řídítka a snížený nášlap zajišťují stabilnost. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT
2 899 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Destroyer

Street Surfing Destroyer

Hodnocení: 4,3
2 499 Kč

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým ve skateparku otočíte leckterou hlavu. Užívejte si rychlou jízdu i triky se 110mm kolečky a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovatě zelené nebo ohnivě rudé.

Street Surfing Waveboard LX Snake Pit-16%
1 590 Kč 1 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Waveboard od 6 let disponuje nosností až 100 kg a má dobrou ovladatelnost při otočkách a tricích. Součástí jsou grip hroty po obvodu desky. Street Surfing Waveboard LX Snake Pit je vhodný pro běžnou jízdu a nácvik triků.

Street Surfing Koloběžka Fizz Flip Mini Evo
1 490 Kč 1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koloběžka Fizz Flip Mini Evo s otočnýmí řídítky je vhodná pro děti od 3 let. Po zvládnutí jízdy na 3-kolečkové verzi koloběžky se dá jednoduše vyměnit přední dvoukolečko za klasické jednokolečko – to je součástí balení.

Street Surfing Skatebard Beach Board Wood Dimension
1 199 Kč

Skateboard je vyroben ze 7 desek javoru a je ideální do skateparku i pro dojíždění do školy. Street Surfing Skatebard Beach Board Wood Dimension má nosnost 100 kg a je vhodný od 5 let.

Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo
2 899 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Reward Cr-Mo je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Longboard FREERIDE 39” CURVE Higher Faster
2 499 Kč

Longboard disponuje sníženým těžištěm a vyniká tak skvělou stabilitou. Je vhodný na delší cesty a jízdu z kopce. Součástí jsou zapuštěné trucky. Street Surfing Longboard FREERIDE 39” CURVE Higher Faster je vyroben z několika vrstev javorových desek.

Street Surfing Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK ION 400 šedá
11 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 10" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Zadní kolo je navíc vybavené dvojitým odpružením a koloběžka Vás tak pohodlně přenese i přes drobné nerovnosti.

Street Surfing Bandit Shooter Green
2 899 Kč

Freestyle koloběžka disponuje hlavovým složením s kompresní technologií HIC a širokými řidítky. Pohodlná jízda je zajištěna ložisky ABEC 9. Street Surfing Freestyle koloběžka BANDIT Shooter Green Cr-Mo je určena pro děti od věku 8 let.

Street Surfing Skateboard CRUISER KICKTAIL 28" White Soul
1 599 Kč

Skateboard disponuje nosností až 100 kg a je vhodný už od 8 let. Je vhodný do města na cruising, carving i freeride. Street Surfing Skateboard CRUISER KICKTAIL 28" White Soul je vyroben z několika vrstev javorových desek.

Street Surfing Silniční koloběžka Urban Xpr - rozbaleno
2 190 Kč 2 069 Kč

Rozbaleno

Skládací koloběžka Street Surfing Urban je určená do městského provozu. S kolečky 205 mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Street Rush Xtreme Off Road
3 159 Kč

Koloběžka Street Surfing Street Rush s nafukovacími koly je kombinací freestyle a off-road koloběžky. Bytelné konstrukce ji dělá vhodnou do prakticky všech terénů vč. polních a lesních cest.

Street Surfing Ripper Myth Silver
3 299 Kč

Freestyle koloběžka Street Surfing Ripper Myth vyniká kvalitou zpracování, robustností a jedinečným designem s CNC otvorem. Vyztužená řídítka a hlavové složení s technologií HIC. Je předurčena pro jízdu ve skate parku a triky.

Street Surfing Ripper Bloody Black
3 299 Kč

Freestyle koloběžka stvořená svou robustní konstrukcí pro triky vám ve skateparku ostudu neudělá. Užívejte si rychlou jízdu se 110mm kolečky, která vás s ložisky ABEC 9 a kovovými jádry podrží i v těch nejkrkolomnějších skocích. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Ripper Bloody Black – tahle jízda nebude pro dámičky.

Street Surfing Skládací koloběžka URBAN X145
1 490 Kč 1 439 Kč

Skládací koloběžka disponuje délkově nastavitelným popruhem přes rameno. Součástí vyztužený hliníkový nášlap s protiskluzovou plochou. Street Surfing Skládací koloběžka URBAN X145 je vhodná pro děti od 8 let. Je vhodná do městského provozu.

Street Surfing Koloběžka KB1 Red Black
1 999 Kč

Koloběžka s nafukovacím koly o velikosti 12/12" je vhodná do města i do přírody. Koloběžka KB je skvělá pro udržení kondice a cestování na kratší i delší vzdálenosti. Vhodná nejen pro sportovce; děti i dospělí si jízdu užijí ve městě i v přírodě.

Street Surfing Koloběžka KB2 Blue White
2 499 Kč

Koloběžka s nafukovacím koly o velikosti 16/12" je vhodná do města i do přírody. Koloběžka KB je skvělá pro udržení kondice a cestování na kratší i delší vzdálenosti. Vhodná nejen pro sportovce; děti i dospělí si jízdu užijí ve městě i v přírodě.

Street Surfing Koloběžka Urban Xps Black Silver-16%
2 340 Kč 1 949 Kč

Koloběžku Street Surfing Urban Xps Black Silver se skládacím mechanizmem na jedno ""cvaknutí"" oceníte zejména při častém skládání koloběžky, které hravě zvládnete do 3 vteřin. Jede hladce a rychle. Díky širokým řídítkům 47 cm a sníženému nášlapu 8,5 cm od země je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. S velkými kolečky o průměru 205 mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.

Street Surfing Koloběžka RIPPER Neo Chrome
4 899 Kč

Freestyle koloběžka s vyztuženými řídítky z oceli CR-MO 4130, které jsou opatřeny hlavovým složením typu HIC. Dvojice PU koleček o velikosti 110 mm s ložisky ABEC 9 s hliníkovými jádry. Nožní brzda v zadní části. Opatřena CNC otvorem. Maximální nosnost 100 kg. Doporučeno pro děti od 8 let věku.

Street Surfing Koloběžka Urban Xpr
2 199 Kč

Skládací koloběžka Street Surfing Urban Xpr je určená do městského provozu. S kolečkami 205mm snadno překoná i drobné nerovnosti. Snížený nášlap pro snadné odrážení. Vybavená stojánkem.

Street Surfing Ripper Bloody Gold
3 299 Kč

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Ripped Bloody Gold vyniká svou robustní konstrukcí vyvedenou ve výrazných barvách. Disponuje extra širokými vyztuženými řidítky a hlavovým složenim HIC. Koloběžka je díky své stavbě a lehkosti vhodná na použití ve skateparcích.

Street Surfing® pochází z Kalifornie (USA), kde v roce 2005 představil nový světový fenomén – waveboard. Právě Street Surfing dal svou značkou The Wave® jméno tomuto výrobku. Dnes zahrnuje produktová řada waveboardy, longboardy, skateboardy a koloběžky.

Všechny produkty se neustále vylepšují a testují vlastním týmem Profi jezdců ve vývojovém centru v Portugalsku. Originální designy pochází z dílen vlastních grafiků či vznikají ve spolupráci s renomovanými umělci. Street Surfing má ve své „DNA“ tvorbu nového životního stylu a intenzivní prožití každého okamžiku.

Street Surfing® pochází z Kalifornie (USA), kde v roce 2005 představil nový světový fenomén – waveboard. Právě Street Surfing dal svou značkou The Wave® jméno tomuto výrobku. Dnes zahrnuje produktová řada waveboardy, longboardy, skateboardy a koloběžky.

Všechny produkty se neustále vylepšují a testují vlastním týmem Profi jezdců ve vývojovém centru v Portugalsku. Originální designy pochází z dílen vlastních grafiků či vznikají ve spolupráci s renomovanými umělci. Street Surfing má ve své „DNA“ tvorbu nového životního stylu a intenzivní prožití každého okamžiku.