Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK VOUSKY růžová
2x

Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK VOUSKY

275 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Premium láhev Vousky o objemu 150 ml od značky Suavinex vás nadchne svou praktičností. Má široké hrdlo pro snadné mytí i přípravu pokrmu. Pro své miminko oceníte i anti-kolikové průduchy zamezující hromadění vzduchu a jeho následné polykání během krmení.

Od prodejce MALL
Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK KRÁLÍK růžová
1x

Suavinex PREMIUM LÁHEV 150 ml P. PRŮTOK KRÁLÍK

279 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Premium láhev Králík o objemu 150 ml od luxusní značky Suavinex je skvělou volbou pro krmení vašeho miminka. Díky širokému hrdlu se snadno myje. Láhev disponuje anti-kolikovými průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání v průběhu krmení.

Od prodejce MALL
Suavinex PREMIUM LÁHEV 270 ml 3P HYGGE PROUŽKY růžová
1x

Suavinex PREMIUM LÁHEV 270 ml 3P HYGGE PROUŽKY

299 Kč
279 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Premium láhev Proužky o objemu 270 ml od luxusní značky Suavinex vás nadchne svou kvalitou a praktičností. Disponuje širokým hrdlem, proto se snadno čistí. Láhev má také anti-kolikové průduchy, které brání hromadění vzduchu a jeho polykání v průběhu krmení vaší ratolesti.

Od prodejce MALL
Suavinex PREMIUM LÁHEV 270 ml 3P HYGGE KRÁLÍK růžová
7x

Suavinex PREMIUM LÁHEV 270 ml 3P HYGGE KRÁLÍK

299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Premium láhev Králík o objemu 270 ml od luxusní značky Suavinex si vaše miminko zamiluje. Láhev má nastavitelnou sílu průtoku, takže můžete příjem jídla během krmení regulovat. Snadno se čistí a disponuje anti-kolikovými průduchy, které brání hromadění vzduchu a jeho polykání v průběhu krmení.

Od prodejce MALL
Sada Antikoliková Zerø.Zerø™ Láhev 180 ml A + dudlík Zerø.Zerø™ -2/ 2M
3x

Suavinex Sada Antikoliková Zerø.Zerø™ Láhev 180 ml A + dudlík Zerø.Zerø™ -2/ 2M

539 Kč

Kojenecká sada obsahující antikolikovou láhev a dudlík. Láhev obsahuje váček proti bolestem bříška. Tento patentovaný, silikonový váček se stahuje v závislosti na tom, jak dítě saje a stejným způsobem se tomu tak děje u mléčných žláz. Dudlík je vhodný pro citlivou pokožku a je vyroben ze 100% lékarského silikonu.

Od prodejce MALL
360 Láhev Forest na učení 340 ml - modrá
6x

Suavinex 360 Láhev Forest na učení 340 ml

349 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Učící hrneček Suavinex Forest 360 je ideálním pomocníkem pro učení dětí samostatného pití a přechod na klasický hrneček. Forest 360 umožňuje pít po celém obvodu hrnečku bez rozlití. Hrneček vytéká pouze při kontaktu s dětskými rty. Držadla pro drobné dětské ruce umožní snadné uchopení.

Od prodejce MALL
LÁHEV FOREST PRVNÍ S OUŠKY 150 ml - RŮŽOVÁ
11x

Suavinex LÁHEV FOREST PRVNÍ S OUŠKY 150 ml

299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská láhev FOREST značky Suavinex je učící láhev s oušky, která usnadní vašemu dítěti předchod z láhve na pití z hrníčku či sklenice. Netekoucí silikonové pítko se postará o to, aby dítě nevylévalo tekutinu všude. Praktická držadla usnadní dítěti pití a uchopení lahvičky.

Od prodejce MALL
Suavinex TERMOSKA 0,5l HYGGE - RŮŽOVÁ
1x

Suavinex Termoska na tekutiny HYGGE

728 Kč
699 Kč

Termoska na tekutiny HYGGE značky Suavinex je skvělý pomocník pro uchování teplých či studených nápojů. Udrží teplotu tekutin až 4 hodiny. Je ideální na výlety s dětmi nebo při přípravě mléka předem pro noční krmení.

Od prodejce MALL
Láhev Forest s brčkem 340 ml - růžová
15x

Suavinex Láhev Forest s brčkem 340 ml

329 Kč

Lahvička Suavinex Forest je ideální pro domácí použití, ale i na výlety, a to díky inovativnímu systému proti rozlití tekutiny a zatahovací slámce. Snadné uchopení umožňuje vhodný tvar. Měkká silikonová slámka chrání mléčné zuby a zároveň odolává prokousnutí.

Od prodejce MALL
Suavinex PREMIUM DÁRKOVÝ SET HYGGE růžová
30x

Suavinex PREMIUM DÁRKOVÝ SET HYGGE

419 Kč

Dárkový set HYGGE od kvalitní značky Suavinex je skvělým dárkem pro novorozená miminka. Sada obsahuje dudlík, klip na dudlík, silikonové kousátko a praktickou krabičku na dva dudlíky. Vše ve vysoké kvalitě za použití přírodních a netoxických materiálů.

Od prodejce MALL
TEPLOMĚR do vany HYGGE - RŮŽOVÝ
10x

Suavinex TEPLOMĚR do vany HYGGE

189 Kč

Teploměr do vany HYGGE značky Suavinex je praktický pomocník při koupání miminka. Během koupání sleduje teplotu vody a vy tak máte neustály přehled. Tvar zajíčka zaujme všechny malé děti a zpříjemní jim tak koupání.

Od prodejce MALL
Dudlík Zerø.Zerø Fyziologický 0/6M
4x

Suavinex Dudlík Zerø.Zerø Fyziologický 0/6M

199 Kč

Dudlík Zerø.Zerø značky SUAVINEX ve velikosti 0/6M je určený pro pro děti od narození do 6 měsíců a děti s nízkou porodní váhou. Vyrobený ze 100 % lékařského silikonu a je vhodný pro citlivou pokožku těch nejmenších.

Od prodejce MALL

Španělská firma Suavinex začala produkovat své výrobky v roce 1983. Vyniká v tom, že přetváří tolik důležité a potřebné kojenecké láhve, dudlíky a jiné ve vysoce módní doplňky miminek a malých dětí. Suaivnex každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou vždy obohacuje o nové limitované řady, které nesou trend momentální módní vlny. Design a kvalita hraje u Suavinexu zásadní roli. Společnost Suavinex patří do výboru Child Use and CareArticles organizace, která je pověřena zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Má také podporu z UNE-EN ISO 9001:2000 akreditovanou AENO. Nejen proto jsou jejich výrobky značkou kvality, bezpečnosti a důvěry. Suavinex ve své široké škále produktů nabízí kojenecké láhve, dudlíky a jejich doplňky, ale také řadu neméně důležitých pomůcek ke kojení, sterilizaci, čištění, krmení, kousací a psychomotorický vývoj podporující hračky. Široký rozsah kosmetických produktů k ošetření těla pro těhotné maminky, maminky po porodu a děti již od narození. Suavinex je vyroben s péčí a láskou. Je jistotou při výběru těch nejkvalitnějších produktů pro miminka.