Suavinex Skleněná láhev 240ml anatomická savička, Tmavě modrá
5x

Suavinex Skleněná láhev 240ml anatomická savička

298 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Suavinex Skleněná láhev 240ml vhodná pro děti od narození má ergonomický tvar což je velmi příjemné na úchop. Anatomická silikonová savička napomáhá předcházet škytavce a kolikám. Velmi dobře se čistí a nezanechává po ovocných šťávách na vnitřní stěně láhve neestetické zabarvení.

Od prodejce MALL
Suavinex TEPLOMĚR do vany HYGGE - ŠEDÝ - rozbaleno

Suavinex TEPLOMĚR do vany HYGGE - rozbaleno

188 Kč
Rozbaleno

Teploměr do vany HYGGE značky Suavinex je praktický pomocník při koupání miminka. Během koupání sleduje teplotu vody a vy tak máte neustály přehled. Tvar zajíčka zaujme všechny malé děti a zpříjemní jim tak koupání.

Od prodejce MALL
Suavinex termoska 500 ml Labuť - šedá labuť

Suavinex termoska 500 ml Labuť - šedá labuť

827 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

SUAVINEX termoska 500 ml Labuť Skvělá pomůcka pro uchování teploty tekutin. Udrží teplotu tekutiny až po dobu 4 hodin. Mlíčko, čajík, nebo něco pro maminku… Díky širokému hrdlu nebude problém termosku vyčistit a přichystat si ji k dalšímu použití. Všechny hrany jsou zaoblené, takže není prostor p

Suavinex Termo Nerezová Láhev 500ml VESMÍR
1x

Suavinex Termo Nerezová Láhev 500ml VESMÍR

539 Kč

Termo nerezová láhev na tekutiny s motivy Vesmíru značky Suavinex je ideální pro uchování a přepravu teplých i chladných nápojů – uchovává teplotu tekutin po dobu až 4 hodin. Je velkým pomocníkem při výletech s dětmi ven nebo při přípravě mléka předem pro noční krmení.

Od prodejce MALL
Suavinex Hydrogelové hojící polštářky, 4ks
26x

Suavinex Hydrogelové hojící polštářky, 4ks

269 Kč
V prodeji od 31.5.

Suavinex Hydrogelové hojící polštářky ulevují bolestivým a popraskaným bradavkám a díky nim se kojení stává radostnou událostí. Tento způsob ošetření vede k urychlení procesu hojení a poskytuje optimální podmínky pro regeneraci poškozené pokožky. Náplasti absorbují vlhkost a navrací přirozenou hydrataci a elasticitu.

Od prodejce MALL
Suavinex láhev Fox druhá s oušky 270 ml tyrkysová
3x

Suavinex láhev Fox druhá s oušky 270 ml

307 Kč

Suavinex láhev Fox druhá s oušky o objemu 270 ml. Objevte První, Druhou a Třetí láhev – tří fázový evoluční systém krmení a pohodlný přechod z kojenecké láhve. Ouška napomůžou dítku pohodlněji uchopit lahvičku a pít.

Od prodejce MALL
Suavinex Třetí láhev BOOO 360ml, Modrá
3x

Suavinex Třetí láhev BOOO 360ml

316 Kč

Suavinex Třetí lahvička se sportovním pítkem usnadňují přechod z kojenecké láhve na pití z hrníčku či sklenice. Třetí láhev má ergonomický tvar vhodný pro drobné dětské ruce. Láhev se sportovním pítkem je vhodná na cesty i domů, obsah se díky snadno uzavíratelnému sportovnímu pítku nevylévá. Pro děti od 18 měsíců. Objem 360ml.

Od prodejce MALL
Suavinex Hrníček na učení BOOO, Růžová
1x

Suavinex Hrníček na učení BOOO

289 Kč

Suavinex Hrníček na učení BOOOergonomický tvar a ouška, pro dobrý úchop. Ouška jsou odnímatelná pro přirozený přechod na běžný hrníček či sklenici. Nerozlitná savička zabraňuje odkapávání tekutiny a skvrnám. Tvrdost přizpůsobena proti prokousnutí, zároveň příjemná a bezpečná pro drobná dětská ústa a zoubky.

Od prodejce MALL
Suavinex Silikovoné ochranné prsní kloboučky, 2ks
3x

Suavinex Silikovoné ochranné prsní kloboučky, 2ks

235 Kč

Suavinex Ochranné silikonové prsní kloboučky jsou ideální v případě podrážděných nebo popraskaných bradavek v období kojení. Také jsou velmi nápomocné pro maminky, které mají rovné, zatažené anebo vpáčené bradavky, protože klobouček dokonale přilne na prs a usnadňuje tak přichycení a sání kojence.

Od prodejce MALL

Španělská firma Suavinex začala produkovat své výrobky v roce 1983. Vyniká v tom, že přetváří tolik důležité a potřebné kojenecké láhve, dudlíky a jiné ve vysoce módní doplňky miminek a malých dětí. Suaivnex každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou vždy obohacuje o nové limitované řady, které nesou trend momentální módní vlny. Design a kvalita hraje u Suavinexu zásadní roli. Společnost Suavinex patří do výboru Child Use and CareArticles organizace, která je pověřena zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Má také podporu z UNE-EN ISO 9001:2000 akreditovanou AENO. Nejen proto jsou jejich výrobky značkou kvality, bezpečnosti a důvěry. Suavinex ve své široké škále produktů nabízí kojenecké láhve, dudlíky a jejich doplňky, ale také řadu neméně důležitých pomůcek ke kojení, sterilizaci, čištění, krmení, kousací a psychomotorický vývoj podporující hračky. Široký rozsah kosmetických produktů k ošetření těla pro těhotné maminky, maminky po porodu a děti již od narození. Suavinex je vyroben s péčí a láskou. Je jistotou při výběru těch nejkvalitnějších produktů pro miminka.