Zavinovačka SwaddleMe Deluxe 2ks
4x

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe Deluxe 2ks

862 Kč

Dětská sada zavinovaček SwaddleMe Deluxe značky Summer Infant je pro vaše miminko měkoučká a příjemná. Zavinovačka má ve spodní části zip, který usnadňuje přebalování miminka, aniž byste jej museli budit. Je vyrobena z bavlny. Sada obsahuje 2 zavinovačky.

Od prodejce MALL
Textilní zábrana na postel Bedrail Bumper
2x

Summer Infant Textilní zábrana na postel Bedrail Bumper

980 Kč

Textilní zábrana na postel Bedrail Bumper značky Summer Infant je vyrobená z příjemného a prodyšného materiálu. Měkká zábrana ochrání vaše dítě před pádem z postele během spánku. Fixuje se pomocí látkové klopy opatřené ze spodní části protiskluzovými body, kterými se přichytí k matraci.

Od prodejce MALL
Summer Infant Dětská přenosná židle Pop ´n Sit Aqua
1x

Summer Infant Dětská přenosná židle Pop ´n Sit

1 290 Kč

Dětská přenosná židle Pop ´n Sit značky Summer Infant je vhodná na domana cesty. Stylová židlička má mnoho využití. Můžete jí používat doma, na zahradě, ale i v restauraci či na pláži. Pomocí poruhů ji připevníte na jídelní židli nebo ji můžete použít k dětským stolečkům.

Od prodejce MALL
Summer Infant Dětské sedátko Learn To Sit

Summer Infant Dětské sedátko Learn To Sit

1 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské sedátko Learn To Sit značky Summer Infant je vhodné pro děti, které se začínají učit sedět. Sedátko disponuje 3 polohami, které si volíte podle aktuálních pohybových dovedností vašeho dítěte. Sedátko lze jednoduše složit a vzít kamkoliv sebou.

Od prodejce MALL
Bezpečnostní zábrana do dveří
28x

Summer Infant Bezpečnostní zábrana do dveří

2 390 Kč
Doprava zdarma

Plně otevírací zábrana do dveří zajistí maximální bezpečnost pro vaše maličké. Zábrana je rolovací – není téměř vidět, pokud ji nepoužíváte. Jednoduše se sroluje do bočního panelu v elegantním designu.

Od prodejce MALL
Zavinovačka SwaddleMe šedá hvězdičky 2 ks
30x

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe šedá hvězdičky 2 ks

790 Kč

Měkoučká zavinovačka SwaddleMe díky kvalitnímu materiálu navodí pocit pohodlí a bezpečí a je vřele doporučována všemi pediatry v USA. Vaše miminko bude spinkat jako v bavlnce.

Od prodejce MALL
Zavinovačka SwaddleMe S šedí sloníci
83x

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe S

480 Kč

Měkoučká zavinovačka SwaddleMe díky kvalitnímu materiálu navodí pocit pohodlí a bezpečí a je vřele doporučována všemi pediatry v USA. Vaše děťádko bude spinkat jako v bavlnce.

Od prodejce MALL
Summer Infant Pop ´n Play ohrádka na hraní
1x

Summer Infant Pop ´n Play ohrádka na hraní

2 799 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 2 435 Kč

Pop ´n Play dětská ohrádka je absolutní novinkou na českém a slovenském trhu. Unikátní dětská ohrádka je bezpečnou plochou pro vaše dítě.

Od prodejce MALL
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe dinosaur sada 3ks
2x

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe sada 3ks

990 Kč

Měkkoučká zavinovačka SwaddleMe v praktickém trojbalení od značky SUMMER INFANT je vyrobena z kvalitního materiálu, který navodí pocit pohodlí a bezpečí. Světově známá zavinovačka děťátko uklidňuje, předchází stresu. Pomáhá děťátku v noci déle spát a zabezpečuje jednoduchou výměnu plenek.

Od prodejce MALL
Jednostranná zábrana na postel růžová
13x

Summer Infant Jednostranná zábrana na postel

1 010 Kč
979 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Jednostranná bezpečnostní zábrana na postel napomůže větší bezpečnosti děťátka při přechodu spaní z dětské postýlky na běžnou postel. Uchrání dítě před pádem z postele, takže se rodiče nemusí bát nechat dítě pár minut bez dozoru.

Od prodejce MALL
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe S růžová/ptáčci 2ks
9x

Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe S

790 Kč

Měkoučká zavinovačka SwaddleMe nyní nově v praktickém dvojbalení. Díky kvalitnímu materiálu navodí pocit pohodlí a bezpečí a je vřele doporučována všemi pediatry v USA. Světově známá zavinovačka SwaddleMe děťátko uklidňuje, předchází stresu a zmírňuje symptom koliky tím, že pro děťátko vytváří pocit, jako by stále bylo v bříšku u maminky. Zabalené v zavinovačce rovněž snižuje tzv. „lekací reflex“, který může děťátko probudit a polekat.

Od prodejce MALL