Swans SWB-1

Swans SWB-1

Hodnocení: 5
390 Kč

Plavecké brýle Swans SWB-1 ocení především ženy, které díky zadní přezce zvané butterfly buckle mohou brýle pohodlně nasazovat. Tyto brýle poskytují ochranu proti UV záření a zamlžení, obsahují 3 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro sportovní i rekreační plavání.


Swans SR-2N
390 Kč

340 Kč

Plavecké brýle Swans SR-2N, poskytují UV a protimlžící ochranu, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreační plavání. Brýle jsou vyrobené v Japonsku.


Swans FO-X1PM orange/orange
640 Kč

SwansFO-X1PM orange/orange unisex plavecké brýle jsou vhodné pro použití i ve venkovních vodách. Brýle jsou opatřeny polarizací pro co nejčistší průhlednost i na přímém slunci.


Swans SJ-22M sky blue/flash yellow
540 Kč

Swans SJ-22M sky blue/flash yellow jsou juniorské/dětské plavecké brýle, které spolehlivě chrání malé plavce před škodlivým UV zářením a jsou opatřeny silnou zamlžovací ochranou.


Swans SR-3N orange/clear
490 Kč

Swans SR-3N orange/clear unisex plavecké brýle mají zrcadlovou úpravu s ochranou před UV zářením a zamlžením. Obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou pro rekreační i závodní plavání.


Swans SRX-N
475 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Japonské plavecké brýle Swans SRX-N jsou vhodné pro závodní i rekreačně-sportovní plavání. Plavecké brýle Swans SRX-N jsou zkonstruovány tak, aby do nich neteklo. Jsou vyrobeny z polykarbonátu a mají silikonové těsnění i pásek.


Swans FO-X1PM Pink/clear blue
640 Kč

Swans FO-X1PM Pink/clear blue unisex jsou plavecké brýle, které mají polarizované a zrcadlovou zorníky s ochranou před UV zářením a zamlžením. Brýle jsou vhodné i pro venkovní plavání.


Swans SJ-23N Blue
389 Kč

Juniorské/dětské plavecké brýle Swans SJ-23N spolehlivě ochrání malé plavce před škodlivým UV zářením. Brýle jsou opatřeny silnou Antifog ochranou. Tyto brýle jsou vhodné jak pro malé závodníky tak pro začínající plavce.


Swans SR-3N Pink Magneta
490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Swans SR-3N unisex plavecké brýle mají zrcadlovou úpravu s ochranou před UV zářením a zamlžením. Obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou pro rekreační i závodní plavání.


Swans SA-26

Swans SA-26

Hodnocení: 5
290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ručník Swans SA-26 je antibakteriální a je vyroben z polyesteru a nylonu. Díky microvláknu silně absorbuje vodu a zároveň rychle schne. Rozměry ručníku jsou 40 × 80 cm.


Swans FO-2

Swans FO-2

Hodnocení: 5
340 Kč

Swans FO-2 jsou plavecké brýle poskytující ochranu proti UV záření a zamlžení, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreačně-sportovní plavání. Brýle jsou baleny v pevném plastovém boxu a jsou vyrobené v Japonsku.


Swans FO-2 white/light blue
390 Kč

Swans FO-2 white/light blue unisex plavecké brýle mají zrcadlovou úpravu s ochranou před UV zářením a zamlžením. Obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou pro rekreační plavání.


Swans SA-10
240 Kč

Závodní plavecká čepice Swans SA-10, je ergonomicky tvarovaný pro co nejnižší odpor vody. Je vyrobena z kvalitního silikonu a je schválena organizací Fina pro použití na mezinárodních závodech.


Swans SA-26 pink-48%
390 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Swans SA-26 pink je antibakteriální ručník, který díky mikrovláknu silně absorbuje vodu a zároveň rychle schne. Rozměry ručníku jsou 40 × 80 cm. Vyrobeno v Japonsku.


Swans SA-28 blue
590 Kč

407 Kč

Swans SA-28 blue je antibakteriální ručník, který díky mikrovláknu silně absorbuje vodu a zároveň rychle schne. Rozměry ručníku jsou 120 × 60 cm. Vyrobeno v Japonsku.


Swans SA-28 pink
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Swans SA-28 pink je antibakteriální ručník, který díky mikrovláknu silně absorbuje vodu a zároveň rychle schne. Rozměry ručníku jsou 120 × 60 cm. Vyrobeno v Japonsku.


Swans SA-29
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ručník Swans SA-29 je antibakteriální a je vyroben z polyesteru a nylonu. Díky microvláknu silně absorbuje vodu a zároveň rychle schne. Rozměry ručníku jsou 80 × 150 cm.


Swans SJ-22N sky blue
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Swans SJ-22N sky blue jsou juniorské/dětské plavecké brýle, které spolehlivě chrání malé plavce před škodlivým UV zářením a jsou opatřeny silnou zamlžovací ochranou.


Swans SJ-23N Pink
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Swans SJ-23N Pink jsou juniorské/dětské plavecké brýle, které spolehlivě chrání malé plavce před škodlivým UV zářením a jsou opatřeny silnou zamlžovací ochranou.


Swans SJ-7 blue/yellow
340 Kč

Swans SJ-7 blue/yellow jsou juniorské/dětské plavecké brýle, které spolehlivě chrání malé plavce před škodlivým UV zářením a jsou opatřeny silnou zamlžovací ochranou.


Swans SJ-7 Green
340 Kč

299 Kč

Dětské plavecké brýle Swans SJ-7 spolehlivě ochrání před škodlivým UV zářením a jsou opatřeny silnou protimlžící ochranou. Tyto brýle jsou vhodné pro nejmenší plavce, které zaujmou i svým vzhledem.


Swans SR-3M Blue Emerald

Swans SR-3M Blue Emerald

Hodnocení: 5
590 Kč

450 Kč

Plavecké brýle Swans SR-3 Mirrored mají zrcadlovou úpravu, poskytují ochranu před UV zářením a zamlžením, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreačně-sportovní plavání.


Swans SR-3N white/pink
490 Kč

Swans SR-3N white/pink unisex mají zrcadlovou úpravu, poskytují ochranu před UV zářením a zamlžením, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků. Vhodné pro závodní i rekreačně-sportovní plavání.


Swans SR-71M blue/yellow
690 Kč

Swans SR-71M blue/yellow unisex jsou plavecké brýle, které mají 3D těsnění a disponují také unikátní technologií, která zabraňuje zamlžení 4× účinněji než u běžných antifog úprav.


Swans SR-71M sky blue/orange
690 Kč

Swans SR-71M sky blue/orange unisex jsou plavecké brýle, které mají 3D těsnění a disponují také unikátní technologií, která zabraňuje zamlžení 4× účinněji než u běžných Antifog úprav


Swans SR-71N blue/white
590 Kč

Swans SR-71M blue/yellow unisex jsou plavecké brýle, které mají zrcadlovou úpravu a disponují také UV filtrem s protimlžící ochranou.


Swans SR-71N dark smoke/red
590 Kč
567 Kč

SwansS R-71N dark smoke/reduni sex jsou plavecké brýle, které mají zrcadlovou úpravu a disponují také UV filtremprotimlžící ochranou.


Swans SW-30 Blue Navy

Swans SW-30 Blue Navy

Hodnocení: 3,5
490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké brýle Swans SW-30 poskytují ochranu proti UV záření a zamlžení, obsahují 3 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro sportovní i rekreační plavání. Jsou baleny v pevném plastovém boxu.


Swans SR-71M sky blue/orange - rozbaleno
690 Kč

642 Kč

Rozbaleno

Swans SR-71M sky blue/orange unisex jsou plavecké brýle, které mají 3D těsnění a disponují také unikátní technologií, která zabraňuje zamlžení 4× účinněji než u běžných Antifog úprav


Swans SRX-N bílá - rozbaleno
442 Kč

Rozbaleno

Japonské plavecké brýle Swans SRX-N jsou vhodné pro závodní i rekreačně-sportovní plavání. Plavecké brýle Swans SRX-N jsou zkonstruovány tak, aby do nich neteklo. Jsou vyrobeny z polykarbonátu a mají silikonové těsnění i pásek.


Swans SW-32N Blue Navy
490 Kč

Plavecké brýle Swans SW-32, poskytují UV a Antifog ochranu, obsahují 3 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné i pro rekreační plavání. Brýle jsou vyrobené v Japonsku.


Swans SA-7

Swans SA-7

Hodnocení: 5
290 Kč
280 Kč

Plavecká čepice od japonské značky Swans SA-7 je vyrobena z kvalitního silikonu v univerzální velikosti. Čepice skvěle sedne a vaše vlasy zůstanou suché.


Swans FO-X1-PM
490 Kč

Plavecké brýle Swans FO-X1-PM jsou z kolekce outdoor a jsou vhodné pro použití i ve venkovních vodách (řeky, moře, jezera). Brýle jsou opatřeny polarizací a zrcadlovými zorníky pro co nejčistší průhlednost i na přímém slunci.


Swans historie je úzce spjata z více jak 90-ti letou tradicí výroby brýlí, která začala již v roce 1911 v Osaka City Japonsko, založena panem Haruji Yamamotem. Firma Yamamoto Optical Lense začala nejprve vyrábět optická skla pro partnerské společnosti. V roce 1941 vyrobila firma první brýle pro letecký průmysl a postupem času se její zájmy začali ubírat i do dalších průmyslových oblastí jakými jsou např.ocelářství či lékařství. V sedmdesátých letech začala firma vyrábět sportovní brýle a důkazem bylo v roce 1977 uzavření smlouva na oficiální vybavení USA reprezentace. V příštím roce pak následovala Japonská a v 90 letech pak Norská reprezentace.

V roce 1996 byla k 85 výročí společnosti založena v Tokyu divize SWANS Sport Vision Center, která se plně soustředila na vývoj a výrobu brýlí pro všechny druhy sportu. Důkazem toho byla i uzavřená smlouva o licenční výrobě značky Santa Cruz. V té době přišel Swans jako první s TRI AMBER VISION zorníky, které chrání před nebezpečnými druhy slunečního záření (ultrafialové, žluté a modré) a tím umožňují jasné, ostré a jisté vidění za všech podmínek. Další technickou záležitostí je patentovaný APA SYSTÉM (jen u dvojitých zorníků) zajišťující při jízdě stejný odstup skel, zmenšuje tím lom světla a zostřuje vidění. Novinkou pro letošní zimu je sféricky zakřivené dvojsklo umožňující vidění nad 180° a patentovaná novinka ble-FOAM z vnitřní strany rámečku pro individuální přizpůsobení brýlí s možností výměny, vyprání.

Další novinkou je patentovaná úprava zrcadlových skel, kdy tato úprava je na vnitřní straně vnějšího skla. Nikdy tak nedojde k nežádoucímu setření této zrcadlové úpravy. Vybavení jakým je UV-filtr, Anti-fog, upínací pásek s vodoodpudivou úpravou a funkční přeskou a spousty dalších je jen zlomkem Swans technologie. Velký úspěch značka Swans zaznamenala nejen na Olympijských hrách 1996 Nagano, kde získal Aleš Valenta zlatou medaily, ale i na posledních hrách v Turíně 2006. Zde slavili úspěch jak jezdci z Finského Freestylového teamu tak i snowboardististé jako např. Jaquet Gilles. V současné době jsou Swans produkty úspěšné na trzích v Japonsku, Střední Evropě a v dalších regionech zaslíbených pro zimní sporty jako je Severní a Východní Evropa, ale také Severní Amerika se stává důležitým hráčem.

Swans historie je úzce spjata z více jak 90-ti letou tradicí výroby brýlí, která začala již v roce 1911 v Osaka City Japonsko, založena panem Haruji Yamamotem. Firma Yamamoto Optical Lense začala nejprve vyrábět optická skla pro partnerské společnosti. V roce 1941 vyrobila firma první brýle pro letecký průmysl a postupem času se její zájmy začali ubírat i do dalších průmyslových oblastí jakými jsou např.ocelářství či lékařství. V sedmdesátých letech začala firma vyrábět sportovní brýle a důkazem bylo v roce 1977 uzavření smlouva na oficiální vybavení USA reprezentace. V příštím roce pak následovala Japonská a v 90 letech pak Norská reprezentace.

V roce 1996 byla k 85 výročí společnosti založena v Tokyu divize SWANS Sport Vision Center, která se plně soustředila na vývoj a výrobu brýlí pro všechny druhy sportu. Důkazem toho byla i uzavřená smlouva o licenční výrobě značky Santa Cruz. V té době přišel Swans jako první s TRI AMBER VISION zorníky, které chrání před nebezpečnými druhy slunečního záření (ultrafialové, žluté a modré) a tím umožňují jasné, ostré a jisté vidění za všech podmínek. Další technickou záležitostí je patentovaný APA SYSTÉM (jen u dvojitých zorníků) zajišťující při jízdě stejný odstup skel, zmenšuje tím lom světla a zostřuje vidění. Novinkou pro letošní zimu je sféricky zakřivené dvojsklo umožňující vidění nad 180° a patentovaná novinka ble-FOAM z vnitřní strany rámečku pro individuální přizpůsobení brýlí s možností výměny, vyprání.

Další novinkou je patentovaná úprava zrcadlových skel, kdy tato úprava je na vnitřní straně vnějšího skla. Nikdy tak nedojde k nežádoucímu setření této zrcadlové úpravy. Vybavení jakým je UV-filtr, Anti-fog, upínací pásek s vodoodpudivou úpravou a funkční přeskou a spousty dalších je jen zlomkem Swans technologie. Velký úspěch značka Swans zaznamenala nejen na Olympijských hrách 1996 Nagano, kde získal Aleš Valenta zlatou medaily, ale i na posledních hrách v Turíně 2006. Zde slavili úspěch jak jezdci z Finského Freestylového teamu tak i snowboardististé jako např. Jaquet Gilles. V současné době jsou Swans produkty úspěšné na trzích v Japonsku, Střední Evropě a v dalších regionech zaslíbených pro zimní sporty jako je Severní a Východní Evropa, ale také Severní Amerika se stává důležitým hráčem.