Swedteam AXTON Green pánské kalhoty - C48

Swedteam AXTON Green pánské kalhoty

4 290 Kč

Kalhoty Swedteam AXTON Green jsou díky COVERTEX® membráně prodyšné, odolné proti vodě a větru. Kalhoty mají výborný střih s lehkou podšívkou, vyvýšený sed, stahovací pásky nohavic a velké množství kapes. Kalhoty jsou ideální volbou pro jarní a podzimní lov.

Partner: elovec
Swedteam WOLVERINE kalhoty - C58

Swedteam WOLVERINE pánské kalhoty

3 240 Kč

Poslední velikost 58! Kalhoty Wolverin jsou určeny nejen pro lov. Své uplatnění najdou i při ostatních volnočasových aktivitách. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální funkční bavlny, která odpuzuje vodu a špínu, skvělý střih poskytuje maximální komfortu při pohybu.

Partner: elovec
Swedteam LYNX pánské kalhoty - C48

Swedteam LYNX pánské kalhoty

2 600 Kč

Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu ve slušivém fit střihu. V rozkroku, na vytvarovaných kolenech a zadní části mají kontrastní strečové prvky pro dokonalé pohodlí a komfort pohybu. Ideální volba pro lov a veškeré outdoorové aktivity od jara do podzimu.

Partner: elovec
Swedteam LYNX LADY dámské kalhoty - 34

Swedteam LYNX LADY dámské kalhoty

2 600 Kč

Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu ve slušivém fit střihu. V rozkroku, na vytvarovaných kolenech a zadní části mají kontrastní strečové prvky pro dokonalé pohodlí a komfort při pohybu. Ideální volba pro lov a outdoorové aktivity od jara do podzimu.

Partner: elovec
Swedteam HELAGS GAITERS - L

Swedteam HELAGS GAITERS

1 495 Kč

Praktické návleky jsou vyrobeny z odolného, nepromokavého materiálu. Návleky poskytnou dokonalou ochranu před vlhkostí nebo roztrhání kalhot při chůzí nepřístupným porostem.

Partner: elovec
Swedteam Alvar - M

Swedteam Alvar

1 515 Kč

Klasická košile sportovního vzhledu z kvalitní bavlny je vhodná pro veškeré lovecké a volnočasové aktivity po celý rok.

Partner: elovec
Swedteam Realtree Ap®Black - S

Swedteam Realtree Ap®Black

1 080 Kč

Lehké tričko v maskovacím vzoru REALTREE AP®BLACK je vyrobeno z rychleschnoucího materiálu. Ideální volba pro aktivní lov a ostatní volnočasové aktivity.

Partner: elovec
Swedteam Lynx GREEN - S

Swedteam Lynx GREEN

1 050 Kč

Klasická fleecová mikina Swedteam Lynx najde své uplatnění při lovu i veškerých volnočasových aktivitách. Použitý fleec je příjemný na dotek, poskytne dostatečné teplo jako střední vrstva pod bundu nebo jako vrstva svrchní.

Partner: elovec
Swedteam Wedge - L

Swedteam Wedge

795 Kč

Stylová bekovka je ideálním doplňkem pro lovecké i ostatní volnočasové aktivity

Partner: elovec
Swedteam Max-4HD - S

Swedteam Max-4HD

692 Kč

Lehké tričko v maskovacím vzoru MAX-4HD je vyrobeno z rychleschnoucího materiálu. Ideální volba pro aktivní lov a ostatní volnočasové aktivity.

Partner: elovec
Swedteam Ultra Knit

Swedteam Ultra Knit

530 Kč

Čepice Swedteam Ultra Knit je vyrobená z příjemného úpletu, který se velice příjemně nosí. Čepice je vhodná pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity zjara i na podzim, zároveň je dostatečně teplá pro zimní období.

Partner: elovec
Swedteam BULL JEANS - 52

Swedteam BULL JEANS

5 950 Kč

Odolné kožené kalhoty Swedteam BULL JEANS jsou ideálním vybavením pro veškeré lovecké aktivity i setkání s přáteli po celý rok. Pravá kůže je odolná a přitom poddajná, neomezuje v pohybu a snadno se udržuje. Kalhoty se dodávají v neukončené délce (+10 cm).

Partner: elovec

Švédská společnost zabývající se výrobou vysoce kvalitního loveckého oblečení byla založena v roce 1919 a je v podstatě rodinným podnikem, který v průběhu celých generací nabíral lovecké znalosti a zkušenosti, které předával přes generace dále. S cílem nabídnout oblečení nejvyšší kvality spolupracuje Swedteam s lovci, se kterými společně hledá nejlepší možná řešení. Swedteam nabízí širokou škálu oděvů a doplňků pro muže, zároveň nabízí ucelený sortiment oděvů pro ženy.