T-Tomi Hnízdečko pro miminko MINKY, feathers
1x

T-Tomi Hnízdečko pro miminko MINKY

1 499 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

T-Tomi Hnízdečko pro miminko MINKY poskytne Vašemu děťátku pocit jemnosti, pohodlí a bezpečí zároveň. Rovněž zajišťí klidný a komfortní spánek. Miminko můžete uložit v hnízdečku do kočárku, dětské postýlky, na sedačku, nebo kamkoli jinam, a víte, že je vždy v bezpečí, protože mantinely na hnízdečku kolem něj vytváří vyhrazený ochranný prostor. Hnízdečko lze využít i na cestách jako přenosnou cestovní postýlku

Od prodejce MALL
T-Tomi Skládaný mantinel, feathers
11x

T-Tomi Skládací mantinel

549 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

T-Tomi Skládaný maninel tvoří jeden kus obdélníkového tvaru o velikosti 35 × 150 cm vyrobený ze 100% bavlny, rozdělený na 3 části, které padnou kolem postýlky jako ulité. Mantinel lze uvázat po boční straně postýlky a poskytne tak Vašemu děťátku ochranu, pohodlí a bezpečí zároveň. Miminko se bude cítit v postýlce příjemněji než ve volném otevřeném prostoru, bude klidněji usínat.

Od prodejce MALL
T-Tomi Abdukční kalhotky, pink triangles 3-6 kg
232x

T-Tomi Abdukční kalhotky

549 Kč

Chcete pro své miminko jen to nejlepší? Prevence je důležitá! Abdukční kalhotky T-TOMI jsou speciálně vyvinuté pro děti, kterým bylo ortopedem doporučeno široké balení. Kalhotky udržují kyčle dítěte ve správném postavení díky všité vrstvené plenkovině odpovídající dvěma poskládaným tetra bavlněným plenám. Lze je tedy využít jako účinnou preventivní ortopedickou pomůcku pro zdravý vývoj kyčelních kloubů.

Od prodejce MALL
T-Tomi pletené hnízdečko 2v1, small fish
3x

T-Tomi pletené hnízdečko 2v1

1 899 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pletené hnízdečko od značky T-Tomi vytvoří dětem hřejivou ochranu kdekoliv si budete přát. Hnízdečko můžete použít jako samostatný mantinel do postýlky, nebo jako cestovní postýlku. Vhodné pro děti od narození.

Od prodejce MALL
T-Tomi TETRA pleny EXCLUSIVE COLLECTION, bílé, 70x70, 10ks
64x

T-Tomi TETRA pleny EXCLUSIVE COLLECTION, bílé, 70x70, 10ks

539 Kč

TETRA pleny EXCLUSIVE COLLECTION, bílé, 70×70, 10ksvysokogramážní čisté bavlny jsou vyrobeny klasickou technologií tkaní v dutinné vazbě, což zaručuje zvýšenou savost a měkkost našich látkových plen.

Od prodejce MALL
T-Tomi Bambusové separační pleny, 2 × 100 kusů
78x

T-Tomi Bambusové separační pleny, 2 × 100 kusů

355 Kč

T-tomi Bambusové separační pleny odděluje pokožku dítěte od mokré plenky. Jednoduše ji spláchnete jako toaletní papír. Chrání plenku před znečištěním.

Od prodejce MALL
T-Tomi Pletený mantinel 360 cm, anthracite + roses
2x

T-Tomi Pletený mantinel 360 cm

1 999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Moderní mantinel T-TOMI zapletený do copu je vyrobený ze 100% bavlny a vyplněný antialergickým dutým vláknem. Je vhodný do dětské postýlky, ale i do první velké postele. Mantinel o délce 360 cm a výšce 20 cm zajistí ochranu, pocit bezpečí a pohodlí Vašemu děťátku. Pletený mantinel je balen v praktickém obalu z netkané textilie se stahováním.

Od prodejce MALL
T-Tomi Pletený mantinel 360 cm, white

T-Tomi Pletený mantinel 360 cm

1 999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pletený mantinel značky T-TOMI je zateplnený doplňek do postýlky vašeho miminka. Bavlněný mantinel s antialergickou výplní poskytne miminku ochranu, pohodlí a pocit bezpečí. Mantinel lze také použít jako ochrannou ohrádku pro hraní mimo postýlku a nebo jako zábranu do první velké postele.

Od prodejce MALL
T-Tomi Látkové pleny 4 ks, Bagry
25x

T-Tomi Látkové pleny 4 ks, Bagry

349 Kč

Kvalitní látkové pleny T-tomi Bagry jsou vyrobené z vysokogramážní bavlny spojené s jemným flanelem. Určené nejen jako klasické dětské pleny, ale i jako podkladové pleny do kočárků a postýlek či přebalovací podložku.

Od prodejce MALL
T-Tomi Pletený mantinel 360 cm, white + grey + mint
42x

T-Tomi Pletený mantinel 360 cm

1 999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pletený mantinel T-TOMI je moderním ochranným doplňkem zapleteným do copu o délce 360 cm a výšce 20 cm. Mantinel je vyrobený ze 100% bavlny, vyplněný antialergickým dutým vláknem. Pletenec T-TOMI lze ovinout kolem celé vnitřní strany postýlky a Vašemu děťátku tak poskytne ochranu, pohodlí a pocit bezpečí.

Od prodejce MALL
T-Tomi Polštářkový mantinel, feathers
58x

T-Tomi Polštářkový mantinel

949 Kč

T-Tomi Polštářový mantinel MINKY tvořený 6 kusy jednotlivých polštářků o velikosti 35 × 35 cm vyrobený ze 100% bavlny a z jemného, hřejivého a luxusního materiálu MINKY (3+3). Polštářky lze uvázat po boční straně postýlky a poskytnou tak Vašemu děťátku ochranu, pohodlí a bezpečí zároveň. Miminko se bude cítit v postýlce příjemněji než ve volném otevřeném prostoru, bude klidněji usínat.

Od prodejce MALL

T-Tomi je česká společnost nabízí dětské pleny designově přizpůsobené dnešní době, spolupracují s českým designérem. Výsledkem jsou moderní, pestrobarevné vzory, které Vás hned okouzlí. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost všech výrobků.