10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Teddies Magnetická stavebnice 200 ks Teddies Tank RC 2 ks 25 cm plast na baterie se zvukem se světlem
Teddies Magnetická stavebnice 200 ks

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců.Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Robot FOBOS RC Česky mluvící Teddies Tank RC 2 ks 25 cm plast na baterie se zvukem se světlem
Teddies Robot FOBOS RC Česky mluvící

Obávaný vesmírný bojovník dorazil i na naší planetu. FOBOS robot na dálkové ovládání hraje, střílí, tančí, a dokonce mluví česky. Ovládat robota je možné až na vzdálenost 30 metrů. Je možné naprogramovat vlastní příkaz který robot vykoná.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Tank RC 2 ks 25 cm plast na baterie se zvukem se světlem Teddies Tank RC 2 ks 25 cm plast na baterie se zvukem se světlem
Teddies Tank RC 2 ks 25 cm plast na baterie se zvukem se světlem

Dva tanky na dálkové ovládání udělají radost každému nadšenci do bojové techniky. Tanky vydávají zvukové a světelné efekty, a můžete jim i ručně otočit věže! Pohybují se dopředu, dozadu, doprava a doleva.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Houpací kůň hnědý Teddies Naučný tablet Moudré Sovy dvojjazyčný
Teddies Houpací kůň hnědý

Každá malá princezna nebo malý cowboy by chtěli jezdit na koni. Tento plyšový houpací kůň po zmáčknutí ouška řehtá a hýbe ocáskem. Po zmáčknutí druhého ouška vydává zvuky klapotu podkov při klusu a hýbe ocáskem.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Naučný tablet Moudré Sovy dvojjazyčný Teddies Naučný tablet Moudré Sovy dvojjazyčný
Teddies Naučný tablet Moudré Sovy dvojjazyčný

Dotykový tablet, se kterým se děti naučí např. roční období, měsíce, dny v týdnu, ale také dětskou etiketu nebo důležitá telefonní čísla. Děti se naučí abecedu a slovíčka v češtině i angličtině.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Digitalní pokladna s doplňky Teddies Naučný tablet Moudré Sovy dvojjazyčný
Teddies Digitalní pokladna s doplňky

Elektronická pokladna v bílém provedení je skvělý doplněk do každého dětského pokojíku. Děti mohou proměnit svůj pokoj v obchod a pomocí pokladny s pásem, mikrofonem a čtečkou.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Medvěd Vojtík mluvící 30cm Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm
Teddies Medvěd Vojtík mluvící 30cm

Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Pecka cena
Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm
Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm

Panenka Sofinka má na vodítku svého pejska na kolečkách. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne sama chodit a povídat: "Ahoj, já jsem Sofinka a mám ráda svého pejska. Pomůžeš mi vymyslet jeho jméno? Budeme si spolu hrát? Dej mi vodítko do ruky a půjdeme se projít. Mám tě ráda….

můžete mít 8.12.

Od MALL
Pecka cena
Teddies Vysavač 2v1 se světlem a zvukem Teddies Panenka Sofinka s pejskem chodící a mluvící 42cm
Teddies Vysavač 2v1 se světlem a zvukem

S tímto pestrobarevným vysavačem 2 v 1 si mohou malé hospodyňky zahrát na velký úklid. Přístroj má funkční tlačítko a během vysávání vydává zvuky a víří papírové lupínky v průhledném válci.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Magnetická stavebnice 250 ks Teddies Pokladna velká digitální plast na baterie se zvukem a světlem
Teddies Magnetická stavebnice 250 ks

Magnetická stavebnice 250 ks umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Pokladna dotyková s doplňky se zvukem Teddies Pokladna velká digitální plast na baterie se zvukem a světlem
Teddies Pokladna dotyková s doplňky se zvukem

Pořiďte svým dětem do jejich obchůdku funkční dotykovou pokladnu, se kterou si užijí mnoho zábavy. Součástí sady je také čtečka čárových kódů, váha, potraviny, peníze i nákupní košík.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Pokladna velká digitální plast na baterie se zvukem a světlem Teddies Pokladna velká digitální plast na baterie se zvukem a světlem
Teddies Pokladna velká digitální plast na baterie se zvukem a světlem

Dětská elektronická pokladna s doplňky pro každý správný obchod s potravinami! Součástí je čtečka se světlem a zvukem, makety bankovek a mincí, slot pro kreditní kartu, funkční kalkulačka, makety potravin i váha na ovoce a zeleninu.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Malování na kameny/oblázky svítící ve tmě Teddies Naučný mobilní telefon s krytem Moudrá sova plast na baterie se zvukem
Teddies Malování na kameny/oblázky svítící ve tmě

Zábavné zdobení kamenů, které zabaví nejen děti, ale i dospělé. Pokud kamínky z balení dojdou v přírodě jich na vás čeká dost. Vynikající kreativní hračka podporující rozvoj manuální zručnosti, kreativity. Vše potřebné k výrobě najdete uvnitř balení.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Pecka cena
Teddies Panenka Barunka chodící a zpívající 42cm Teddies Naučný mobilní telefon s krytem Moudrá sova plast na baterie se zvukem
Teddies Panenka Barunka chodící a zpívající 42cm

Chodící a mluvící panenka Barunka má krásné dlouhé vlásky, které holčičky mohou česat a vyrábět nejrůznější veselé účesy. Po stisknutí tlačítka na bříšku začne panenka chodit a zpívat: "Ahoj, já jsem Barunka. Zazpíváme si spolu?…Šla Nanynka do zelí…, Pod naším okýnkem… a Červený šátečku.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Naučný mobilní telefon s krytem Moudrá sova plast na baterie se zvukem Teddies Naučný mobilní telefon s krytem Moudrá sova plast na baterie se zvukem
Teddies Naučný mobilní telefon s krytem Moudrá sova plast na baterie se zvukem

Dotykový mobil, se kterým se děti naučí barvy, čísla, sčítání a odčítání. Dále mohou poslouchat melodie známých českých písniček a numerickou klávesnici použít jako piánko. Na mobilu jsou tlačítka se zvukem vyzvánění, ukončení hovoru a příchozí zprávy.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Auto RC buggy terénní modré 22cm Teddies Auto RC buggy terénní modré 22cm
Teddies Auto RC buggy terénní modré 22cm

Parádní auto na dálkové ovládání, Big Monster Truck v modrém provedení. Terénní RC bugy o velikosti 22 cm nabízí snadné ovládání pomocí pistolového dálkového ovládání. Ovladač pracuje na frekvenci 2,4 GHz. RC auto jezdí všemi směry a zvládne i nějaký ten trén.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Mravenečkův tablet se zvukem Teddies Auto RC buggy terénní modré 22cm
Teddies Mravenečkův tablet se zvukem

Dotykový tablet, se kterým se děti naučí barvy, říkanky o zvířátkách z louky a poslechnou si známou básničku Polámal se mraveneček. Hračku uvedete do provozu dotykem prstu na kulaté tlačítko a dále používáte dotyků prstem ke zvolení funkcí: výuka barev, najdi, Mravenečkovi kamarádi (pod kterými se schovávají říkanky) a poslech básničky.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Hokej společenská hra plast/kov Teddies Auto RC buggy terénní modré 22cm
Teddies Hokej společenská hra plast/kov

Tento velký plastový stolní hokej je skvělá společenská hra. Základem hokeje je robustní plastové kluziště, které vydrží i tvrdé údery. Kovová táhla. Hokej je společenská hra pro malé i velké. Staň se jedním z profi hráčů a užij si hokej přímo ve vašem obýváku nebo na zahradě spolu s dalšími kamarády.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Mikrovlnná trouba 20x13cm na baterie se světlem se zvukem Teddies Mikrovlnná trouba 20x13cm na baterie se světlem se zvukem
Teddies Mikrovlnná trouba 20x13cm na baterie se světlem se zvukem

Mikrovlnná trouba nesmí chybět v žádné kuchyňce malé kuchařky. Mikrovlnka je vyrobena z kvalitního plastu a má otevíratelná dvířka. Mikrovlnka je na baterie a vydává světelné a zvukové efekty.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka Teddies Mikrovlnná trouba 20x13cm na baterie se světlem se zvukem
Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka

Pastelky do vany s motivem veselých zvířátek. Děti se nyní skvěle pobaví při každodenním koupání a rozvinou v sobě svou kreativitu. Po skončení malování své výkresy jednoduše setřou houbičkou s obrázkem kačenky a je uklizeno.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Piánko velké plast 61 kláves s mikrofonem Teddies Mikrovlnná trouba 20x13cm na baterie se světlem se zvukem
Teddies Piánko velké plast 61 kláves s mikrofonem

Užij si spoustu zábavy s tímto dětským piánkem na baterie s mnoha funkcemi. Na 61 klávesách si zahrajete mnoho skladeb, které můžete ozvláštnit třeba bicími nebo svým vlastním zpěvem, jelikož piánko má i mikrofon. Každý jistě ocení také stojánek, díky kterému vám nikdy nespadnou noty.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Motorová pila plast 40cm na baterie se zvukem v krabici 42x21,5x11cm Teddies Motorová pila plast 40cm na baterie se zvukem v krabici 42x21,5x11cm
Teddies Motorová pila plast 40cm na baterie se zvukem v krabici 42x21,5x11cm

Žádnému malému kutilovi by neměla chybět tato motorová pila. Nastartováním a přidáním plynu se roztočí řetěz. Pila vydává realistické zvuky a světelné efekty jako skutečná pila při ořezávání stromů a větví.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Teddies Tatra Auto 815 Teddies Motorová pila plast 40cm na baterie se zvukem v krabici 42x21,5x11cm
Teddies Tatra Auto 815

Nestárnoucí plastová Tatra 815 známá mezi dětmi i rodiči nyní v nových barvách. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Tatra má dokonce pojistku proti nežádoucímu vyklopení nákladu.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Teddies Logik společenská hra Teddies Motorová pila plast 40cm na baterie se zvukem v krabici 42x21,5x11cm
Teddies Logik společenská hra

Retro hra určena pro dva hráče, vás jistě polapí a nepustí. Hráči si hrou užijí spoustu zábavy a zároveň potrénují své mozkové závity. Hráč nastaví pod stříškou kombinaci z pěti barevných kolíků a druhý hráč se ji snaží během deseti pokusů odhalit, po každém kole má indicie kolik kolíků je umístěno správně.

můžete mít 8.12.

Od MALL

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.