Teddies Sexperimenty společenská hra pro dospělé
339 Kč 299 Kč

Chcete překvapit a potěšit partnera/partnerku něčím zajímavým, něčím co ještě nezná? Je tu nová megaerotická hra pro 2 hráče, při které určitě odhodíte zábrany a začnete sexperimentovat.

Teddies Logik společenská hra
299 Kč

Retro hra určena pro dva hráče, vás jistě polapí a nepustí. Hráči si hrou užijí spoustu zábavy a zároveň potrénují své mozkové závity. Hráč nastaví pod stříškou kombinaci z pěti barevných kolíků a druhý hráč se ji snaží během deseti pokusů odhalit, po každém kole má indicie kolik kolíků je umístěno správně.

Teddies Člověče, napij se! 1+2
339 Kč 319 Kč

Společenská desková hra pro dospělé. Pravidla hry jsou stejná jako u klasické hry Člověče, nezlob se! Po cestě si ale hráči berou karty s různými úkoly, které buď zvýhodní nebo ztíží jejich cestu do domečku.

Teddies Hra Jenga věž maxi dřevo 60ks
799 Kč 579 Kč

Stolní hra Jenga v dřevěném provedení nabízí spoustu zábavy. Hra spočívá v postavení věže a hráči se střídají ve vytahování kostek, aniž by spadla postavená věž.

Teddies Manželství hrou

Teddies Manželství hrou

Hodnocení: 4,1
339 Kč 289 Kč

Společenská hra pro dospělé. Určena pro dvojici ať už v manželském svazku, či pro ty, co do něj právě vstupují,… případně pak pro ty váhající. Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak můžete poučit a náležitě připravit. Prohřešky proti pravidlům soužití hodnotí a „oceňuje" poprvé v historii MANŽELSKÝ BODOVÝ SYSTÉM.

Teddies Člověče, napij se! 3
359 Kč 329 Kč

Nejnovější pokračování společenské deskové hry pro dospělé. Cesta po herním plánu je plná nástrah a překvapení. Hráči využívají zkratky, bloudí po kruháči, berou karty a vzájemně se obtěžují „lahví“. Cíl hry je stále stejný. Dostat figurky do domečku.

Teddies Ježek v kleci kovový hnědý
169 Kč

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 3 let.

Teddies Souboj mozků společenská hra
339 Kč 299 Kč

Souboj mozků je kvízová, vědomostní hra pro 2–8 hráčů. Myslíte si, že jste nejchytřejší? Nebo se naopak zbytečně podceňujete? Je tu nová společenská hra, která vás a vaše spoluhráče tak trochu prověří.

Teddies Sex společenská hra pro dospělé
379 Kč 319 Kč

Chcete překvapit a potěšit partnera/partnerku něčím zajímavým, něčím co ještě nezná? Je tu nová megaerotická hra pro 2 hráče, při které určitě odhodíte zábrany a začnete sexperimentovat.

Teddies Harašeníčko

Teddies Harašeníčko

Hodnocení: 3,3
339 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato lehce erotická stolní hra je vhodná pro hráče od 18-ti let. Cílem hry je plnit lechtivé úkoly, které na hráče číhají na hracím poli. Hry se může zúčastnit až osm hráčů. Harašeníčko můžete vyzkoušet ve dvou herních variantách.

Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie
589 Kč 499 Kč

Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 3. vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

Teddies Když draka bolí hlava společenská hra
249 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vážení králové a královny z království Nad a Pod Dračí skálou vás pozvali na svatební hostinu. Vydejte se společně s princeznou Adélkou a princem Jankem na dobrodružnou cestu Dračí říší a překonejte všechny nástrahy, které na vás cestou ke svatebnímu dortu čekají. Kdo z vás bude na hostině jako první, vyhrává!

Teddies Mikádo - společenská hra 41 ks dřevo
199 Kč

Mikádo je oblíbená společenská hra nejen pro děti, spoustu zábavy si s ní užijí i dospělí. Princip hry: Celý svazek tyčinek se zarovná, sevře dlaní a pak se náhle z ruky uvolní na stolní desku či jinou podložku. Tyčinky dopadnou na stůl a soupeři pak vytahují z hromádky jednu za druhou.

Teddies Hra ryby/rybář plast 24 ryb 22x23cm společenská hra
229 Kč

Tato hra na rybáře je určena pro 2– 4 hráče. Pravidla jsou jednoduchá, stačí jen zapnout a chytat rybičky na prut. Rybičky po zapnutí začnou otevírat tlamičky, Vašim úkolem bude nachytat co nejvíce rybiček na rybářský prut. Tak kdo bude mít větší postřeh a štěstí?

Teddies Vodní hra plast hlavolam dinosaurus 16cm - mix barev
49 Kč

Barvu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva nebudek dispozici. V opačném případě bude expedována barevná varianta, která

Teddies Logik společenská hra
319 Kč

Jsi milovníkem společenských her? Tak to jsi na správné adrese. Známá hra LOGIK, která je určena pro dva hráče, tě dozajista polapí a nepustí. Běžný design barevných hříbečků, dvoubarevných špendlíčků a plastové hrací plochy je již několik desítek let zaběhlou tradicí.

Teddies Hlavolam barevný plast 9 cm
199 Kč

HLAVOLAM BAREVNÝ PLAST 9 CM Procvičte si mozek s tímto pestrobarevným hlavolamem. Hlavolam funguje na principu Babylonské věže. V šesti horizontálně otočných vrstvách je umístěno 36 různě barevných dílků oddělených přehrádkami. V horní vrstvě je přehrádka určená k „odkládání“.

Teddies Hlavolam/magická věž plast 11x6cm v sáčku
219 Kč

Barevný hlavolam, u kterého je cílem posunem barevných kuliček a otáčením složit všechny barvy tak, aby každý sloupec měl svou barvu. Klasický mechanický hlavolam. Rozvíjí paměť a logické myšlení. Rozměry balení 6 × 11 × 6 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

Teddies Černý Petr Moje první zvířátka společenská hra - karty
139 Kč

Černý Petr je název dětské karetní hry pro 3 až 6 osob. Hraje 25 speciálními hracími kartami. 12 karet má k sobě dvojici, jedna poslední karta je s obrázkem „Černého Petra“. Všechny karty se rozdají rovnoměrně zúčastněným hráčům tak, aby nebylo vidět, kdo Černého Petra dostal.

Teddies Hra ryby/rybář s prutem plast na kartě
229 Kč

Souprava nejen do vody s rybářským prutem pro malé rybáře. Při hře chytání rybek na udičku si procvičí svoji trpělivost a také jemnou motoriku. Neobsahuje magnety.Rozměry balení 26 × 29 × 6 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

Teddies Smart Egg hlavolam bludiště Labyrint v labyrintu 10cm
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SMART EGG HLAVOLAM BLUDIŠTĚ LABYRINT V LABYRINTU PLAST 10CM  Úkolem je vložit přiloženou hůlku do otvoru vajíčka na vrchu a po překonání dvouvrstvého labyrintu ji vybrat spodním otvorem. Vyrobeno z plastu. Velikost bludiště je 10 cm. Dodáváno v krabičce.

Teddies Magická kostka hlavolam 5,5x5,5cm
139 Kč

Magická kostka Nejlepší světoví závodníci složí Rubikovu kostku za méně než 6 vteřin. Za jak dlouho to dokážeš ty? Magická kostka je svěží obnovou známé Rubikovy kostky. Rozvíjí paměť a schopnost logického myšlení. Kostka se lehce otáčí a se všemi prvky lze snadno manipulovat. Box obsahuje 6 kusů.

Teddies Mikádo společenská hra plast 24ks
139 Kč

Oblíbená hra pro celou rodinu. Americké plastové mikádo znají všechny generace. Mikádo obsahuje 28 tyčinek ve 4 barvách a 5 tvarech. Jednotlivé tvary jsou odlišně bodově hodnoceny. Tyčinky mají různé zakončení- mohou připomínat trojzubce, kopí nebo třeba lopatičky.

Teddies Skákající žáby společenská hra plast na kartě
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená společenská hra pro děti každého věku. Pravidla jsou jednoduchá, cílem hry je vystřelit co nejvíce žabiček do lístku. Ten, kdo jich do lístku trefí v určném časovém limitu nejvíce, tak vyhrává.  Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Teddies Flotilla společenská hra
349 Kč

Klasická a mnoha generacemi oblíbená hra lodě, přichází v zajímavější verzi ve společenské hře Flotila. Moře brázdí pirátské plachetnice, žádná obchodní loď nemá jistotu, že dopluje k cíli.

Teddies Hlavolam dřevo - mix variant či barev
85 Kč

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bu

Teddies Mikádo společenská hra 41ks plast 24,5cm
199 Kč

Mikádo společenská hra 41ks Celý svazek tyčinek se zarovná, sevře jednou z dlaní a pak se náhle z ruky uvolní na stolní desku či jinou podložku. Tyčinky dopadnou na stůl a soupeři pak vytahují z hromádky jednu za druhou. Špatné rozhození je možné 2× zopakovat.

Teddies Fidget Turbo ballz plast na baterie se světlem na kartě 12x17cm - mix barev
31 Kč

Barvu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva nebudek dispozici. V opačném případě bude expedována barevná varianta, která

Teddies Hezky česky! - společenská hra
319 Kč

Elektornická hra Hezky Česky je výuková hra k osvojení pravidel českého pravopisu. Je vhodná pro všechny děti v prvních až třetích třídách základní školy, které se pravidla naučí velmi zábavnou formou.

Teddies Hygiena společenská hra
199 Kč

Soubor naučně-logických společenských her HYGIENA obsahuje komponenty pro čtyři základní hry. Hry jsou určeny pro děti od 4 let. Prostřednictvím těchto her získají děti veselým a hravým způsobem některé poznatky a informace o čistotě a hygieně. Hry rozšíří dětem vědomosti, logický úsudek a myšlení…

Teddies Karty Pikety 32ks
139 Kč

Jedna z nejoblíbenějších her – karty, které má rád snad každý již od dětství. S touto sadou můžete hrát hned několik různých karetních her, od prší až po jiné další. Karty zaručí spoustu legrace pro celou rodinu. Sada obsahuje – 32 karet.

Teddies Les společenská hra
199 Kč

Společenská hra LES je soubor 4 vzdělávacích her v krabici. Díky tomuto souboru her se děti naučí zábavnou formou poznávat zvířátka, co žijí v lese a získají tak vztah k přírodě. Zároveň si děti rozšíří znalosti o přírodě a logické myšlení. Vhodné pro děti od 4 let. Rozměry balení: 29 × 20 × 4 cm

Teddies Pexeso papírové Moje první zvířátka
139 Kč

Barevně ilustrované obrázky zvířátek na papírových kartičkách pexesa. Najdi co nejvíce stejných dvojic a vyhraj. Hra je vhodná pro jakýkoli rodinný večer i s těmi nejmenšími dětmi. Pexeso procvičuje paměť a postřeh nejmenších dětí.  Věk: 4+ Určeno: pro kluky i holky Materiál: papír

Teddies Baby College English - stolní naučná hra s CD
799 Kč 769 Kč

Baby College je originální česká hra určená dětem, které se začínají učit angličtinu. Je zaměřena na hravou výuku základních slovíček a především jejich výslovnost. Hru lze zpestřit i o pohybové a další aktivity.

Teddies Bumerang plast 28cm - mix barev
43 Kč

Barvu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva nebudek dispozici. V opačném případě bude expedována barevná varianta, která

Teddies Černý Petr Moje první pohádky společenská hra - karty
139 Kč

ČERNÝ PETR MOJE PRVNÍ POHÁDKY SPOLEČENSKÁ HRA – KARTY Oblíbená dětská stolní karetní hra Černý Petr s pěknými obrázky Moje První Pohádky. Hra pro tři a více hráčů se skládá z 25 karet a je rozdělena do 12 dvojic, z nichž každá má současně stejný znak i barvu. Jediná karta nemá  označení.

Teddies Černý Petr společenská hra karty
139 Kč

Základem hry, při které jednotliví hráči tahají mezi sebou karty a hledají stejné dvojice, je neskončit v závěru s Černým Petrem v ruce.  Počet hráčů: 2 – 4 Věk: 3+ Balení obsahuje:  16 dvojic Černý Petr návod ke hře

Teddies Evoluce-ČAS LÉTAT (rozšíření)
319 Kč

Rozšíření základní hry EVOLUCE-O původu druhů Dobrodružství evoluce pokračuje! Získej nové schopnosti pro svoje tvory, díky nikdy nekončícímu vývoji. Létej, používej učenější obranu a lstivé útoky. Rozšířená verze obsahuje unikátní kartu „Ďas mořský“, kterým ochráníš bezbranné živočichy.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.