Teddies Magnetická stavebnice 200 ks
799 Kč 629 Kč

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců.Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Teddies Magnetická stavebnice 99 ks
449 Kč 399 Kč

Magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky a poniklované kuličky. Stavebnice podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Teddies Stavebnice Variant Malý technik 183ks
409 Kč 329 Kč

Sada stavebnice Variant Malý technik obsahuje 183 plastových dílů. Barevné kostičky lze skládat dle fantazie a sestavit z nich nejrůznější konstrukce. Spojují se pomocí šroubků. Stavebnice rozvíjí dětskou představivost a logické myšlení. Vhodná je pro děti od 3 let.

Teddies Stavebnice kov Eiffelova věž 407 dílků v krabici 26x36x6cm
359 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Eiffelova věž, dominanta Paříže, kterou si děti mohou sestavit ze 447 kovových a plastových dílků. S touto stavebnicí se staneš rázem malým konstruktérem, který zvládne sestavit tuto krásnou slavnou stavbu.

Teddies Stavebnice Variant Mega konstruktér 458 dílů
899 Kč

MEGA KONSTRUKTÉR Stavebnice Variant Mega konstruktér. Sada obsahuje celkem 458 plastových dílků. Sestavit z nich lze cokoli podle přiloženého návodu nebo podle vlastní fantazie. Kostky jsou uložené v praktickém plastovém boxu.

Teddies Variant Malý projektant 90ks
329 Kč

STAVEBNICE VARIANT MALÝ PROJEKTANT  Baví Vás montovat, šroubovat, sestavovat? Pak Vás jistě zaujme plastová konstrukční stavebnice, která rozvíjí představivost a logické myšlení.

Teddies Stavebnice kov dopravní prostředky - mix variant či barev
51 Kč

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bu

Teddies Stavebnice kovová hasiči 121 dílků
199 Kč

Speciální stavebnice zaměřená na požární techniku umožňuje všem chlapcům ponořit se do světa hasičů. Ze stavebnice je možné sestavit až 4 modely hasičských aut. Kovová stavebnice obsahuje 121ks. Potřebné náčiní pro sestavení je součástí balení. Rozměry balení 26 × 20 × 4 cmVhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice kovová Eiffelova věž 225 dílků
319 Kč

Kovová stavebnice kvalitního materiálového provedení je základ pro rozvoj dětské motoriky, uvažování i kreativity. Z této stavebnice můžete sestavit Eiffelovu věž vysokou až 32,5 cm. Stavebnice obsahuje 225ks a náčiní potřebné ke složení. Rozměry balení 24 × 31 × 5 cm.Vhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice kovová jeřáb 273 dílků
319 Kč

Kovová stavebnice kvalitního materiálového provedení je základ pro rozvoj dětské motoriky, uvažování i kreativity. Z této stavebnice můžete sestavit až 3 modely potřebné pro výškové stavby. Stavebnice obsahuje 273ks a náčiní potřebné ke složení.

Teddies Stavebnice Variant Malý konstruktér 402 dílů
799 Kč

MALÝ KONSTRUKTÉR Stavebnice Variant Malý konstruktér. Sada obsahuje celkem 402 plastových dílků. Sestavit z nich lze cokoli podle přiloženého návodu nebo podle vlastní fantazie. Kostky jsou uložené v praktickém plastovém boxu.

Teddies Magnetická stavebnice 99ks v krabici
383 Kč

99 dílů geometrických magnetických tvarů, které se dají skládat pomocí magnetů do různých tvarů, budov a nebo zvířátek. Vhodné pro děti od 6 let. Součástí je knížka s inspiracemi.

Teddies Podložka pro stavebnice plast 16x16cm
139 Kč

PODLOŽKA PRO STAVEBNICE PLAST 16X16CM V SÁČKU Postav útulné přímorské městecko, bazén, loď na širém moři, nebo cokoliv tě napadne, s touto šedou podložkou. Velikost stavební podložky je asi 16 × 16 cm. Vyrobeno z plastu. dodáváno v sáčku.

Teddies Stavebnice kovová motorka 139 dílků
199 Kč

Už malí kluci mají své velké dětské sny a vzory. Jedním z nich jsou zcela jistě motorky. S touto kovovou stavebnicí si mohou sestavit až 5 modelů motorek. Potřebné náčiní pro sestavení je součástí balení. Stavebnice obsahuje 139ks. Rozměry balení 26 × 20 × 4 cm.Vhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice kovová stavební stroj 180 dílků
199 Kč

Kovová stavebnice kvalitního materiálového provedení je základ pro rozvoj dětské motoriky, uvažování i kreativity. Z této stavebnice můžete sestavit několik modelů stavebních strojů. Stavebnice obsahuje 180ks a náčiní potřebné ke složení. Rozměry balení 26 × 20 × 4 cm.Vhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice kovová vojenská tříkolka motorka 139 dílků
199 Kč

Kovová stavebnice kvalitního materiálového provedení je základ pro rozvoj dětské motoriky, uvažování i kreativity. Z této stavebnice můžete sestavit krásný model vojenské tříkolky. Stavebnice obsahuje 139ks a náčiní potřebné ke složení. Rozměry balení 26 × 20 × 4 cm.Vhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice kovová vojenské auto 166 dílků
199 Kč

Chlapecké sny o vojácích, tancích a vojenské technice se mohou stát s kovovou stavebnicí skutečností! Vrhněte se s nadšením do stavby až 4 modelů vojenské techniky. Stavebnice obsahuje 166ks a potřebené náčiní pro sestavení je součástí balení. Rozměry balení 26 × 20 × 4 cmVhodné pro děti od 8 let.

Teddies Stavebnice Malý Architekt kostky dřevo 120ks
549 Kč

Stavebnice Malý Architekt kostky dřevo 120 ks v krabici Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Stavebnice Malý architekt obsahuje 120 dřevěných kostek.

Teddies Stavebnice vlak s vagónky plast
202 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice poskytuje prostor pro fantazii, obsahuje 69 ks – vlak, vagónky, koleje a kostičky ke stavění.

Teddies Stavebnice vlak s vagónky plast 69ks
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice poskytuje prostor pro fantazii, obsahuje 69 ks – vlak, vagónky, koleje a kostičky ke stavění.Rozměr sáčku: 28 × 27 × 13 cmVhodné pro děti od 4 let

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.